Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Allview x2 soul - jak mieć kolorowy status bar na androidzie 4.4

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE kriswolf

kriswolf

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 1 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:KitKat (4.4)
  • Operator:Inny

Napisano 24 luty 2017 - 15:23

Od dłuższego czasu szukam sposobu na zmianę koloru górnej belki w zależności od koloru aplikacji. Zainstalowałem xposed installer do tego moduły z tego wątku, później restarty, ale nic nie działa. Mój smartfon to Allview X2 soul, 4.4 Tak mi zależy na zmianie koloru status bar bo zainstalowałem Cornerfly, apke do zaokrąglania narożników, teraz działa to z pominięciem górnej belki bo w aplikacjach zawsze jest czarna.
rt1 (24 luty 2017 - 23:00):
Post wydzielono do nowego tematu, ponieważ dotyczy innego telefonu oraz wersji androida.

• 0

#2 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 897
  • 8686 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Android O Developer Preview
  • Operator:Plus

Napisano 24 luty 2017 - 16:13

Yy a tutaj mamy dla 4.2.2 mody a co do kitkata dałoby radę na takim urządzeniu ale kto się tego podejmie?

TapTap by Project Hatsune Miku
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.