Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

wgrywanie TWRP na stocku 5.1.1

wgrywanie twrp stocku

Najlepsza odpowiedź ch3mn3y, 15 marzec 2017 - 09:24

Jak masz odblokowany bootloader, i choć raz miałeś wgrany najnowszy stock 5.1.1, to wgrywasz w ten sposób:

Download
http://www.xperiasite.pl/topic/20618-ubl-twrp-302-0/

Recovery to przetrwa wgrywanie softów i kerneli. Jedynie Wipe partycji /recovery lub reflash stocka je usunie.

Co do wgrywanej wersji Fastbootem, to na pewno w odpowiedni sposób je uruchamiasz?

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Meanthord

Meanthord

Coś tam skrobnął

• Reputacja: 0
  • 10 postów
  • Telefon:Xperia Z Ultra
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 15 marzec 2017 - 09:09

Hejka panowie ;).

Rok temu szalałem z customami, po jakimś czasie grzecznie wgrałem stocka 5.1.1 i tak było do wczoraj ;). Znowu naszło mnie na testowanie romów (zresztą na XDA też coś się ruszyło w tym temacie, bo jeszcze rok temu wydawało się, że developing XZU jest już martwy) i tutaj mam problem. Zwyczajnie nie pamiętam jak wgrać TWRP :P. Zresztą wtedy też przerobiłem setki tutoriali, aż w końcu "zaskoczyło".

Mam roota, odblokowany bootloader, Super SU zainstalowany, chociaż nie może pobrać binariów. Chcę wgrać TWRP przez aplikację ze sklepu Play - wywala błąd (installation failed). Wgrywam poprzez fastboot - pisze, że "successfull", resetuję do recovery i nic - normalnie telefon się bootuje.

Co robię nie tak?

• 0

#2 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1680
  • 17865 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix 5.8.5
  • Kernel:RR N
  • Operator:Orange

Napisano 15 marzec 2017 - 09:24   Najlepsza odpowiedź

Jak masz odblokowany bootloader, i choć raz miałeś wgrany najnowszy stock 5.1.1, to wgrywasz w ten sposób:

Download

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

Recovery to przetrwa wgrywanie softów i kerneli. Jedynie Wipe partycji /recovery lub reflash stocka je usunie.

Co do wgrywanej wersji Fastbootem, to na pewno w odpowiedni sposób je uruchamiasz?

• 1

#3 OFFLINE Meanthord

Meanthord

Coś tam skrobnął

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 10 postów
  • Telefon:Xperia Z Ultra
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 15 marzec 2017 - 21:42

Użytkownik ch3mn3y jak zwykle nieoceniony. Chwała mu za cierpliwość i wiedzę.

Oczywiście korzystając z linka powyżej załadowałem TWRP w wersji 3 i teraz mogę instalować co chcę :). Nawiasem mówiąc szkoda, że większość ROMów do XZU jest zbugowana i w ogóle jakaś taka... nie bardzo :P. No, ale co zrobić.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wgrywanie, twrp, stocku

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.