Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Jak zrobić kopię zapasową kluczy DRM bez roota?

zrobić kopię zapasową kluczy roota

Najlepsza odpowiedź Jagusio, 16 luty 2017 - 12:57

nie wiem czy sie da bez roota ale chyba nie, a co ci szkodzi roota zrobic ? czy zeby miec roota i tak najpierw musisz odblokowac bootloader xd ?

a noo.. tak, musisz najpierw odblkowac bootloadera zeby miec roota kitowo... teraz sie zastanawiam jak ja zrobiłem kopie kluczy drm xD skoro tez musiałem odblokowac bootloadera zeby takową kopie niby zrobic..  a dobra pacz już wiem jak xd pacz 3 post http://www.xperiasit...otloadera-sony/:P 

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE FasterSnapdragon576

FasterSnapdragon576

Mózg

• Reputacja: 24
  • 185 postów
  • Telefon:Xperia Z5
  • Android:Nougat (7.1.1)
  • Rom:32.4.A.1.54
  • Kernel:3.10.84
  • Operator:Inny

Napisano 16 luty 2017 - 12:12

Witam Serdecznie

Moje pytanie jak w temacie jak to zrobić bo niechce tracic gwarancji a zbudowałem sobie AOSP 7.1.1 dla mojego soniacza i chce go wgrać ale niechce starćic kluczy prosze o pomoc.

• 0

#2 OFFLINE Jagusio

Jagusio

Androidowy Śmieszek xd

• Reputacja: 81
  • 1086 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix 5.8.5 (S3)
  • Kernel:RR Kernel
  • Operator:Play

Napisano 16 luty 2017 - 12:57   Najlepsza odpowiedź

nie wiem czy sie da bez roota ale chyba nie, a co ci szkodzi roota zrobic ? czy zeby miec roota i tak najpierw musisz odblokowac bootloader xd ?

a noo.. tak, musisz najpierw odblkowac bootloadera zeby miec roota kitowo... teraz sie zastanawiam jak ja zrobiłem kopie kluczy drm xD skoro tez musiałem odblokowac bootloadera zeby takową kopie niby zrobic..  a dobra pacz już wiem jak xd pacz 3 post http://www.xperiasit...otloadera-sony/:P 

Użytkownik Jagusio edytował ten post 16 luty 2017 - 13:10

• 1

#3 OFFLINE FasterSnapdragon576

FasterSnapdragon576

Mózg

• Autor tematu
  • Reputacja: 24
  • 185 postów
  • Telefon:Xperia Z5
  • Android:Nougat (7.1.1)
  • Rom:32.4.A.1.54
  • Kernel:3.10.84
  • Operator:Inny

Napisano 16 luty 2017 - 14:04

Dzięki.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zrobić, kopię, zapasową, kluczy, roota

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.