Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Niemożność wyłączenia alarmu

niemożność wyłączenia alarmu

Najlepsza odpowiedź ch3mn3y, 12 sierpień 2017 - 19:45

Wyczyść dane aplikacji Zegar.

A nie próbowałeś ustawić alarmu na ten dzień i godzinę? A potem wyłączyć/usunąć.

Dodatkowo alarm to nie jest funkcja jedynie samego zegara, a więc jeśli masz jakąś inną aplikację, która na to pozwala, to alarm będzie, ale go też "nie będzie" (w aplikacji Zegara).

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Munder

Munder

Mózg

• Reputacja: 3
  • 154 postów
  • Telefon:Xperia XA
  • Android:Nougat (7.0)
  • Rom:stock
  • Kernel:stock
  • Operator:Inny

Napisano 12 sierpień 2017 - 19:25

Witam !!

Zrestartowałem telefon i pojawił mi się alarm, którego nie mogę wyłączyć.

Najśmieszniejsze jest to, że oba alarmy mam wyłączone a mimo to na ekranie głównym widnieje pozycja wtorek 10.05, której nie można znaleźć w żadnych ustawieniach.

Jak to wyłączyć..? ?   Restart nie pomaga...

Pozdrawiam

Załączone pliki

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1683
  • 17888 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix 5.8.5
  • Kernel:RR N
  • Operator:Orange

Napisano 12 sierpień 2017 - 19:45   Najlepsza odpowiedź

Wyczyść dane aplikacji Zegar.

A nie próbowałeś ustawić alarmu na ten dzień i godzinę? A potem wyłączyć/usunąć.

Dodatkowo alarm to nie jest funkcja jedynie samego zegara, a więc jeśli masz jakąś inną aplikację, która na to pozwala, to alarm będzie, ale go też "nie będzie" (w aplikacji Zegara).

• 1

#3 OFFLINE Munder

Munder

Mózg

• Autor tematu
  • Reputacja: 3
  • 154 postów
  • Telefon:Xperia XA
  • Android:Nougat (7.0)
  • Rom:stock
  • Kernel:stock
  • Operator:Inny

Napisano 12 sierpień 2017 - 21:06

Witam ! !

Bingo.... Miałeś rację Inna aplikacje (Just reminder) był ustawiona na ten wtorek 10.05

Tam usunąłem i pozycja spod zegara zniknęła. 

Zastanawia mnie jednak, dlaczego tak się stało. Tą aplikację używam już drugi rok i nigdy, żadna pozycja o przypomnieniu, nie pokazywała się na ekranie pod zegarem. Czyżby to była "wina" Nougat 7.0..? ?  Ale jeśli tak, to dlaczego teraz. System uaktualniałem prawie miesiąc temu, więc powinno się to było ukazać trochę wcześniej.....? ? ?

Ps. Temat do zamknięcia...

Pozdrawiam

• 0

#4 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1683
  • 17888 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix 5.8.5
  • Kernel:RR N
  • Operator:Orange

Napisano 12 sierpień 2017 - 22:40

Możliwe, że to nie "wina", a nowa funkcja widgetu zegara, który wyświetla informację o wszystkich alarmach, a nie tylko tych aplikacji systemowej Zegar..

Moim zdaniem tak powinno byc od początku, bo alarm to alarm, więc czemu informacja nie miałaby się znaleźć o nim na widgecie z zegarem?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: niemożność, wyłączenia, alarmu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.