Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Media Go muli i zawiesza kompa

media go pliki audio audio mp3 flac companion

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE Ma_Ras

Ma_Ras

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 3 postów
  • Telefon:Xperia Z5 Compact
  • Android:Nougat (7.1.1)
  • Rom:Stock
  • Kernel:Stock
  • Operator:Plus

Napisano 04 sierpień 2017 - 15:07

Witam,

Od kilku miesięcy mam problem z przesyłaniem plików audio z kompa na moją Z5C. Po podłączeniu telefonu  do kompa Media Go najpierw kilkanaście minut wyświetla komunikat:" Szukanie nowych multimediów", potem kilkanaście minut ;"generowanie miniatur". Trwa to w nieskończoność i nie daje efektu. Czasem nawet zawiesza kompa. Windows jest najnowszy, Andek 7.1.1. Czy tak się zachowuje ten program normalnie, Sony przestało go wspierać czy może jest już jakiś inny? Macie jakiś pomysł żeby wreszcie Media go zaczął normalnie działać? Kiedyś jeszcze za czasów Z3C wszystko śmigało a pliki przesyłałem nawet bezprzewodowo. Teraz nie wiem czy to wina telefonu czy programu czy może Widowsa. Może wy korzystacie z innych bezproblemowych programów do przesyłu plików audio z kompa na telefon?

pozdrawiam

• 0

#2 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1727
  • 18129 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix 5.8.5
  • Kernel:RR N
  • Operator:Orange

Napisano 04 sierpień 2017 - 15:18

To taka aplikacja istnieje? O_O

Nie lepiej kopiuj/wklej przenieść?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: media go, pliki audio, audio, mp3, flac, companion

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.