Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • Rejestracjakrysztal

Rejestracja: 26 gru 2014
Poza forum Ostatnio: maj 05 2015 11:38
-----

Moje tematy

ROOT [Q/A]

05 maj 2015 - 09:18

Także dzisiaj byłem zmuszony do wgrania nowego roma na telefon(bo za bardzo zepsułem), i okazuje się że przy okazji zaktualizowałem telefon do 4.4.2. Jako że telefon od Orange, to możliwości odblokwania BL nie ma, a bez roota troche jak bez ręki, więc moje zapytanie brzmi: czy jest jakaś bezpieczna metoda zrootowania tego telefonu? Czy będe musiał się postarać o odblokwanie BL?

Nie wiem czy metoda z FlashToolem będzie odpowiednia, nie zbrickuje mi to telefonu?


Czerwona dioda w trakcie bootu

26 grudzień 2014 - 17:43

Cześć. Mam od jakiegoś czasu Xperię E1, która oczywiście z moimi zapędami do odblokowywania wszystkiego zbyt długo się nie ostała w formie w jakiej ją operator do mnie dostarczył. Po zrobioeniu roota i zainstalowaniu paru rzeczy okazało się że telefon zaczął się wieszać(jakby miał problem z zarządzaniem ramem i nie mógł nadgonić pracy aplikacji) i nie dało się zainstalować żadnej aplikacji(ani ze sklepu, ani lokalnie) bo "nie było wolnego miejsca w telefonie"(1GB wolnego). Przywrócenie wcześniejszej kopii plików nic nie dało, więc byłem zmuszony zrobić factory reset. I od tego czasu w trakcie bootowania telefonu pojawia się czerwona dioda, trwa od loga sony aż do loga orange, znika kiedy telefon przechodzi do interfejsu. Co to jest, czy to coś poważnego?XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.