Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Xperia Z5 aparat ostrzy obraz 6 sekund

xperia aparat ostrzy obraz sekund

Najlepsza odpowiedź FasterSnapdragon576, 13 maj 2017 - 21:42

Próbowałeś manualnego trybu i ustawiania ostrości ręcznie, punktowo czy jakoś tak? :)

Tak i aparat nadal ma problem coś wyostrzyć

Dodano: 13 maj 2017 - 21:42

Problem rozwiązany problem w partycji /dev w telefonie pousuwałem wszystko tam i jeszcze raz włączyłem urządzenie i pliki tam się odnowiły potem włączyłem flashtoola i wgrałem frimware do modemu i zainstalowałem soft a potem klucze przywróciłem i działa bardzo szybko :)

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE FasterSnapdragon576

FasterSnapdragon576

Mózg

• Reputacja: 24
  • 190 postów
  • Telefon:Xperia Z5
  • Android:Nougat (7.1.1)
  • Rom:32.4.A.1.54
  • Kernel:3.10.84
  • Operator:Inny

Napisano 13 maj 2017 - 17:16

Witam Serdecznie

Ostatnio zauważyłem że aparat bardzo wolno ostrzy obraz nie wiem z jakiego powodu sformatowałem telefon poprzez TWRP i nadal to samo pamiętam że usunąłem folder /dev w TWRP i od tego się to zaczeło czy Sony PC Companion pomoże?

Pozdrawiam :)

• 0

#2 OFFLINE Michał W

Michał W

Coś tam skrobnął

• Reputacja: 0
  • 17 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano

Napisano 13 maj 2017 - 17:17

Próbowałeś manualnego trybu i ustawiania ostrości ręcznie, punktowo czy jakoś tak? :)

• 0

#3 OFFLINE FasterSnapdragon576

FasterSnapdragon576

Mózg

• Autor tematu
  • Reputacja: 24
  • 190 postów
  • Telefon:Xperia Z5
  • Android:Nougat (7.1.1)
  • Rom:32.4.A.1.54
  • Kernel:3.10.84

Napisano 13 maj 2017 - 21:42   Najlepsza odpowiedź

Tak i aparat nadal ma problem coś wyostrzyć

Dodano: 13 maj 2017 - 21:42

Problem rozwiązany problem w partycji /dev w telefonie pousuwałem wszystko tam i jeszcze raz włączyłem urządzenie i pliki tam się odnowiły potem włączyłem flashtoola i wgrałem frimware do modemu i zainstalowałem soft a potem klucze przywróciłem i działa bardzo szybko :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xperia, aparat, ostrzy, obraz, sekund

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.