Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie
5.1.1

[LB/UB] Hatsune Miku Cinnamon ft. Linaire

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE Meanthord

Meanthord

Coś tam skrobnął

• Reputacja: 0
  • 10 postów
  • Telefon:Xperia Z Ultra
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 27 maj 2017 - 07:17

Zmieniłem kernel na RockZUL + SuperSU 2.49 + full wipe i ROM wreszcie ruszył :). Dzięki za podpowiedzi i oczywiście wielki szacunek dla osób robiących coś dla sceny XZU, w tym przypadku użytkownika Mojzesz  :clap: .

• 0

#122 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • Reputacja: 971
  • 9194 postów
  • Telefon:Inny
  • Rom:Andromeda OS
  • Operator:Plus

Napisano 27 maj 2017 - 13:46

Na supersu 2.81 powinien działać. W wolnym czasie wrzucę mały update.
  • 0

#123 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9194 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 14:37

small update soon:

- SuerSU 2.83-dev

- MicroG+ support

- Latest Home in new button home_apptray

- Latest Webvview or ripped version

Support for Z Ultra not closed! Czyli po prostu nowa wersja romu równoległa do obecnego projektu. Razem z Linaire robimy full theming. Tym razem nowy projekt nie przyomina zbytnio Hatsune Miku ale staramy się, by wprowadzić wszystkie jego funkcje. Lockscreena z XZ Premium nie będzie, bo ten clock widget jest słaby.

• 0

#124 OFFLINE Michał W

Michał W

Coś tam skrobnął

• 17 postów
  • Operator:Inny

Napisano 04 czerwiec 2017 - 14:45

Najpierw się naucz angielskiego a potem cokolwiek pisz w tym języku :D

• 0

#125 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9194 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 14:56

Najpierw stąd wyjdź trollu. Zrób coś swojego, popisz się czymś a nie ciągle płaczesz i spinasz do każdego płaczku.

• 0

#126 OFFLINE FranekOz

FranekOz

Nowicjusz

• 3 postów
  • Telefon:Xperia Z Ultra
  • Android:Nougat (7.1.2)

Napisano 04 czerwiec 2017 - 15:07

Nowy projekt będzie kontynuacją na lp ? Czy coś innego masz na myśli ? ;)

Dobra robota!
  • 0

#127 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9194 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 15:11

Można powiedzieć, że kontynuacja. Cinnamon nadal będzie Cinnamonem i dostanie aktualizacje (small updates) a równolegle będzie coś nowego :).
  • 1

#128 OFFLINE Michał W

Michał W

Coś tam skrobnął

• 17 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 15:40

Normalny czlowiek jak nie zna jakiegos jezyka to go nie uzywa. A jak ja czytam czasami twoje wypociny to az plakac sie chce.

Dodano: 04 czerwiec 2017 - 15:40
A popisywanie sie czyms co sprawia ze telefon sprawia wiecej problemow niz kiedykolwiek nie jest dla mnie, ten zaszczyt zostawiam tobie. Dziesiatki smieci ktore tylko psuja dzialanie urzadzenia a najczesciej wogole nie dzialaja jak powinny :D
  • 0

#129 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9194 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 15:54

Ez gg haha

Psują działanie, że na baterii działa dłużej i jeśli chodzi o osiągi to działa lepiej. No to są śmieci, nie ma co. Najlepiej zostawić czysty soft + napchać jeszcze apek. Płacz do miski jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia. Według stocka rom jest dużo dużo lżejszy, zatem gdzie są te śmieci co powodują problemy z działaniem? Nie ma niestety, jedynie co to do dźwięku i do aparatu oraz grafiki zostało wlepionych dużo rzeczy a nadal to nie muli urządzenia i osiągi nie spadają a jakość lepsza.

To modyfikacja software a nie hardware, więc kto chce to łyknie. To nie jest operacja  bez powrotu. Jak jedno ma ulżyć drugiemu to o to w tym chodzi.

Użytkownik Mojzesz edytował ten post 04 czerwiec 2017 - 15:55

• 0

#130 OFFLINE Michał W

Michał W

Coś tam skrobnął

• 17 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 16:04

Połowa rzeczy nie działa bo "fizycznie ich nie ma", dodane bzdurne rzeczy do audio, które nie działają a tylko zabierają miejsce w pamięci, data zabezpieczeń androida zmieniona tylko w build.prop nic więcej, bzdurny oversampling który zwiększa obciążenie procesora, a nic dobrego nie przynosi, biblioteki aparatu twierdzisz że z Pixel'a XL a on ma je dla całkiem innego modelu aparatu i nie zadziałają , sterowniki grafiki z androida O - chyba sobie coś ci się pomyliło, Doze na androidzie 5.1.1 kolejna bzdura. 

Przykro mi ale twój rom jest i zawsze będzie napakowanym śmieciami gównem :D

• 0

#131 OFFLINE Jumis

Jumis

Niejedno już umie

• Reputacja: 2
  • 55 postów
  • Telefon:Xperia M2
  • Android:Nougat (7.0)
  • Rom:LineageOS 14.1
  • Kernel:stock

Napisano 04 czerwiec 2017 - 16:23

Normalny czlowiek jak nie zna jakiegos jezyka to go nie uzywa. A jak ja czytam czasami twoje wypociny to az plakac sie chce.

Dodano: 04 czerwiec 2017 - 15:40
A popisywanie sie czyms co sprawia ze telefon sprawia wiecej problemow niz kiedykolwiek nie jest dla mnie, ten zaszczyt zostawiam tobie. Dziesiatki smieci ktore tylko psuja dzialanie urzadzenia a najczesciej wogole nie dzialaja jak powinny :D

W ogóle się pisze. Ty jak nie znasz polskiego to się nie przypierdalaj do angielskiego który nie jest naszym językiem ojczystym.

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  • 0

#132 OFFLINE Loock7

Loock7

Stały Bywalec

• Reputacja: 4
  • 49 postów
  • Telefon:Xperia Z1 Compact
  • Android:Lollipop (5.1.1)
  • Rom:stock

Napisano 04 czerwiec 2017 - 16:56

Połowa rzeczy nie działa bo "fizycznie ich nie ma", dodane bzdurne rzeczy do audio, które nie działają a tylko zabierają miejsce w pamięci, data zabezpieczeń androida zmieniona tylko w build.prop nic więcej, bzdurny oversampling który zwiększa obciążenie procesora, a nic dobrego nie przynosi, biblioteki aparatu twierdzisz że z Pixel'a XL a on ma je dla całkiem innego modelu aparatu i nie zadziałają , sterowniki grafiki z androida O - chyba sobie coś ci się pomyliło, Doze na androidzie 5.1.1 kolejna bzdura. 

Przykro mi ale twój rom jest i zawsze będzie napakowanym śmieciami gównem :D

:|
Jeszcze nie miałe szansy przetestować tego romu, ale jesteś jedynym, który tak na niego narzeka i zarzuca twórcy kłamstwo i partactwo.

• 0

#133 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9194 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 17:28

Ja już napisałem. Jak ktoś płacze to nie ma nic do powiedzenia. Ja już modyfikowałem cały S40v5 w Nokii a to był przełom 2009. Tak, miałem 12 lat wtedy ale miałem chęci i robiłem to co lubiłem. Ja nie narzekam nawet na mody i romy innych. Niech robią jak najwięcej nawet jeśli każdy ma coś nie teges. Zawsze jest wybór. A rzeczywiście obciążenie procesora jest tak ogromne, że pulpit zamula i dopiero dotyk reaguje po 15 sekundach. Ten i jeszcze Ziółek płaczą jak zawsze, bo jak im dawałem fajne rzeczy w modach to było super a jak stwierdziłem, że nie będę marnować dla nich czasu to wielkie hrabstwo.

Do pozostałych: określam się jasno. Nie chcesz, to nie używaj. Udostępniam to na czym kiedyś siedziałem/obecnie jestem. Wszystkie zbędne opcje staram się usuwać i wrzucać nowe albo ulepszone. To tak samo jak grafika w grach PC. Wrzuć 5gb, żeby gothic wyglądał jak Risen ale po co, komputer zamuli. No owszem, gorszy zamuli ale lepszy już nie. Wydajności Ultrze nie brakuje. Na M2 można coś powiedzieć, że wypada gorzej ale nie u każdego troszkę słabiej. M2 ma 1gb ramu, więc też jest inaczej i procesor słabszej generacji. Wydajnością nadal zawstydza 3gb ramu i mediateka :). Jak już dokopać w czymś to dokopać jak najmocniej. Tak właśnie idę z audio a jeśli nie działa to czy tamto w audio - phaha jak może nie działać?
  • 0

#134 OFFLINE Loock7

Loock7

Stały Bywalec

• 49 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 11:03

Ja już napisałem. Jak ktoś płacze to nie ma nic do powiedzenia. Ja już modyfikowałem cały S40v5 w Nokii a to był przełom 2009. Tak, miałem 12 lat wtedy ale miałem chęci i robiłem to co lubiłem. Ja nie narzekam nawet na mody i romy innych. Niech robią jak najwięcej nawet jeśli każdy ma coś nie teges. Zawsze jest wybór. A rzeczywiście obciążenie procesora jest tak ogromne, że pulpit zamula i dopiero dotyk reaguje po 15 sekundach. Ten i jeszcze Ziółek płaczą jak zawsze, bo jak im dawałem fajne rzeczy w modach to było super a jak stwierdziłem, że nie będę marnować dla nich czasu to wielkie hrabstwo.

Do pozostałych: określam się jasno. Nie chcesz, to nie używaj. Udostępniam to na czym kiedyś siedziałem/obecnie jestem. Wszystkie zbędne opcje staram się usuwać i wrzucać nowe albo ulepszone. To tak samo jak grafika w grach PC. Wrzuć 5gb, żeby gothic wyglądał jak Risen ale po co, komputer zamuli. No owszem, gorszy zamuli ale lepszy już nie. Wydajności Ultrze nie brakuje. Na M2 można coś powiedzieć, że wypada gorzej ale nie u każdego troszkę słabiej. M2 ma 1gb ramu, więc też jest inaczej i procesor słabszej generacji. Wydajnością nadal zawstydza 3gb ramu i mediateka :). Jak już dokopać w czymś to dokopać jak najmocniej. Tak właśnie idę z audio a jeśli nie działa to czy tamto w audio - phaha jak może nie działać?

To teraz sam zwątpiłem czy instalować :|
Mam złe wspomnienia z SGS II gdzie na każdym customie miałem "supprise media canner drainer" ciągnął baterie lepiej niż ruski czołg rope :P
Choć w sumie, obecnie nie mam wcale bateri, więc co mi szkodzi :P 
Ryzyko zawsze jest. Trzeba spróbować i pamiętać że rzeczy nie są tworzone dla jednego Kowalskiego, tylko dla wszystkich P 

• 0

#135 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9194 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 13:48

Jeśli chodzi o baterie to tutaj każdy się zgodzi, że jest dużo lepiej niż na stocku albo innych.
  • 0

#136 OFFLINE Loock7

Loock7

Stały Bywalec

• 49 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 15:51

Jeśli chodzi o baterie to tutaj każdy się zgodzi, że jest dużo lepiej niż na stocku albo innych.

Bateria w tych czasach dla mojego modelu (Z1C) to rzadki i cenny okaz :P 
niby setki dostępnych egzemplarzy a leci do mnie już 5.

• 0

#137 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9194 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 19:12

A piszesz w Z Ultra ^^. Myślałem, że masz Z1c
  • 0

#138 OFFLINE Loock7

Loock7

Stały Bywalec

• 49 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 14:47

A piszesz w Z Ultra ^^. Myślałem, że masz Z1c

Wybacz, ja tylko odpowiadam. Nie zauważyłem co to za dział :P
Na prawdę mam Z1C :P 

• 0

#139 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9194 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 13:34

O ile kogoś to jeszcze interesuje to mam dobre i złe wiadomości.
Dobre to takie, że update tuż tuż... No a potem będzie 8.0 ale nie gwarantuję a to ze względu na to, że moja Ultra ma się już coraz gorzej, wszystko zamarza, odkleja się itd... Dźwięk nowy prawdopodobnie trafi do Ultry albo będzie jako SoundMod, bo tutaj się zastanawiam czy czasem nie odlepic od romu modów dźwięku i dać standardowy ale trochę ulepszony tylko pod względem eq...

Aparat miał dorównać temu z Z1... Dorównał, bo chciałem, by Ultra była urządzeniem Premium! No cóż... Dam to jako mod, bo zdjęcia cyka perfekcyjne ale wideo nie nagra "aplikacja zatrzymana".

Ui - e tam, co tu zmieniać? Może czarny styl dodam jako addon ale dodaję go już rok - uważam, że jest zbędny na stocku. Z resztą nie używam - ciężko ocenić.

Android Oreo jak wiemy już jest dostępny, więc cóż mogę rzec. Staram się niektóre rzeczy zabrać z tej nowej wersji. Czy prócz Ultry inne modele dostaną jakąś zmianę? Ano dostaną aparat, aktualizacje apek, zabezpieczeń itd. Co do dźwięku tu się zastanowimy. Na pewno 99% M2 dostanie tylko delikatne poprawki w kwestii dźwięku.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 5.1.1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.