Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie
MOD

ICS Xperia Z mini mod pack by Damiano1234

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE Damiano1234

Damiano1234

Użytkownik

• Reputacja: 0
  • 149 postów
  • Telefon:Xperia X8
  • Android:Nie podano
  • Rom:JB
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 24 kwiecień 2013 - 20:26

Hej zrobiłem małą paczke modów do jotki na wygłąd zetki. Autorami modów są Aeron Sagar i ThilinaC z xda,ja tylko stworzyłem paczke którą mam aktualnie wgraną, a wyglada to tak:

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

.org/m/2013/04/24/1.png
Download

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

Żeby nam mod działał musimy miec androida ics w wersji 11.0.A.7.5 oraz oczywiście roota z CWM i deodexowany rom.

1.Pobieramy paczkę (179mb) wypakowujemy ją i wszystko dajemy na karte pamięci do naszego telefonu.

2.Musimy zrobic z odexowanego romu deodexowany i instalujemy poprzez install zip from sd card plik Deodex For Xperia J 7.5.zip, gdy się zainstaluje robimy wipe cache partition oraz w advanced dalvic cache i włączamy telefon i gdy sie załaduje wyłączamy.

3.Instalujemy plik JELLYBEAN LOCKSCREEN FOR 7.5 FW.zip jak wyżej i robimy tez tamte wipy,wracamy do install zip from sd card i instalujemy launcher zetki najpierw Xperia_Z_home_V3.5_Auto_Roatation_HDPI_4x4appd_ThilinaC.zip póżniej Xperia_Z_home_V3.00_Widget_Pack_ThilinaC.zip i włączamy telefon.

4.Root explorerem kopiujemy semc.album i semc.video do system/app i podmieniamy stare apki oraz dajemy uprawnienia rw-r-r-- ( Zdarza się tak,żę po podmianie tych plików telefon sam się zresetuje więc po uruchomieniu nadajemy mu podane uprawnienia.) i resetujemy telefon.

5.To wszystko mini mod zainstalowany, mam nadzieję że pomogłem.

Poradnik mojego autorstwa,nie biorę odpowiedzialności za uszkodzenia twojego telefonu,wszystko robisz na własną odpowiedzialność.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.