Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/21/2021 in all areas

 1. Pojawiły się pierwsze testy 1 III w wersji Chińskiej po angielsku. I 10 III
  1 point
 2. Router posłuży tu głównie za przydzielenie adresu IP. Jeśli jesteś zadowolony z przepustowości na wifi po nim teraz, to powinno być Ok. Jeśli chodzi o NAS, to rozejrzyj się po produktach Synology - są jedne z lepszych, jeśli nie najlepsze. Model wybierz według potrzeb i budżetu. Są oczywiście inne firmy, które oferują podobne produkty, tańsze, ale nic o nich nie słyszałem, znajomi nie używają. Z tym Synology też się wypowiadam na zasadzie „nie mam, ale doradzam”. :) @Groygle zacznijmy od tego - ile $ mozesz/chcesz na to poświęcić 🙂
  1 point
 3. Pojawił się test na gsmarena Xperia 10 III. Wynik bardzo dobry czas pracy na baterii. Najlepszy w Xperiach do tej pory.
  1 point
 4. W dniu dzisiejszym startuje przedsprzedaż wyżej wymienionego modelu. Cena na start 1899 zł w przedsprzedaży słuchawki ANC. [Hidden Content] Tak patrzyłem na porównania cen z Samsungiem i nic podobnego w tej cenie nie ma. Także Sony dobrze moim zdaniem wyceniło swój smartfon, a wasze zdanie?
  1 point
 5. @adamX Jeśli będzie mało reklamowany to wątpię. Jestem ciekaw jakie będą ceny 1 III 😉 Bo już ostrzę sobie pazurki na niego 😄
  1 point
 6. @adamX Dokładnie. Ja tak patrzyłem co ma Samsung w tej cenie i bardzo pozytywne zaskoczenie. Szczególnie jeśli chodzi o ekran. W tej cenie żaden chyba telefon nie ma ekranu ze wsparciem HDR w Neflixie.
  1 point
 7. Na to pytanie już można w sumie z góry odpowiedzieć - nie będzie opłacalny. Będzie wiele lepszych telefonów w tej cenie. Kupią Ci, co lubią Xperie 🙂 Czyli np. ja. Na rynku moim zdaniem jest taki przesyt, że wiele osób kupuje już coś z wiodących marek. Mało kto chce spróbować czegoś nowego, szczególnie jeśli jeśli cena do tego nie zachęca.
  1 point
 8. floraoliviaa

  Brawl Stars

  Brawl Stars to najlepsza gra, w którą gram każdego wieczoru na moim telefonie z Androidem. 🙂
  1 point
 9. Od kilku miesięcy posiadam Xperię 5II i już widzę jej spory potencjał, ale jak to jest z nowymi urządzeniami, pojawiają się pytania na które trzeba znaleźć odpowiedzi. Zapewne znajdę je tutaj i postaram się być nie tylko bierny, ale też dać coś od siebie...
  1 point
 10. Będzie 10 III w Polsce ale na ten moment nie wiadomo kiedy niestety. Jeśli w innych krajach UE są te słuchawki u nas też raczej będą. Co do zapowiedzi specyfikacja wygląda fajnie ale wszystko zależy od ceny i testów jakie będą. Moim zdaniem trzeba zaczekać z opinią czy to opłacalny model czy nie. Jeśli będzie start przedsprzedaży w PL na pewno odpowiednią informację umieszczę na forum.
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .