Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
  • RejestracjaOdpowiadanie w temacie: Chmura Lifeloga niedługo przestanie działać. Lepiej rozważyć zmianę aplikacji


Opcje wiadomości

  • Antyspam: wykonaj zadanie
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Portal XperiaSite.pl

Napisano 27 czerwiec 2020 - 13:20

Korzystacie z Lifeloga? Jeśli tak, to być może niebawem będziecie musieli się z nim pożegnać. Sony ogłosiło właśnie, że część usług z nim związanych wkrótce przestanie działać.

Póki co, sama aplikacja nie zostaje porzucona, a jedynie chmura w której przechowywane są Wasze dane. Oznacza to, że niebawem nie będzie możliwości ich przeniesienia na inną Xperię. Od sierpnia wszelkie aktywności nie będą też możliwe do przesłania na serwer. Lifelog będzie dalej działał na urządzeniach, ale dane gromadzone będą jedynie offline.

Screenshot_20200627-141004

By uprzedzić o planowanych działaniach, Sony wraz z najnowszą aktualizacją programu dodało odpowiedni komunikat przy starcie aplikacji. Nie ma na razie oficjalnych doniesień na temat tego czy Lifelog przestanie być całkiem aktualizowany i ulepszany. Wcześniejsze działania producenta Xperii wskazują jednak na to, że tak może się zdarzyć. Pozostanie więc korzystać z tego co mamy i… nie zmieniać urządzenia bo utracimy swoje zebrane dane. Ewentualnie warto rozejrzeć się za inną aplikacją śledzącą nasze działania.

Powyższy wpis Chmura Lifeloga niedługo przestanie działać. Lepiej rozważyć zmianę aplikacji pochodzi z portalu XperiaSite.pl.


Powyższa treść jest automatycznie importowana i może odbiegać swoim układem od oryginału. Kliknij tutaj by zobaczyć wpis bezpośrednio na portalu!

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)


XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.