Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Xperia Z3+ ekran zgasł i co chwile się podświetla

Xperia Xperia z3+ Ekran zgasł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE Aleksandra Alex Hajduk

Aleksandra Alex Hajduk

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 1 postów
  • Telefon:Xperia Z3+
  • Android:Marshmallow (6.0)
  • Operator:Play

Napisano 19 marzec 2017 - 12:58

Witam, 

W mojej Xperi x3+ jakiś czas temu zbił się ekran , zaniosłam go do pobliskiego serwisu (zwykły tani serwis) Pojawił się problem ponieważ Pan który naprawia nie wiedział ze musi podpiąć ekran z z4 a nie z3, kiedy w końcu doszedl do tego trzeba było czekać aż sprowadzi ekran (cały przód) jako ze nie mieli w kolorze mojego telefonu dał inny . Odebrałam go wczoraj a dziś z rana podczas normalnego użytkowania nagle zgasł ekran i tylko ciagle na zmianie podswietla sie czarny ekarn i gaśnie. Swieci się czerwona kontrolka. Próbowałam POWER Vol+ i resetu przy wejściu kart, za każdym razem były wibracje i znów to samo. Po jakimś czasie telefon nadal czarny zaczął wydawać pare dzwięków bliżej cięzszych do określenia (jakieś charczenie)trwało to parę sekund i znów powrócił do poprzedniego. Czy wiecie czego to może być wina? Zbicie się ekranu było najprawdopodobniej winą upadku bądz uderzenia.

Z góry dziękuje za pomoc :)

• 0

#2 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1021
  • 9206 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Oreo (8.1)
  • Rom:iosEm3a AOSP
  • Operator:Plus

Napisano 19 marzec 2017 - 13:15

Może się tam coś "odkleiło" i teraz takie skutki a wyświetlacz zamontowali Ci albo chiński badziewiak albo nieudolnie.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Xperia, Xperia z3+, Ekran, zgasł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.