Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracjajuggler

Rejestracja: 06 maj 2011
Poza forum Ostatnio: dziś, 12:56
****-

Moje posty

W temacie: Jaka ochrona dla xperii XZ? Czy potrzeba szkło?

13 grudzień 2017 - 13:28

Szkla od 3mk są przeważnie robione tak, że jeżeli ekran jest zaokrąglony to szklo jest węższe, nie pokrywa całej powierzchni.

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

W temacie: Problem z poziomem sygnału

13 grudzień 2017 - 11:20

Jeżeli potraktowanie tego telefonu Xperia Companionem nie rozwiąże sprawy, to moim zdaniem pozostaje powrót do niższej wersji systemu Android. Jak najbardziej jest to możliwe. 


W temacie: Jaka ochrona dla xperii XZ? Czy potrzeba szkło?

13 grudzień 2017 - 11:13

Folie/szkła od 3mk są ok, ale są drogie. Dopłacasz za markę, albo za to że ktoś od nich Ci je przylepi. No ale masz z głowy. Jeżeli nie nosisz telefonu z innym rzeczami w kieszeni, to najtańsze wersje Ci wystarczą. Droższe warianty to raczej wymysł, ale jak komuś nie żal pieniędzy to spoko. Prawda jest taka, że większość folii i szkieł jest produkowana i cięta w tych samych fabrykach. A potem cenę winduje marka :) Sam mam szkło od 3mk, jest ok, ale nie uważam, by było ono warte swojej ceny.

 

Co do silikonu, jeżeli chcesz kupić przezroczysty, jaki byś nie kupił, po czasie zżółknie. Moze być najtańszy, niemarkowy, ale zwróć uwagę czy ma wycięte otwory na przyciski czy tylko wybrzuszenia na nie. Wycięcia na przyciski = wygoda, ale może pojawić się ścieralność guzików.

 

Jeżeli etui to już lepiej coś markowego. No chyba, że chcesz szybko zmienić :) Nillkin to dobra marka, sam taki miałem 3 razy, charakteryzuje się dobrym współczynnikiem jakosci do ceny. I tu też masz dużo opcji, bo możesz wybrać plastik albo skórę. Plastik jest tańszy i wydaje mi się, że dla Ciebie będzie lepszym rozwiązaniem. Skórkowe etui, nawet zamykane, po czasie brudzą się na brzegach i tego nie doczyścisz (przynajmniej u mnie tak było). Możesz oczywiście wybrać coś mało znanej marki, ale wtedy ryzykujesz.

 

W twoim przypadku wybrałbym zestaw:

szkło (niekoniecznie 3mk, byle dobrze wycięte)

silikon lub plastikowe etui


W temacie: Klawiatura telefonu w XZ Premium

13 grudzień 2017 - 10:49

Wejdź w System->Języki i metody wprowadzania. Jaką masz domyślną klawiaturę? Swiftkey? 

 

By Ci pomóc musimy wiedzieć z jakiej aplikacji do wprowadzania tekstu korzystasz. Prawdopodobnie będzie trzeba ją zmienić, abyś miał to, o co prosisz.


W temacie: XZ muli i grzeje się na 8.0

11 grudzień 2017 - 20:37

Zrób jeszcze naprawianie z Xperia Companion


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.