Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie
7.0+

Xperia Loops - tapeta z Xperii XZ Premium

Xperia Loops Xperia XZ Premium Android Nougat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 553
  • 5293 postów
  • Telefon:Xperia Z5
  • Android:Nougat (7.0)
  • Rom:32.3.A.0.376
  • Kernel:AndroPlus
  • Operator:Play

Napisano 11 marzec 2017 - 11:21

Wreszcie udało się odnaleźć działającą animowaną tapetę z najnowszych urządzeń Sony. Ponieważ pytaliście o nią, to zamieszczamy. Wymaga Androida 7.0. Testowane - działa.

sony-xperia-2017-live-wallpaper.gif

Załączony plik  Screenshot_20170311-110207.png   221,58 KB   13 Ilość pobrańZałączony plik  Screenshot_20170311-110202.png   211,7 KB   15 Ilość pobrań

Załączony plik  Xperia™ Loops-.apk   350,3 KB   169 Ilość pobrań

Dzięki ch3mn3y!:) 

• 0

#2 OFFLINE miau

miau

• Reputacja: 17
  • 151 postów
  • Telefon:Xperia XZ
  • Kernel:stock

Napisano 11 marzec 2017 - 16:05

Zainstalowałam w swojej XZetce powyższą tapetę i ustawiłam kolor czerwony i póki co zachwycam się nią, a jej autorowi gratuluję pomysłu i oczywiście XperiaSite.pl za jej udostępnienie.

• 1

#3 OFFLINE Groygle

Groygle

The Gargoyle

• Reputacja: 91
  • 1163 postów
  • Telefon:Xperia Z3
  • Android:Marshmallow (6.0.1)
  • Rom:Stock
  • Kernel:Stock

Napisano 12 marzec 2017 - 08:12

Szkoda, że dopiero teraz zwróciłem uwagę, że wymagany Android 7.0  :( Wrzuciłem na moją Z3 i dziwiłem się czemu nie działa  :biggrin:

• 0

#4 OFFLINE nerka12

nerka12

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 1 postów
  • Android:Nie podano

Napisano 12 marzec 2017 - 13:49

Ok. tapeta ustawiona, czy to ma wpływ na wiekszy pobór bateri ?, oraz czy można jeszcze ustawić zegarek jak na xz premium?.

Użytkownik nerka12 edytował ten post 12 marzec 2017 - 13:50

• 0

#5 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • Reputacja: 553
  • 5293 postów
  • Rom:32.3.A.0.376
  • Kernel:AndroPlus

Napisano 12 marzec 2017 - 14:16

Każda animowana tapeta wpływa na baterię i wykorzystanie pamięci ram. Co do zegara, to motyw tego nie umożliwia. Trzeba by znaleźć widget odpowiedzialny za to.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#6 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1465
  • 16168 postów
  • Telefon:Xperia Z Ultra
  • Android:KitKat (4.4.4)
  • Rom:AICP 7.0 (20141119)
  • Kernel:GreatDevs (1 beta)
  • Operator:Virgin Mobile

Napisano 12 marzec 2017 - 16:08

Dla informacji: Jedna z dostępnych wersji (nie wiem, czy ta) była edytowana przez osobę, która ją znalazła (dodała ona jakąś swoją stronę, ale nie wiem gdzie, chyba zamiast nazwy kodowej).

Problemem jest to, że została ona podpisana testowym kluczem, a więc każdy może stworzyć "aktualizację" o tej samej sygnaturze, dzięki czemu system nie zgłosi problemu z sygnaturą.

W czym to przeszkadza? Taka "aktualizacja" może być "zawirusowana". A więc uważajcie jeśli znajdziecie jakąś "aktualizację", bo zwykle nie ma aktualizacji oficjalnych tapet, a jeśli to tylko, gdy dochodzi do aktualizacji systemu Android (kompatybilność = nowa wersja).

• 0

#7 OFFLINE miau

miau

• 151 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 17:33

Odczytałam Twój post i natychmiast usunęłam tą (fajną) tapetę bo boję się że jakiś maniak napisze wirusa i da go w aktualizacje a ja nie uważnie ją zainstaluję...

• 1

#8 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1465
  • 16168 postów
  • Telefon:Xperia Z Ultra
  • Android:KitKat (4.4.4)
  • Rom:AICP 7.0 (20141119)
  • Kernel:GreatDevs (1 beta)
  • Operator:Virgin Mobile

Napisano 12 marzec 2017 - 17:42

Aż tak się nie bój. Do Sklepu jej nie wrzuci, a chodziło mi o ręczną aktualizację - gdy wgrywasz aplikację o tej samej nazwie kodowej (to com.google, czy .sony.keyboard.pl, czy jakieś takie), ale innej sygnaturze, to (bez SuperUserMOD) systemowy instalator wyrzuca błąd sygnatury.

Tutaj jest problem bo sygnatura jest ogólnodostępna, ale aplikacja do Sklepu nie trafi (Sony na pewno już zarezerwowało miejsce, ale prawdopodobnie udostępnią ją dopiero, gdy wyjdzie XZ Premium). Obawiać się trzeba aplikacji z zewnątrz, które znaleźć można poprzez Google, czy na stronach z pirackimi aplikacjami (może nawet czasem na XDA, gdy nieznany autor wrzuca coś co każdy chce, chyba, że masz potwierdzenie w postach, że to bezpieczne), a które będą informować, że to wersja 1.01, czy 2.00 (mimo, że taka nigdy nie wyszła).

Jeśli nie zamierzasz jej aktualizować ręcznie, to nie masz się czego bać i korzystaj.

Przepraszam za zamieszanie :P Uznałem, że warto wiedzieć takie rzeczy.

• 1

#9 OFFLINE miau

miau

• 151 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 17:46

:) ufff, instaluję znowu :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 7.0+, Xperia Loops, Xperia XZ Premium, Android Nougat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.