Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Nie wyszukuje aktualizacji na nougata.

wyszukuje aktualizacji nougata

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Skayova

Skayova

Coś tam skrobnął

• Reputacja: 0
  • 10 postów
  • Telefon:Xperia Z5 Premium
  • Android:Lollipop (5.1.1)
  • Operator:Orange

Napisano 03 sierpień 2017 - 20:46

Po niecalych 2 tygodniach, dostalam "swoj" telefon. Aktualnie mam w nim lizaczka, czekalam na komunikat o aktualizacji, ale nie ma. Na stronie Sony pokazuje, ze jest aktualny i nic nie ma o nougacie, czemu tak?
Czy jak sprobuje naprawic Companionem to wyszuka (czy cos) 7.0?

• 0

#2 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1727
  • 18129 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix 5.8.5
  • Kernel:RR N

Napisano 03 sierpień 2017 - 22:43

Naprawa wgra to samo. Jedynie opcja Aktualizacja w Xperia Companion może wgrać nowszą wersję.

Czemu nie wyszukuje to nie wiem. Jedyny pomysł to soft wgrany dla Orange - oni wydali tylko 5.1.1 i sobie odpuścili ten model.

W takim wypadku polecam wgrać soft Flashtoolem w wersji niebrandowanej i będzie nowsza wersja oraz, jeśli jakieś jeszcze aktualizacje wyjdą, to powinnaś je dostać (bo z niebrandowanych, poza softami dla Holandii, Włoch, Belgii oraz naszego CE1, wszystkie dostają w miarę szybko).

• 0

#3 OFFLINE Skayova

Skayova

Coś tam skrobnął

• Autor tematu
  • 10 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 17:08

Czyli companionem to zaktualizuje do nougata? Bo tam tez pokazywalo, ze nic nie ma. :v

Nie chce popsuc nic, wiec chce tylko zaktualizowac, a znajac moj skill to zapewne popsuje.

Od razu mam takie pytanie, czemu w gwarancji napisali wymaina plyty glownej, a nagle dostalam telefon, ktory jest w ogole nie porysowany (gdzie tamten byl)? Nie ma nic naklejonego, jedynie rozpoznaje z tamtego panel, gdzie jest aparat, blokada i do ustawiana dzwieku, bo widac brudne po etui.
Wybacz za glupie pytanie, ale nie mam gdzie sie o to zapytac.

• 0

#4 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• 18129 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 17:20

Jeśli nie widzi to nie. Ja tylko rozwiewałem błędną informację, że można wgrać aktualizację opcją Naprawa w Xperia Companion. Wygląda na to, że jedynie wgranie Flashtoolem (lub Xflasherem) Ci pozostaje.

Co do wymiany, to plotka głosi, że wymiana płyty głównej nie daje kolejnych 24 miesięcy gwarancji (co nie jest prawdą, bo gwarancja jest ustalana wg numeru IMEI, a ten się zmienia wraz z wymianą płyty - jest zależny od modemu). A czemu wymienili tylko część? Na to odpowiedzieć może tylko w-support. Ja bym się cieszył :P

• 0

#5 OFFLINE Skayova

Skayova

Coś tam skrobnął

• Autor tematu
  • 10 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 21:34

To ja sie moze przyzwyczaje do lizaczka. :I

Meh, sentymentalna strasznie jestem szczegolnie jezeli chodzi o telefony. :laugh2:

• 0

#6 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• 18129 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 22:22

Jak chcesz.

Szansa na uszkodzenie (nawet przez laika-paranoika) jest jedynie troszkę większe na zostanie trafionym piorunem (no chyba, że ktoś zacznie rzucać telefonem lub komputerem :P).

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wyszukuje, aktualizacji, nougata

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.