Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • RejestracjaOdpowiadanie w temacie: Optymalizacja baterii w xa1, Android 8.0.


Opcje wiadomości

  • Antyspam: wykonaj zadanie
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Mojzesz

Napisano 17 listopad 2020 - 20:23

To akurat nie jest problem. Jest to usługa, która nie wymaga optymalizacji tak jak część z usług google'a. Po co jej wyłączać optymalizację w ogóle? Przecież jak się w niej zalogujesz do konta google to normalnie działa youtube vanced i loguje Cię na Twoje konto.


baksbaks87

Napisano 17 listopad 2020 - 03:52

Te dwa posty gościa "Paweł", są moje. Nie zauważyłem że nie jestem zalogowany na forum. Przepraszam. Treść I temat jak najbardziej aktualna. Nie uporałem się jeszcze z opisywanym problemem.

Napisano 17 listopad 2020 - 03:47

Dodam jeszcze, że owa apka na 100% została przezemnie kilkukrotnie zainstalowana. Widnieje na liście aplikacji w głównych ustawieniach w mojej xa1:
/ustawienia/
/aplikacje i powiadomienia/
/informacja o aplikacji/

Jest na tej liście, ale czemu nie ma jej na liście aplikacji do wyłączenia oszczędzania energii?? vanced microg.apk co prawda nie ma w menu ikony aplikacji. Ale na liście zainstalowanych, jest. Czemu więc nie można dodać jej do wyjątku w oszczędzaniu baterii??

Napisano 17 listopad 2020 - 03:37

Zacznę od tego, że nie wiem czy piszę swój post, w dobrym dziale. Jeśli w złym, to przepraszam, i proszę o przeniesienie do właściwego.

Mam pytanie. Co powinienem zrobić, jeżeli zainstalowana przezemnie aplikacja nie widnieje w menu wszystkich aplikacji na liście do wyłączenia optymalizacji. Chcę wylaczyc optymalizację
"Vanced microg.apk",ale nie ma jej na liście aplikacji dostępnych do wyłączenia, nie ma jej też na liście aplikacji dodanych do wyjątku, ani na liście aplikacji systemowych. Niema, sprawdzałem. Co mogę uczynić, w takiej sytuacji?? Ma ktoś jakiś pomysł 💡?? Z góry serdecznie dziękuję za konstruktywne konkluzje. Pozdrawiam.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)


XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.