Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracjajuggler

Rejestracja: 06 maj 2011
Poza forum Ostatnio: dziś, 13:41
****-

Moje posty

W temacie: Przywrócenie działania autorskich funkcji po odblokowaniu bootloadera

11 październik 2017 - 15:34

A co masz w Service tests->Security po wbiciu kodu *#*#7378423#*#* ?

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

W temacie: Serwis Sony w-support.pl oszukuje klientów

11 październik 2017 - 15:18

Co to za bzdury w ogole. Co wynika z tych zrzutów? Że płyta była grzana? Wygrzewanie płyty jest jedną z podstawowych operacji przeprowadzanych przez profesjonalne serwisy, a już obowiązkowym w przypadku zalan. Serwis nie ma obowiązku wymienić płyty głównej nawet jeżeli płyta faktycznie była zalana, tylko ma przywrócić jej działanie. Czasem zdarza się że odświeżenie polaczen, przywraca urządzenie do życia i jest z nim wszystko ok.
Co do zarzutu, że serwis nie sprawdza, czy urządzenie jest szczelne - gdzi,e to jest udowodnione, w którym miejscu?
Ja moja Z5 myłem pod kranem po naprawie (a nie powinienem) i problemów z nią nie ma do tej pory (była wcześniej naprawiana).
Kolego, zbyt bardzo się podpaliles. Każdy serwis tak dziala. No może jedynie nie Apple :)

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

W temacie: Ładowarka.

30 wrzesień 2017 - 19:47

Ładowarka nie musi pasować, byleby kabel pasował

Nie zgadzam się. Ładowarka musi mieć jakieś minimalne parametry. Powodzenia ładowania np ładowarka 0.5 A :) A już podłącz telefon do 12 V, to w-support się za głowę złapie :)

 

Odpisałem w tym temacie, bo kolega @Arczi_Cross, jest nowy i nie zawuazyl, że wątek ma ponad pół roku. No ale może komuś się przyda - wszak to nie pomoc techniczna. Potraktujmy więc ten wątek jako dyskusja. 


W temacie: Wszystkie Launchery w jednym temacie

30 wrzesień 2017 - 19:44

To zależy. Jeżeli chcesz mega szybki, ale bez bajerów to kiedyś powstał Launcher Pro. Nie jest rozwijany już od dawna, ale na telefonach z 512 MB ramu chodził błyskawicznie. 


W temacie: Wydłużenie czasu pracy na baterii

30 wrzesień 2017 - 19:42

Arczi_Cross, zauważ że wątek jest z czerwca :) Autor od tamtej pory nie odwiedzał forum. Szansa na to, że tu zajrzy jest mała. Dzięki za odpowiedź, ale zwracaj uwagę czy sprawa jest aktualna.XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.