Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Nie działa słuchawka do rozmów

słuchawka rozmów pomocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE xyzjuliaxyz

xyzjuliaxyz

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 1 postów
  • Telefon:Xperia M5
  • Android:Marshmallow (6.0)
  • Operator:Plus

Napisano 08 listopad 2017 - 23:43

Witam

Wczoraj przy próbie połączenia się z druga osobą zauważyłam, że przy wybieraniu numeru nie słyszę sygnału . Oprócz tego oczywiście również nie słyszę rozmówcy, a on mnie. W momencie, gdy przełączam rozmowę na tryb głośnomówiący wszystko jest w idealnym porządku i wszystko słychać- zarówno mnie jak i rozmówcę. Czy ma ktoś może jakiś pomysł? Dodam tylko, że przywracałam telefon do ustawień fabrycznych i nie odniosło to żadnego skutku, oprócz tego (być może ma to coś do rzeczy) dzień przez zepsuciem używałam po raz pierwszy innych słuchawek(były to słuchawki z niewiele większym bolcem - nauszne )
Sony 

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

• 0

#2 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1724
  • 18108 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix 5.8.5
  • Kernel:RR N
  • Operator:Orange

Napisano 08 listopad 2017 - 23:59

Słuchawki nie powinny mieć wpływu na działanie głośnika. Jeśli reset nie pomógł, to można spróbować pełnego reflashu (w porównaniu do resetu nadpisywana jest także partycje systemowe):

Download

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

Jak i to nie pomoże, to najpewniej jest to uszkodzenie mechaniczne. Wtedy jedynie serwis (lub samemu).

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawka rozmów, pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.