Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • RejestracjaOdpowiadanie w temacie: Flagowe modele sony


Opcje wiadomości

  • Antyspam: wykonaj zadanie
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Mojzesz

Napisano 26 marzec 2020 - 19:20

Z, Z Ultra (taki duży flagowiec), Z1 i Z1 Compact, Z2, Z3 i Z3 Compact, Z3+, Z5 i Z5 Compact oraz Z5 Premium, X Performance, XZ oraz XZ Premium, XZ1 i XZ1 Compact, XZ2 i XZ2 Compact oraz XZ2 Premium, XZ3 i chyba też miał Compact, Xperia 1 i Xperia 5... Jeżeli na upartego to można doliczyć modele tylko na rynek azjatycki albo też np taką Xperie ZR i ZL obok Xperii Z. Z drugiej strony taka Xperia T mogła być flagowcem w swoim czasie i jej odmiana TX i takie tam. Generalnie ciężko nazwać coś sprzed kilku lat urządzeniem średniej półki. Nie było zbytnio lepszych, czy gorszych. Dajmy na to czas wprowadzenia Xperii S - no średnio były chyba wtedy dużo gorsze modele od Sony.

tojapiotrek

Napisano 26 marzec 2020 - 16:31

Witam,

mógłby ktoś podać tutaj wszystkie flagowe modele Sony? Ewentualnie tyle ile znasz


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)


XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.