Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Xperia X nie włącza się

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE maciek_bz

maciek_bz

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 2 postów
  • Telefon:Xperia X
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 18 kwiecień 2017 - 19:29

Witam wszystkich użytkowników.

W ostatnim czasie w mojej xperi pojawił się następujący problem po rozładowaniu telefonu nie da się go uruchomić. Próbowałem naładować telefon 2 różnymi ładowarkami od Sony (2 różnymi kablami również). Próbowałem naprawić telefon programem xperia companion ale komputer nie wykrywa mojego telefonu. Bardzo proszę o pomoc - telefon ma 2 miesiące i nie posiadam dowodu zakupu. Niestety wyklucza to możliwość wysłania telefonu na gwarancję.

Pozdrawiam

• 0

#2 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1498
  • 16408 postów
  • Telefon:Xperia Z Ultra
  • Android:KitKat (4.4.4)
  • Rom:AICP 7.0 (20141119)
  • Kernel:GreatDevs (1 beta)
  • Operator:Virgin Mobile

Napisano 18 kwiecień 2017 - 20:43

Do oddania na gwarancję nie potrzebujesz dowodu zakupu - serwis dojdzie po numerze IMEi, czy telefon jest jeszcze na gwarancji, a taki X powinien być :)

A tak, to jeśli komputer nie wykrywa nawet uszkodzonego urządzenia oraz nie ma reakcji (np. diody) na podłączenie pod ładowarkę, to albo siadł port USB (tańszy problem) albo cała płyta (droższe). Niestety tego nie sprawdzisz.

• 0

#3 OFFLINE maciek_bz

maciek_bz

Nowicjusz

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 2 postów
  • Telefon:Xperia X
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 18 kwiecień 2017 - 21:05

I tu pojawia się kolejny problem... Nie mogę zgłosić urządzenia do naprawy przez stronę sony ponieważ wyskakuje błąd. Spróbuje jutro zadzwonić do nich i czegoś się dowiedzieć.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.