Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracjajuggler

Rejestracja: 06 maj 2011
Dostępny Ostatnio: 28 minut temu
***--

Moje tematy

XPERIA™ Christmas Theme

17 grudzień 2016 - 15:11

Dla wszystkich osób, które chciałyby wprowadzić świąteczną atmosferę na swoje urządzenia, firma Sony stworzyła specjalny motyw. Skórka zmienia pasek nawigacyjny, tapety oraz wygląd niektórych ikon i teł. Zatem jeżeli czujecie, że Waszej Xperii przydałaby się zmiana, zachęcam do sprawdzenia XPERIA™ Christmas Theme.

 

Załączony plik  image (1).png   128,48 KB   3 Ilość pobrańZałączony plik  image (2).png   709,62 KB   3 Ilość pobrańZałączony plik  image (3).png   557,45 KB   3 Ilość pobrań

 

Google Play
https://play.google.com/store/apps/details?id=se.knowit.mobile.christmas&hl=pl


Android Pay - jak używać?

25 listopad 2016 - 14:29

Około tydzień temu do Polski zawitał Android Pay, czyli usługa Google, pozwalająca na wykonywanie płatności zbliżeniowych za pomocą smartfonu. Instalując odpowiednią aplikację, jest możliwość płacenia telefonem w sklepie, bez użycia dodatkowych naklejek. 

 

Wymagania:

  • Smartfon z obsługą NFC
  • Karta płatnicza Mastercard lub Visa wydana przez Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe lub Bank Zachodni WBK
  • Niemodyfikowane oprogramowanie (lub z modyfikacjami systemless)

Gdzie tego używać:

 

Płatności Android Pay są akceptowane w 400 tys. punktów handlowych, które korzystają z terminali POS obsługujących płatności zbliżeniowe. Są to m.in. sieci marketów Carrefour, drogerie Rossmann, kawiarnie Costa Coffee, Green Coffee Nero, Delikatesy Centrum, Inglot, KFC, Lidl, McDonald, Netto, Piotr i Paweł, Pizza Hut, Spar oraz Starbucks.

 

Jak tego używać?

 

Przykładamy telefon do terminala i czekamy aż na wyświetlaczu pojawi się odpowiedni komunikat, potwierdzający płatność. Telefon musi mieć aktywne NFC, nie musi być odblokowany. W przypadku płatności powyżej kwoty 50 zł dodatkowo wymagany będzie PIN (do wpisania na terminalu).

 

 

Instrukcja:

1. Pobieramy aplikację ze sklepu Google Play:

Google Play
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.walletnfcrel

2. Uruchamiamy aplikację i dodajemy naszą kartę płatniczą. 

3. Cieszymy się działaniem.

 

 

Android Pay może nie działać na wybranych urządzeniach. Każda transakcja za pomocą cyfrowego portfela Android Pay, realizowana z użyciem jednorazowych tokenów i jest objęta tymi samymi korzyściami i gwarancjami, które dotyczą tradycyjnych kart.


XPERIA™ Winter Theme

17 listopad 2016 - 11:37

Sony Mobile wydało kolejny oficjalny motyw dla smartfonów Xperia. Tym razem skórka związana jest z nadchodzącą porą roku, czyli zimą.

 

Załączony plik  1.PNG   463,12 KB   1 Ilość pobrańZałączony plik  2.png   784,73 KB   1 Ilość pobrańZałączony plik  3.png   300,71 KB   1 Ilość pobrańZałączony plik  4.png   893,04 KB   1 Ilość pobrańZałączony plik  5.png   642,32 KB   1 Ilość pobrań

Download
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonymobile.themes.winter


HideBatteryLowAlert

15 listopad 2016 - 10:26

Bardzo przydatny moduł dla osób, których denerwuje powiadomienie o niskim poziomie baterii. Sam szukałem, ponieważ irytowało mnie to, gdy przy 30% telefon sugerował włączenie Staminy. Po zainstalowaniu to powiadomienie znika.

 

Załączony plik  image.png   24,73 KB   0 Ilość pobrań

 

Download
http://repo.xposed.info/module/de.defim.apk.hidebatterylowalert


Messenger Lite

05 październik 2016 - 17:56

W sieci pojawiła się już oficjalna i lekka wersja messengera Facebooka. Program jest znacznie lżejszy od standardowego wydania, pozbawiony jest wszystkich "wodotrysków" w postaci dymków i dodatków rodem ze Snapchata. W chwili publikowania tego wpisu nie można go pobrać z Google Play (nie jest jeszcze dostępny w Polsce). Jest możliwość jednak zainstalowania go ręcznie. Link znajdziecie poniżej.

 

Załączony plik  messenger-lite-p.jpg   30,33 KB   12 Ilość pobrań

Download
http://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/messenger-lite/messenger-lite-1-0-release/messenger-lite-1-0-android-apk-download/XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.