Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie
Rozwiązany

Brak możliwości korzystania z internetu w trybie STAMINA

brak możliwości korzystania internetu trybie stamina

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE xperior

xperior

Niejedno już umie

• Reputacja: 2
  • 69 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:KitKat (4.4.4)
  • Operator:Heyah

Napisano 15 maj 2017 - 20:00

Czołem wszystkim.
Mój problem jest następujący: kiedy włączę tryb stamina, nie działa mi internet. Ani Via WiFi ani przez transmisje danych, błąd jaki zwraca przeglądarka to "Error: 500" "Server Error, connection refused".
Co ciekawe wyszukiwarka google działa git, błąd wywala dopiero po próbie wejścia w którąś stronę z wyników wyszukiwania. Co prawda wiem że stamina ogranicza dane w tle no ale chyba to nie dotyczy tych które nie są wymieniane właśnie w tle tylko jako główny proces? Ma ktoś podobnie? 

Android stock rooted 6.0.1. A co do samego problemu to zastanawiałem się czy programy Adblock Plus i Adaway nie mają z nim niczego wspólnego, bo w sumie obu używam a edytują one plik hosts, więc może one są przyczyną...? miał ktoś kiedyś podobny przypadek?

update@ Problem rozwiązany, Adblock robił bałagan, tylko po wyłączeniu trzeba było ponownie uruchomić telefon, a nie tylko wyłączyć go suwakiem w aplikacji....szkoda że twórcy nie pomyśleli o poinformowaniu u tym bo sam program świetny i wszystkim polecam! Piąteczka i miłego wieczoru!

Użytkownik xperior edytował ten post 15 maj 2017 - 20:09

• 0

#2 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1726
  • 18127 postów
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix 5.8.5
  • Kernel:RR N
  • Operator:Orange

Napisano 15 maj 2017 - 20:21

Brawo za szybkie wykrycie problemu :)

• 0

#3 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1726
  • 18127 postów
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix 5.8.5
  • Kernel:RR N
  • Operator:Orange

Napisano 15 maj 2017 - 20:21

Ten temat został uznany za rozwiązany i jest obecnie zamknięty. W razie wątpliwości skontaktuj się z obsługą forum.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Rozwiązany, brak, możliwości, korzystania, internetu, trybie, stamina

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.