Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Problem ze słuchawką bluetooth nokia bh-110 z M5

problem słuchawką bluetooth nokia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE mrblack73

mrblack73

Zaczyna się uczyć

• Reputacja: 0
  • 23 postów
  • Telefon:Xperia M4 Aqua
  • Android:Marshmallow (6.0.1)
  • Operator:Orange

Napisano 02 sierpień 2017 - 11:56

Dzień dobry :)

Otóż mam problemik ze słuchawką bluetooth Nokia BH-110 .... 

Wcześniej jak miałem Sony Z2 to bez problemy się parowała i można było rozmawiać.

A teraz z M5 jest zonk :( Niby się paruje i jest łączność ale tylko jako urządzenie bluetooth. Rozmawiać nie można.

W ustawieniach jako powiązane urządzenie nie ma zakładki "dźwięk multimediów" i kicha nie działa.

Pewnie jest to badziewie niekompatybilne z M5. Nadmieniam, iż z Samsungami się paruje i działa poprawnie ale z Sony M5 lipa.....

Więcej ustawień chyba w Androidzie nie ma ale ja jestem ślepy ;)

Chociaż ta M5 to szału ni ma ..... Stara Z2 była lepsza....

Ma ktoś pomysła czy za psem tą słuchawką puścić ??? :D

Pozdrówy 4-All 

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1683
  • 17888 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix 5.8.5
  • Kernel:RR N

Napisano 02 sierpień 2017 - 12:46

zakładki

Czyli?

Jak dobrze pamiętam, to po wybraniu sparowanego urządzenia i wejściu do jego ustawień (nie systemu, ale połączonego urządzenia) są zwykle 1-2 opcje do wyboru - dźwięk mediów i dźwięk połączenia. Żadnej z nich nie ma?

Możesz też spróbować usunąć dane aplikacji Bluetooth (Ustawienia->Aplikacje->Menu->Pokaż systemowe).

Testowałeś opcję (w słuchawce) Clear device pairings?
Chodzi o wyłączenie słuchawki (~5 sekund trzymania przycisku), a potem włączenie jej z czymś chyba na bazie przywrócenia Ustawień Fabrycznych (trzymanie przycisku przez ~9 sekund, aż piknie ona 2 razy a dioda (diody?) będzie migać na czerwono i zielono. Po usunięciu zapamiętanych urządzeń, słuchawka powinna wejść w tryb parowania.

• To switch the headset off, press and hold for 5 seconds.
  • Press and hold for 9 seconds. The headset beeps twice, and the red and green indicator lights alternate.
After the pairings are cleared, the headset enters pairing mode.

Download

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

• 0

#3 OFFLINE mrblack73

mrblack73

Zaczyna się uczyć

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 23 postów
  • Telefon:Xperia M4 Aqua
  • Android:Marshmallow (6.0.1)

Napisano 02 sierpień 2017 - 13:56

Hi :)

No zrobiłem reset słuchawki.

A w telefonie nie mam aplikacji bluetooth tylko połączenie i tam jest tylko wymuś zatrzymanie...

W zakładce powiązane tylko do odhaczenia są dźwięk połączeń i udostępnianie kontaktów. 

Chyba nici z tego :(

Pozdrówy.... 

• 0

#4 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1683
  • 17888 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix 5.8.5
  • Kernel:RR N

Napisano 02 sierpień 2017 - 14:01

No to chyba kicha.

Na Z2 miałeś Androida 5.x lub 6.0 wgranego? Bo z tego co widzę, to ta słuchawka A2DP nie wspiera, więc jeśli nie miałeś aplikacji, która pozwalała na przesył dźwięków multimediów do tej słuchawki, to nie powinno to działać.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, słuchawką, bluetooth, nokia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.