Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Sony Xperia Z3 Compact a Transmiter FM bluetooth

Transmiterfm bluetooth sony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Majki199

Majki199

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 2 postów
  • Telefon:Xperia Z3 Compact
  • Android:Marshmallow (6.0)
  • Rom:stock
  • Kernel:stock
  • Operator:Virgin Mobile

Napisano 28 październik 2017 - 12:00

Witam, dziś zakupiłem transmiter FM firmy Gotze&Jensen goldenline FT003. Transmiter posiada moduł bluetooth, łączę się z telefonu Sony Xperia Z3 Compact, telefon jest połączony, zestaw głośnomówiący działa, jednak gdy chce odtwarzac muzyke to nie odtwarza jej, wciskajac przyciski na pilocie do zmiany utworu zmienia je, ale nie odtwarza. Moja dziewczyna łączy się z telefonu Xiaomi Redmi 4A i odtwarza jej muzyke. Przyczyna jest chyba po stronie mojego telefonu i czy ktoś może jest w stanie pomóc?
  • 0

#2 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1747
  • 18013 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix 5.8.4

Napisano 28 październik 2017 - 12:18

Jak połączysz się  transmiterem i przejdziesz do Ustawień->Bluetooth, to po wybraniu transmitera z listy urządzeń, jest nadane prawo do odtwarzania dźwięku?

Jednocześnie ten transmiter może być niekompatybilny z Xperią lub nakładką Xperii. Nigdy do końca nie wiedziałem o co w tym chodzi (BT to BT, a audio korzysta z androidowego AudioFX w chyba każdym urządzeniu).

• 0

#3 OFFLINE Majki199

Majki199

Nowicjusz

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 2 postów
  • Telefon:Xperia Z3 Compact
  • Android:Marshmallow (6.0)

Napisano 28 październik 2017 - 13:32

W załączniku nadane są uprawnienia, nie ma uprawnienia z udostępnianiem audio, jestem zielony w tych sprawach, więc co Pan poradzi na problem z tą nakładką xperii albo z tymi uprawnieniami?

Załączone pliki

Użytkownik Majki199 edytował ten post 28 październik 2017 - 13:34

• 0

#4 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1747
  • 18013 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix 5.8.4

Napisano 28 październik 2017 - 13:56

Chodziło mi o dźwięk multimediów i jest zaznaczony.

Jeśli usunięcie urządzenia i ponowne sparowanie nic nie pomaga, to nie wydaje mi się, aby tutaj coś dało się zrobić.

• 0

#5 OFFLINE Arczi_Cross

Arczi_Cross

Zapalony Xperianin

• Reputacja: 3
  • 117 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium
  • Android:Oreo (8.0.0)
  • Operator:Play

Napisano 28 październik 2017 - 16:42

Aktualizacja oprogramowania urządzenia może pomóc. Tak jak było to w przypadku mojego Camridge Audio BT-100. Ojawiało się przerywaniem co 3 min. Po aktualizaji problem zniknął .

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Transmiterfm bluetooth, sony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.