[GB][2.3.7][BL Lock/Unlock] T0X1C ROM V9

Postprzez soniakos » 20 wrz 2012, o 11:07

Witam ponownie...

Mój ROM jest w prostej linii kontynuacją MOD-a o tej samej nazwie.
ROM powstał ponieważ nie wszystko byłem w stanie zrobić w poprzednim projekcie, poza tym wgrywanie kilku paczek zamiast jednej, szczególnie w moim wypadku jest denerwujące.

Bootloader - na dziś dzień ROM napewno działa na oblokowanym BL (taki posiadam), dodane jest także wsparcie dla zablokowanego (powinno działać).

MOD nie będzie już rozwijany na rzecz ROM-u, dla osób, które z MOD-a korzystają zachęcam do instalacji ROM-u.

ROM oryginalnie przeznaczony jest na Xperię 2011 (HDPI), po instalacji ROM na karcie pamięci tworzy się katalog o nazwie T0X1C ROM, w nim znajduję się patch-e dla konkretnych modeli czyli Arc/Arc S/Neo/Neo V. Bez instalacji tego patch-a ROM nie będzie funkcjonować prawidłowo (bootloop) !

Patch dla Arc/Arc S nie był przeze mnie testowany z racji posiadania Xperii Neo V, jeśli występują z nimi jakieś problemu proszę dać znać. Patch na Xperie Neo działa bezproblemowo.

Oznaczenie Patch-y:

- MT11i = Xperia Neo V,
- MT15i = Xperia Neo,
- LT15i = Xperia Arc,
- LT18i = Xperia Arc S,

Dla zablokowanych BL jest także instalator Recovery z poziomu CWM, ponieważ skrypt instalacyjny ROM formatuje partycję systemową usuwa także recovery. Dlatego by je zachować i nie instalować później ręcznie dodałem paczkę RECOVERY.zip do katalogu T0X1C ROM na karcie SD.
Recovery instalujemy zaraz po instalacji ROM oraz odpowiedniego dla naszego telefonu patch-a.

Instalacja ROM-u przebiega tradycyjnie, Full Wipe w recovery i instalacja paczki .zip, następnie patch i wsio. ;)

Nie odpowiadam za wszelakie uszkodzenia telefonu, utratę danych czy inne możliwe/niemożliwe opcje, które mogą mieć miejsce po instalacji moich paczek, wszystko robisz na własną odpowiedzialność.

Baseband - polecam wersję z GB może być .42 lub .62, aczkolwiek .72 lub .77(z ICS-a) także sprawuje się elegancko.

Aktualizacje - będą jeśli naprawdę są niezbędne, na dziś dzień praktycznie nikt na XDA czy innych większych forach nie wprowadza już żadnych mod-ów/nowości do GB, wszyscy, którzy dłubali przy tym systemie przenieśli się na ICS, dlatego proszę nie pytać czy przeniosę to czy tamto z ICS lub czyjegoś MOD-a bo przeważnie jest to niemożliwe. Ogólnie na tę chwilę GB to niemal martwa platforma.

Inne ROM/MOD - jeśli masz zamiar stękać jaki to wybitny i cudowny ROM/MOD miałeś poprzednio, rób to w temacie o nim a nie moim.
Staram się zrobić możliwie najszybszy ROM, który zapewni przy tym maksimum funkcji oraz stabilności, mile widziane natomiast są wszelakie wpisy dotyczące błędów czy problemów, ew. jakieś ciekawe propozycje odnośnie nowości, które mogę zintegrować w nowej wersji.

T0X1C ROM edycja GB, została oparta o:

- oficjalny najnowszy ROM dla Xperii Neo V (.62), to jest baza systemu,

- oficjalny najnowszy ROM dla Xperii Play (.62), z tego ROM-u są wszystkie certyfikaty oraz aplikacje odpowiedzialne za uruchamianie oraz kontrolę gier PlayStation//PSXperia, jako bonus dwie animowane tapety PlayStation,

- oficjalny najnowszy ROM dla Xperii S (.75), z tego ROM-u są wszystkie aplikacje, które Sony zmieniło/ulepszyło od czasu wydania oprogramowania dla Xperii 2011,

- oficjalny najnowszy ROM dla Xperia Sola (.164), z tego ROM-u są wyciągniete tapety oraz wszystkie aplikacje HDPI, które natywnie w Xperii S są XHDPI.

- oficjalny najnowszy ROM dla Xperia P (.164), z tego ROM-u są wyciągniete tapety (nie wszystkie są w S-ce oraz SOLA) oraz specyficzne aplikacje HDPI (od obsługi HDMI/TV), które natywnie w Xperii S są XHDPI.

[*] Na dziś dzień nie ma bardziej dopracowanego portu z Xperii NXT 2012 niż to co kryje się pod nazwą T0X1C ROM. Poniżej lista modyfikacji:[*]
[+] SPOILER
- zmodyfikowane frameworki, które wizualnie są kopią niemal 1:1 Xperii Sola/P, w skład tych modyfikacji wchodzi PowerMenu oraz przełączanie muzyki za pomocą klawiszy głośności przy wygaszonym ekranie,

- Ekran blokady z Xperii Sola/P, czyli mamy w końcu kontrolę muzyki na ekranie blokady, oraz możliwość odczytywania wiadomości/email/innych powiadomień z poziomu ekranu blokady,

- Zmienione grafiki podczas ładowania telefonu (widać je wtedy kiedy podłączymy ładowarkę do wył. telefonu, takie same w Xperii Sola/P),

- Praktycznie wszystkie aplikacje z Xperii S/Sola/P. Ze starych aplikacji została Galeria, Aparat, Kreator konfiguracji oraz aplikacja Ustawienia, wszystkie inne to nowsze wersje z powyższych tel. Stare aplikacje w miarę możliwości mają pozmieniane grafiki w celu imitacji nowych (przeważnie nowe aplikacje wiele się nie zmieniły),

- Wszystkie widżety z Xperia Sola/P, stare jeśli miały odpowiednik wśród nowych zostały usunięte,

- Tatepy standardowe oraz animowane z Xperia Sola/P,

- ROM jest mocno zoptymalizowany, przepakowane zostały wszystkie pliki .apk oraz jar w celu zmniejszenia rozmiaru, oraz szybszego ładowania, aplikacje są zipaligned (mniejsza konsumpcja pamięci RAM),

- Nowy Launcher, z ciekawymi opcjami jak rotacja, zmiana ilości pulpitów itp. bazujący na tym z Xperii S, dodatkowo spolszczyłem na potrzeby ROM-u aplikację konfiguracyjną, siatka aplikacji jest 5x4,

- Zmodyfikowana aplikacja aparatu oraz profile dzięki czemu mamy lepsze zdjęcia oraz większy bitrate w filmach (do 14mbps), w przypadku zdjęć mamy mniejszą kompresję,

- Podbita do maksimum jasność ekranu (oczywiście można regulować wedle upodobań),

- Nowy Bravia Engine z Xperii Sola/P,

- Wszystkie czcionki z Xperii Sola/P, wraz z wpisami w plikamach systemowych,

- Pełna obsługa gier przeznaczonych na Xperię Play oraz stworzone przez PSXperia, do grania w te gry potrzebna jest aplikacja GameKeyboard do nabycia w Markecie,

- Tweaki Audio w build.prop, dodana obsługa SRS, Beats Audio oraz ALSA, wszystkie w najnowszych dostępnych wersjach,

- Zdjęta blokada FPS (przydatne w grach), oraz dodana obsługa init.d dla zablokowanego bootloadera (nie potrzeba script managera/terminal emulatora do ładowania skryptów ręcznie),

- Dźwięki z Xperia Sola/P,

- Procentowa bateria,

- Spolszczone aplikacje odpowiadające za QuickSettings, oraz wszystkie inne angielskie komunikaty w stylu Reboot itp. w pełni spolszczone wszystko to co się spolszczyć dało i to co zauważyłem, do tego trochę poprawek językowych w kilku aplikach, żeby komunikaty nie wychodziły poza miejsce dla nich przeznaczone,

- QuickSettings w pasku powiadomień (wszystkie opcje działają),

- Najnowsze aplikacje Googla oraz Sony są zintegrowane w ROM, aplikacje do nabycia w Markecie takie jak Facebook, Office, Neoreader czy Flash zostały usunięte,

- Aplikacja Superuser to SuperSU (wg. mnie lepsza niż standardowy Superuser),

- Wrzucony Busybox 1.19.4 w /system/xbin/,

- Cokolwiek o czym zapomniałem ;)

Download V9 [FINAL]:
FULL WIPE NIEZBĘDNY DO PRAWIDŁOWEJ PRACY SYSTEMU !

Ustawienia CPU, czyli scheduler oraz I/O.
Masa osób o to pyta, najlepszy tryb I/O to SIO, ewentualnie jak ktoś ma NightElfa to może się pobawić trybem BFQ, jak kernel jest zoptymalizowany do pracy w tym trybie to system serio potrafi chodzić nieziemsko szybko, u mnie domyślnie ustawawia się SIO, tryb pracy CPU, w sumie co kto lubi, może być SmartASS V2, może być Brazilianwax (bardziej agresywny SmartASS V2), Hyper, OndemandX to są relatywnie dobre ustawienia, które testowałem sam i nie było z nimi większych problemów.

Beats Audio itp. - są, działają i nie polecam wgrywać żadnych nowszych wersji czy innych, bo sprawdziłem w zasadzie wszystkie, przeważnie te nowe od starych się niczym nie różnią, sumy kontrolne plików w MD5/SHA1 są takie same, u mnie Beats natomiast są inne niż wszędzie, czemu ? Są oczyszczone ze zbędnych śmieci, czyli zawierają jedynie to co najprawdopodobniej jest niezbędnę do ich działania, przy okazji grają jakby lepiej niż te przerośnięte paczki rodem z XDA.

Aplikacje, ROOT i inne kwiatki. - problemy z apką Superuser czy innymi aplikacjami, które wymagają uprawnień SU to nie moja sprawka, takie błędy raportujcie twórcom tychże aplikacji oraz osobom odpowiedzialnym za Superuser/SuperSU, ja tego poprawić poprostu nie jestem w stanie, miejcie też na uwadze, że Sony/Google ma również jakieś bugi w swoich aplikacjach, które mogą się ujawniać a niekoniecznie świadczą o moim braku wiedzy/złej implementacji.

Lista aplikacji:
[+] SPOILER
- AccessoryKeyDispatcher.apk = aplikacja kontrolująca klawisze,
- AccountAndSyncSettings.apk = opcja w ustawieniach do logowania się/tworzenia kont Google itp.
- ApplicationsProvider.apk = nie ruszamy,
- AudioEffectService.apk = aplikacja powiązana z EQ dla Odtw. Muzyki,
- Bluetooth.apk = aplikacja kontrolująca moduł Bluetooth,
- bootinfo.apk = nie ruszamy,
- browser.apk = aplikacja Internet,
- CalendarProvider.apk = aplikacja odpowiedzialna za widżet oraz pracę kalendarza,
- CameraExtensionPermission = Dodatkowe uprawnienia dla aparatu,
- CdfInfoAccessor.apk = nie ruszamy,
- CertInstaller.apk = nie ruszamy,
- ClockWidgets.apk = widżety zegarków na pulpit,
- ContactsImport.apk = aplikacja, która umożliwia import/export kontaktów w ks. tel.,
- Conversations.apk = aplikacja Wiadomości (SMS/MMS),
- CosmicFlow = animowana tapeta,
- CredentialManagerService.apk = powiązana z multimediami, nie ruszamy,
- Customization*.*.apk = nie ruszamy,
- Customized*.*.apk = jw.,
- datamonitor.apk = aplikacja odpowiedzialna za kontrolę transferu po sieci GSM/UMTS,
- DefaultC*.* = nie ruszamy,
- DefaultThemes.apk = motywy (tapeta i tło),
- device-monitor = nie ruszamy,
- DownloadProvider = nie ruszamy,
- DownloadProviderUia.pk = aplikacja Pobrane,
- Drm*.*.apk = nie ruszamy,
- enchantedforest.apk = kolejna animowana tapeta,
- enhancedusbux.apk = aplikacja kontrolująca połączenie USB,
- EventStream*.*.apk = pluginy oraz widżet TimeScape,
- FastDormancy.apk = aplikacja powiązana z czujnikiem zbliżeniowym podczas rozmów tel.,
- FB*.*.apk = synchronizacja oraz powiązania Facebook dla aplikacji systemowych,
- FmRxService.apk = aplikacja odpowiedzialna za kontrolę modułu radia FM,
- GenericApplicationInstaller.apk = nie ruszamy,
- GenieWidget.apk = aplikacja Wiadomości i pogoda,
- Gmail.apk = GMail co tu dużo pisać,
- GMS_Maps = Mapy Google oraz inne usługi zintegrowane z nią (nawigacja itp.),
- Google*.*.apk = Aplikacje odpowiedzialne za synchronizację/połączenie z serwerami Google, QuickSearchBox to aplikacja wyszukiwania wraz z widżetem, LyricsPlugin to plugin do Odtw. Muzyki, który szuka słowa piosenek w sieci,
- helpapp.apk = aplikacja Pomoc, raczej nikt z tego nie korzysta,
- Home.apk = Strona startowa, pulpit itp.,
- HomePreferences.apk = aplikacja odpowiedzialna za ustawienia pulpitu,
- HTMLViewer.apk = prosta przeglądarka plików HTML/tekstowych,
- IddAgent = aplikacja, która zbiera dane nt. tego co robimy w telefonie,
- InfiniteView.apk = nie ruszamy,
- LearningClient = prawdopodobnie apka odpowiedzialna za uczenie się nowych słów dla słownika T9,
- livewallpaperearth.apk = animowana tapeta,
- LiveWallpapers.apk = standardowe animowane tapety od Google,
- LiveWallpaperPicker = aplikacja odpowiedzialna za wybór animowanych tapet,
- livewaremanager = aplikacja odpowiedzialna za dostosowywanie czynności względem urządzeń dla telefonu (do nabycia w markecie),
- LocalContacts = nie ruszamy,
- MagicSmokeWallpapers.apk = animowana tapeta,
- MarketUpdater.apk = aplikacja, która aktualizuje Sklep Play do nowszej wersji,
- MediaProvider = nie ruszamy,
- MediaUploader.apk = udostępnianie multimediów w sieci itp.,
- MediaWidget.apk = Widżet skrótów multimedialnych,
- MtpAppGB.apk = aplikacja odpowiedzialna za połączenie MTP (PC Companion, transfer multimediów tel - pc),
- MusicWidget.apk = widżet Odtw. Muzyki,
- NetworkLocation.apk = nie ruszamy,
- OMA*.*.apk = powiązane z PlayNow oraz usługami SE, nie bardzo wiem czy są one potrzebne,
- OnOffTools.apk = widżet Narzędzia,
- PackageInstaller.apk = nie ruszamy,
- Phonebook.apk = książka telefoniczna,
- Phonesky.apk = Market/Sklep Play,
- PhotoWidget.apk = widżet zdjęć,
- PicoTts.apk = zamienia tekst na mowę,
- playnowclientarvato.apk = Sklep PlayNow,
- PMSservice.apk = nie ruszamy,
- PostViewer.apk = jedna z aplikacji TimeScape,
- powersavermode.apk = Tryb oszczędzania energii,
- preinstalledservice.apk = składnik PlayStation,
- Protips.apk = widżet pomocy na pulpicie,
- PS*.*.apk = animowane tapety PlayStation oraz aplikacja główna,
- qcsemcservice.apk = co robi nie wiem,
- QuickPanelSettings.apk = aplikacja do ustawiania skrótów na pasku powiadomień,
- Radio = opis zbędny,
- ReadyToRun.apk = aplikacja instalująca dodatkowe ustawienia podczas pierwszego uruchomienia tel,
- RemoteControlService.apk = składnik DLNA,
- retaildemo.apk = śmieć,
- ScreenCapture.apk = tworzy zrzuty ekranu,
- SecureClockJava.apk = nie ruszamy,
- SemcAutoPowerOff.apk = w sumie to nie wiem, nie zaburza pracy systemu,
- SemcCalculator = kalkulator,
- SemcCalendar = kalendarz,
- SemcCamera*.*.apk = aparat/kamera (także 3D),
- SemcClock.apk = Zegar, Minutnik itp.,
- SemcCnapProvider.apk = nie mam pojęcia,
- SemcContactsProvider.apk = nie ruszamy,
- SemcCrashMonitor.apk = zbędne,
- SemcDlna.apk = obsługa DLNA,
- SemcDlnaHandover.apk = składnik DLNA,
- SemcEmail.apk = apka E-Mail
- SEMCFacebookProxy.apk = kolejna z aplikacji Facebook-a,
- SemcPowerSaveModule.apk = aplikacja powiązana z Oszczędzaniem energii,
- SemcSettings.apk = Zakładka Xperia w Ustawieniach,
- SEMCSetupWizard.apk = Kreator konfiguracji (nie usuwamy),
- SemcSimDetection.apk = wykrywanie karty SIM,
- SemcSnpPlatformUtil.apk = najpewniej coś związanego z sieciami społecznościowymi, ew. odtw. wideo,
- SemcSnpVideoPlayer.apk = odtw. wideo, część galerii,
- SemcTelephonyProvider.apk = aplikacja powiązana z dialerem,
- SemcTVLauncher.apk = aplikacja do obsługi TV,
- SemcUnplugChargerReminder.apk = wyświetla monit o odłączeniu ładowarki z sieci,
- SemcVideoEdit.apk = edytor wideo, część galerii,
- ServiceMenu.apk = menu serwisowe,
- Settings.apk = aplikacja Ustawienia,
- SettingsProvider.apk = nie usuwamy,
- ShutDownAnimation.apk = aplikacja, która wczytuje animację zamykania systemu (działa w odwrotny sposób do bootanimacji),
- SimContacts.apk = część książki telefonicznej, umożliwia odczyt kontaktów z karty SIM,
- SmartContacts.apk = inteligentne wyszukiwanie numerów,
- SocialPane*.*.apk = widżety oraz aplikacje TimeScape,
- SoundEnhancment.apk = Equalizer,
- SoundLevelAlert.apk = aplikacja, która ostrzega przed ustawieniem za wysokiego poziomu głośności,
- SoundPicker.apk = aplikacja dzięki której ustawiamy dźwięki powiadomień, dzwonki itp.
- SoundRecorder.apk = nagrywanie dźwięków,
- STK.apk = dodatkowe funkcje karty SIM,
- Street.apk = Google Street dla Map Google,
- Superuser.apk = ROOT,
- Sync.apk = synchronizacja z serwerami Sony (SyncML),
- SystemUI.apk = pasek powiadomień,
- t2a-widget.apk = widżet wpisz i wyślij,
- Talk2.apk = Google Talk,
- textinput-tng.apk = klawiatura Sony,
- ThemeManager.apk = mndż. motywów,
- TimeScapeRssPlugin.apk = jeden z modułów TimeScape,
- TimeScapeSpline.apk = aplikacja główna TimeScape,
- Torch.apk = latarka,
- trackid.apk = TrackID, w sumie chyba każdy wie o co chodzi,
- TtsService.apk = zamienia teks na mowę,
- TwitterPostViewer.apk = moduł Twittera dla TimeScape,
- UnsupportedHeadstetNotifier.apk = wyświetla komunikat o nieobsługiwanym akcesorium/słuchawkach,
- usb*.*apk = aplikacje odpowiedzialne za obsługę USB OTG oraz połączenie USB z PC,
- UseragentProvider.apk = w sumie nie wiem, ale provider-ów się nie usuwa,
- UserDictionaryProvider.apk = słownik użytkownika (zapisuje nowe słowa dla T9),
- UxpNxtLockScreen.apk = nowy ekran blokady,
- Verify*.*.apk = certyfikaty, lepiej nie ruszać,
- VisualizationWallpapers.apk = kolejne animowane tapety,
- VoiceDialer.apk = wybieranie głosowe,
- VoiceSearch.apk = wyszukiwanie głosowe Google,
- VoipCallLogProvider.apk = Rejestr połączeń VOIP,
- VpnServices.apk = usługi sieci VPN,
- WallpaperPicker.apk = aplikacja Tapety Xperia,
- WapiCustomization.apk = pobieranie ustawień APN,
- WapPush.apk = obsługa wiadomości WapPush od operatora sieci,
- WeatherWidget.apk = widżet pogody,
- WidgetPicker.apk = aplikacja umożliwiająca dodawanie widżetów na pulpit,
- WikipediaPlugin.apk = plugin Wikipedii dla odtw. muzyki,
- YouTube.apk = opis zbędny,
- YouTubeKaraokePlugin.apk = plugin karaoke dla odtw. muzyki,
- YouTubePlugin.apk = plugin YT dla odtw. muzyki.

Autor romu:mikolaj612

Autor postu otrzymał pochwałę
Nawet najwięskzy irokez,oklapnie jeżeli nie ma dla kogo stać

soniakos
Helper

Online: 64d 2h 7m 57s
Pochwały: 239
Telefon: C2105i
Wersja Androida: Jelly Bean (4.2.2)
ROM: 15.3.A.1.14
Kernel: Stock
Sieć: Play
Karta pamięci: 16 GB KingSton

[GB][2.3.7][BL Lock/Unlock] T0X1C ROM V7

Postprzez wolty » 12 sty 2013, o 19:36

Używałem tego romu w wersji V6 i byłem nawet zadowolony,czasami wyskakiwał problem z rootem ale pomagał restart telefonu,i czasami łapał takie małe zawieszki bądź fc w przywracanych aplikacjach/grach. ;)
Obrazek
wolty
Helper

Online: 16d 16h 10m 5s
Pochwały: 82
Telefon: MT11i
Wersja Androida: GingerBread (2.3-2.3.7)
ROM: AtoMic Gb 8.0
Kernel: NightElf Kernel V10
Sieć: Plus
Karta pamięci: 16GB

Postprzez jurislawek » 13 sty 2013, o 20:52

już jest od dawna wersja v9, bardzo stabilna i nie ma żadnych bugów
jurislawek
User

Online: 21h 20m 47s
Pochwały: 1
Telefon: xperia neo v
ROM: cm 10
Kernel: 3.0.8 nAa 03
Karta pamięci: 8 GB 10class

Postprzez soniakos » 13 sty 2013, o 21:12

jurislawek napisał(a):już jest od dawna wersja v9, bardzo stabilna i nie ma żadnych bugów

Niedługo zaaktualizuję temat

Wysłane z Sony XPERIA Neo V
soniakos
Helper

Toxic v9

Postprzez TheSzyroki » 27 sty 2013, o 22:02

Siemka, poszukuje romu toxic v 9 ponieważ w tym temacie:
Kod: Zaznacz cały
Code Hidden

Jest tylko wersja v7.
Mam tez jedno pytanie jak sprawuje sie ten rom bo obecnie posiadam taki jaki jest wymieniony w moim profilu i mi sie troszke znudził.

Pozdro.
Hard With Style
TheSzyroki
User

Online: 13d 8h 51m 42s
Pochwały: 70
Telefon: Neo V
ROM: T0X1C V9
Kernel: NightElf 10.1
Karta pamięci: 16 gb SDHC

Postprzez soniakos » 27 sty 2013, o 22:56

Nie polecam,dużo ramu ale np.Nfs Mw już zacina

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
soniakos
Helper

Postprzez TheSzyroki » 27 sty 2013, o 23:04

W każdej wersji czy tylko w v9? bo moge w każdej chwili pobrać v8 tylko nie wiem czy opłaca sie tracić na to czas
Hard With Style
TheSzyroki
User

Online: 13d 8h 51m 42s
Pochwały: 70
Telefon: Neo V
ROM: T0X1C V9
Kernel: NightElf 10.1
Karta pamięci: 16 gb SDHC

Postprzez soniakos » 27 sty 2013, o 23:08

TheSzyroki napisał(a):W każdej wersji czy tylko w v9? bo moge w każdej chwili pobrać v8 tylko nie wiem czy opłaca sie tracić na to czas

Ja sprawdzałem v1,6,7,8,9 we wszystkich to samo

Autor postu otrzymał pochwałę
soniakos
Helper

Postprzez juggler » 2 lut 2013, o 12:08

U mnie most wanted chodzi przyzwoicie po dodaniu zram i swap na tym romie.

-- 2 lut 2013, o 11:08 --

Wersja v9 w pierwszym poście.
Cieszę się że uważasz, że znam odpowiedź na każde pytanie dotyczące Twojej XPERII. Ale nie zawsze tak jest. Dlatego pisz na forum, a nie do mnie na pw, lub GG!
juggler
Administrator

Online: 123d 8h 52m 3s
Pochwały: 1011
Telefon: Xperia SP
Wersja Androida: Jelly Bean (4.3)
ROM: Stock.
Dodatkowo: Root
FolderMount
Xposed
Odblokowany Bootloader
Karta pamięci: 32GB SanDisk class10

Postprzez Xperiagosc » 2 lut 2013, o 15:09

Witam, zaciekawił mnie ten rom, i mam parę pytań. A więc, jak ma się ics to trza wgrać gb żeby ten rom wgrać, czy od razu można wgrywać?
No i jak to jest z tym cwm, bo to że się kasuje po wgraniu roma, to jasne, ale nie rozumiem o co z tą paczką recovery w katalogu toxic chodzi. To że najpierw wgrać trza rom, potem patch, to rozumiem, ale dalej to już mętlik mi powstał.
A i czy można dograć cwm przez
Apkę xparts, czy tylko z tej paczki?

Kura pazurem to wydrapała, a Xperia Neo V Taptalkiem wysłała. :-D
Ostatnio edytowano 2 lut 2013, o 15:11 przez Xperiagosc, łącznie edytowano 1 raz
Xperiagosc
Przyjaciel Forum

Online: 24d 4h 40m 37s
Pochwały: 270
Telefon: LG L7 II
Wersja Androida: Jelly Bean (4.1.2)
ROM: Stock 10i (rooted)
Kernel: stock
Sieć: Plus
Karta pamięci: 8 GB

Następna strona

Powrót do NEO/NEO V Romy