Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Nieudana próba wgrania ROM. I rozładowana bateria w XPERI T

xperia bateria rom

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Sebik

Sebik

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 1 postów
  • Telefon:Xperia X8
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 15 czerwiec 2017 - 04:04

Witam. 

Mam następujący problem. Smartfon zaczął świrować, więc postanowiłem wgrać nowy ROM. Niestety nastąpiły komplikacje, skutkiem czego nie doszło do wgrania ROMu, bo flashowanie się za każdym razem zatrzymywało, mimo zmiany samego ROMu, aż w końcu po kilku próbach rozładował mi się telefon. I teraz zastanawiam się, co mogę w tej sytuacji zrobić? Jak naładować baterię, która jest wbudowana w telefon? Bo w tej chwili na podłączenie ładowarki, telefon nie reaguje. Raczej nie ma opcji, że stało się coś innego, bo telefon przestał działać w momencie kiedy podpiąłem telefon do USB, komputer wykrył połączenie ale flashtool już nie zdążył, kiedy próbowałem po raz kolejny sflashować telefon. 

Tak więc co mogę w tej sytuacji zrobić? 

• 0

#2 OFFLINE FasterSnapdragon576

FasterSnapdragon576

Zapalony Xperianin

• Reputacja: 15
  • 134 postów
  • Telefon:Xperia Z5
  • Android:Nougat (7.0)
  • Rom:STOCK
  • Kernel:STOCK
  • Operator:Inny

Napisano 18 czerwiec 2017 - 21:15

Podłącz telefon do ładowarki na cały dzień telefon się ładuje tylko jak nie ma softu to co on ma wyswietlac

• 0

#3 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1498
  • 16395 postów
  • Telefon:Xperia Z Ultra
  • Android:KitKat (4.4.4)
  • Rom:AICP 7.0 (20141119)
  • Kernel:GreatDevs (1 beta)
  • Operator:Virgin Mobile

Napisano 18 czerwiec 2017 - 21:50

Zależy kiedy doszło do przerwania jednego z wgrywań. Jeśli w trakcie wgrywania kernela, to może być źle, jak kiedy indziej, to już nie.

A tak to jeśli bateria została rozładowana do zera (co nie dziwne w trybie Flash lub Fastboot), to trzeba wybudzić baterię, a to może trwać kilka godzin (zaleca się dać do 8-10, a po tym martwić).

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xperia, bateria, rom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.