Jump to content

Ethernity7

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Ethernity7

 1. Chyba zdecyduję się na play, szczególnie, że w najbliższym czasie kupię nowy router, więc aż 5gb nie będę potrzebował.
 2. A jak jest z tym transferem w Virgin? W orange jest jakiś "bezpieczny internet", niby miałem 1 gb miesięcznie, a musiałem za niego płacić...Rzekomo był limit, zostałem powiadamiany smsem, ale zanim ten sms doszedł to zżerało mi kolejne pieniądze. Rozważam to 4w1.
 3. Witam serdecznie. Szykuję się do kupna startera, zastanawiam się tylko gdzie. Bo jak wszyscy wiemy, każda sieć ma swoich zwolenników. Czytałem, że play i virgin mobile są najbardziej opłacalne. Zależy mi na transferze, nielimitowanych smsach oraz połączeniach do innych sieci, ale nie na stacjonarne. Co polecacie? Do 30 zł miesięcznie.
 4. Właśnie dlatego mówiłem, że nie można odblokować bootloadera. Czyli pozostaje czekać.
 5. Telefon mam zrootowany. Bootloadera z tego co wiem nie można jeszcze odblokować.
 6. Znalazłem coś takiego [Hidden Content] Myślicie, że fake?
 7. Jak w temacie - szukam kernela. Czytałem, że można dzięki temu zrobić overclocking, podkręcić prędkość ładowania, która nie jest nawet zadowalająca itp. Ktoś coś?
 8. Chyba za dużo do nauki, już chyba wolałbym ręcznie usuwać wszystko z telefonu.
 9. Fakt, to telefon z pierwszego kwartału tego roku. Może jeszcze za wcześnie. A to? [Hidden Content] Piszą, że skoro kod źródłowy został udostępniony, to powinny się pojawić jakieś romy. A to było kilka miesięcy temu.
 10. Mam świeżą xperię e4g 4.4.4 25.0.A.1.28 i zamierzam wgrać jakiś rom. Nie znam się na tym zupełnie, więc proszę o jakieś porady. Czytałem, że CyanogenMod jest dość stabilny, ale zbugowany. Myslałem też o tym, żeby wgrać sobie androida 5.1.1, bo podobno jest to możliwe, nawet jeśli nie wypuścił jeszcze tej aktualizacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .