Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie
5.1.1

[LB/UB] Hatsune Miku Cinnamon ft. Linaire (Next update: Snow)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • Reputacja: 1006
  • 9287 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:HatsunePlus v8
  • Operator:Plus

Napisano 29 październik 2017 - 15:42

Ostatnie testy wersji Snow. Miejmy nadzieję, że wszystko bangla. Przycisk resetu zarówno w Ultrze jak i w Z1 mi się niemalże zepsuł. Wciskanie jego graniczy z cudem ;p. Jak się nie uruchomi to update wstrzymany ;p.

Dodano: 28 październik 2017 - 22:20

edit: uratowałem Ultre ale na nowo system sypne. Po prostu czysty Hatsune Miku a potem dopiero sprawdzę dogrywajac (żeby aparat działał, żeby dźwięk był itd) minimalne mody i wtedy zobaczymy ;p. 906/910mb system to niedużo a paczka ~490mb ;3

Dodano: 29 październik 2017 - 15:42

Dobra, update ogarnięty, wiem co i jak. No ale bez wad się nie obyło. Nie mam jak zrobić screenów, telefon jest zimny czyli nie widzę ekranu wcale ;d.

Użytkownik Mojzesz edytował ten post 29 październik 2017 - 12:32

• 0

#142 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9287 postów

Napisano 31 październik 2017 - 19:54

Potrzebuję przynajmniej jednego testera!

Dla wiernego "fana" free aktualizacja do wersji następnej (nazwę ktoś zdążył wylukać na GG). Nowa wersja po Snow będzie jeszcze ciekawsza.

Użytkownik Mojzesz edytował ten post 31 październik 2017 - 19:54

• 0

#143 OFFLINE Jumis

Jumis

Niejedno już umie

• Reputacja: 2
  • 57 postów
  • Telefon:Xperia M2
  • Android:Nougat (7.0)
  • Rom:LineageOS 14.1
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 31 październik 2017 - 19:56

Potrzebuję przynajmniej jednego testera!

Dla wiernego "fana" free aktualizacja do wersji następnej (nazwę ktoś zdążył wylukać na GG). Nowa wersja po Snow będzie jeszcze ciekawsza.

Jak mi to dasz na z3c to biorę

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  • 0

#144 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9287 postów

Napisano 31 październik 2017 - 19:59

Chętnie, jak mi wyślesz na tydzień - góra dwa (bo mam trochę paraliż czasu) to Ci zrobię od razu Snow i kto wie, może coś dalej :D. Wersji Z3/Z3c/Z2 i japońskie ich odpowiedniki np A4/J1 nie zrobiłem, bo nie mam możliwości przetestować a nie zrobię uploadu na 500gb, bo jednak tak, bo jednak tak :). Widzę w profilu M2 to i tu wadomość Jumis dobra, bo na M2 naprawiam SystemUI i resztę romu :P.

• 0

#145 OFFLINE FranekOz

FranekOz

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 6 postów
  • Telefon:Xperia Z Ultra
  • Android:Nougat (7.1.2)

Napisano 31 październik 2017 - 20:03

Jeśli wyświetlacz przemówi, a na dodatek znajdę otg pod padnięty dotyk - Mojżesz na mnie liczyć.

Ewentualnie popytaj na grupie na telegramie. Tam oni jeszcze chyba używają ultry :D

Użytkownik FranekOz edytował ten post 31 październik 2017 - 20:05

• 0

#146 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9287 postów

Napisano 31 październik 2017 - 20:08

Ja nie ingliiszam  ;p. Sprawdzam, czy ktoś z forum jeszcze się tematem interesuje. Ja mam Ultrę z zamarzniętym ekranem. Jak jej mocno nie nagrzeję to nic nie widać ale nie chce zostawiać jej bez wsparcia mimo że prawie nie używam. Najgorzej mi porobić screeny, bo bez apki grzejnik się nie obejdzie a to trochę wstyyd :D.

• 0

#147 OFFLINE FranekOz

FranekOz

Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 31 październik 2017 - 20:12

Może moja ultra dostała tej samej choroby ?
Mam czarny ekran, nic poza tym.
Jak by co, to mogę poingliszac w Two imieniu :D
A co do przycisku resetowania, to czy czasami kombinacja klawiszy power + vol + i - nie dawała pożądanego efektu ? :P
  • 0

#148 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9287 postów

Napisano 31 październik 2017 - 20:17

A weź ją odgrzej (spoko, nawet do gorącego czajnik mozesz przystawić na minutkę (nie bój się). Ekran może Ci odmarznie albo na gorącym grzejniku zostaw na pare minut. Czarny ekran i nic, jak podgrzejesz to coś tam złapie jakieś paski albo chmurki. Dotyk działa i telefon ale coś wyświetlacz się odkleił tasma albo coś jak kiedyś kot mi zrzucił z biurka (około 2.5 roku temu albo około 3). Jeśli się nie boisz to odgrzewaj i polecam aplikację grzejnik jeśli to ta sama choroba. Może i wydajność urządzenia bedzie słaba po nagrzaniu grzejnikiem (apka) ale nie jest to mocna różnica a lekka tylko ;p.

• 0

#149 OFFLINE FranekOz

FranekOz

Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 31 październik 2017 - 20:31

Dobra, jak dojadę do domu, to się nią zajmę. Później to nie wiem. Zobaczymy co z dotykiem. Muszę znaleźć przejściówkę. Mam nadzieję, że os nie ucierpiał od nieużywania :) W każdym bądź razie, jeśli ekran będzie działać, to trzeba sobie przypomnieć sposoby porozumiewania się z nią :D
  • 0

#150 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9287 postów

Napisano 31 październik 2017 - 20:34

PS. Jak będzie Oreo dla Ultry to pewnie pośmigamy coś ;p. Przymierzam się do Hatsune Miku na Nougata ;p

• 0

#151 OFFLINE Jumis

Jumis

Niejedno już umie

• Reputacja: 2
  • 57 postów
  • Telefon:Xperia M2
  • Android:Nougat (7.0)
  • Rom:LineageOS 14.1
  • Kernel:stock

Napisano 31 październik 2017 - 20:37

Chętnie, jak mi wyślesz na tydzień - góra dwa (bo mam trochę paraliż czasu) to Ci zrobię od razu Snow i kto wie, może coś dalej :D. Wersji Z3/Z3c/Z2 i japońskie ich odpowiedniki np A4/J1 nie zrobiłem, bo nie mam możliwości przetestować a nie zrobię uploadu na 500gb, bo jednak tak, bo jednak tak :). Widzę w profilu M2 to i tu wadomość Jumis dobra, bo na M2 naprawiam SystemUI i resztę romu :P.

Już pogoniłem dawno M2 . Teraz mam ZUK ŻE no i w/w z3c.

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  • 0

#152 OFFLINE SkylinerPL

SkylinerPL

Stały Bywalec

• 40 postów
  • Android:Lollipop (5.1.1)
  • Rom:HybridRom Concept EditioN v2.0
  • Kernel:Advanced kernel V2.5
  • Operator:Mobile Vikings

Napisano 31 październik 2017 - 21:05

Ja jeszcze używam Ultry jako główny telefon więc ostatecznie mógłbym pomóc w czymś ale i tak bez multidpi bym nie używał tego romu ;)
  • 0

#153 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9287 postów

Napisano 31 październik 2017 - 21:17

Dpi można zmieniać ale poniżej 281 nie można zejść ;p, tak zbudowany framework no i cóż poradzić ;p. Można jedynie zmienić dpi jakąś apką, która od razu zmienia bez restartu ale po restarcie fona mamy "bootloop" bardziej po stronie systemui niż frameworka, bo przyjrzałem się temu.
  • 0

#154 OFFLINE SkylinerPL

SkylinerPL

Stały Bywalec

• 40 postów
  • Android:Lollipop (5.1.1)
  • Rom:HybridRom Concept EditioN v2.0
  • Kernel:Advanced kernel V2.5
  • Operator:Mobile Vikings

Napisano 31 październik 2017 - 21:33

No to niezbyt Rom dla mnie ~ sam używam 275 i nie mogę sobie wyobrazić używać Zetki z normalnym ~ kiedyś sam próbowałem ogarnąć na twoim systemie te dpi ale bez żadnych udanych operacji :P ~ systemui jeszcze bym przebolał ale jak pojedyńcze apki też nie pozwalają się odpalić w niższym dpi to meh (yt,przeglądarka itd.) - ale jak będę miał czas i chęć to mogę zobaczyć :)
  • 0

#155 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9287 postów

Napisano 31 październik 2017 - 21:56

Na pewno na 7.X i na 8.X problemu nie ma ;p. Tutaj to wiem, że niższego dpi nie można. Z resztą coraz mniej używam Ultry, więc nie idę w tę stronę i na tym romiku na pewno nie pójdę w to. 320dpi to dobre dla Ultry. 280 byłoby też niezłe ale nie. Za duże łapki mam ;p. No ale już rozwikłałem problemy dlaa Ultry z aparatem ;p. To się zrobi kastracik :D.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 5.1.1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.