Jump to content

Klavres

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Klavres last won the day on March 13 2020

Klavres had the most liked content!

About Klavres

 • Rank
  Coś tam skrobnął

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Device
  Xperia M4 Aqua

Informacje dodatkowe

 • Android
  Lollipop (5.0)
 • Rom
  Stock
 • Kernel
  Stock
 1. Oczywiście Dobra, trochę poczytałem. Widzę że to grubsza sprawa, trzeba odblokować bootloader i wgrać twrp. Raz już kiedyś próbowałem ale poległem i mi się nie udało. Robiłem na windows 10 chyba problem był z poprawnym zainstalowaniem sterowników.
 2. Poszukam, mam nadzieję że znajdę . To jest pełny system od razu z rootem wgrywane przez flashtoola? To to ? [Hidden Content]
 3. Dziękuję bardzo za pomoc i poświęcony czas. Dzisiaj wrócę do androida 6.0.1 ale plik instalacyjny ściągnę prze flashtoola. Jak pierwszy raz instalowałem 6.0.1 to ściągnąłem soft z jakiejś strony. Może teraz będzie działał dobrze. Nie ma jakiegoś prostego sposobu na roota 6.0.1 takiego jak 5.0 ?
 4. Wygląda, że chrome odinstalowany. Co do tego przyciemniania ekranu. Na 6.0.1 używałem Twilight i działał ładnie. Teraz na androidzie 5 nie łapie mi dolnych przycisków. Świeca mocniej od ekranu. Wiesz czego może to być przyczyna? Dziękuję bardzo za dotychczasową pomoc. A czy mogę usunąć też te drobne aplikacje? I nie mam twrp więc czy do wipe cache wystarczy usunąć pamięć podręczną w ustawienia -> pamięć ? Mam jeszcze jeden problem. Dużo programów nie chce się zainstalować. "Błąd analizowania" O co chodzi? Ten Android jest za stary?
 5. Potrafić coś tam potrafię. Mam też mixplorera sprawdziłem jak on działa i odinstalowałem chroma. Napisało że aplikacja odinstalowana i cały folder chroma zniknął. Root Explorerem usunąłem fizycznie fbcalendarsync przytrzymując i wyrzucając do kosza. Folder fbcalendarsync został. Teraz powinienem użyć link2sd do usunięcia pozostałości po tych aplikacjach tak?
 6. Dzięki, to dzisiaj się trochę pobawię. A wiesz jak używając roota mogę przyciemnić ekran? Bez aplikacji takich jak Twilight? Cytując "teraz już tylko wystarczy przytrzymać na wybranej aplikacji, wyskakuje nam okno w którym klikamy Delete i aplikacja jest usuwana" Czy to jest w aplikacji root Explorer czy działa na cały system? Na cały system nie działa, czyli odinstalowywanie jest z poziomu root Explorer. Jak po folderach mogę znaleźć tę aplikację które chce odinstalować? W którym folderze siedzą? Coś znalazłem /system/app Mam po prostu usunąć plik APK aplikacji? Np. google.apk? Nie wysk
 7. Cześć, ponieważ android 6.0.1 nie do końca działał poprawnie zdecydowałem się na przeinstalowanie systemu na androida 5. Zrobiłem od razu do niego roota. Teraz chciałbym usunąć parę aplikacji systemowych. Nigdy tego nie robiłem i nie wiem jak się dobrze do tego zabrać. Znalazłem taki temat. [Hidden Content] czy robiąc to co radzi ten poradnik będę mógł usunąć następujące aplikacje: Aplikacja Google Chrome Dysk Edytor klipów wideo Efekt AE Efekt kreatywny File Commander Filmy Google Play Gmail Hangouts Lounge Mapy Movie Creator Muzyka Muzyka Google Play OfficeSuite Podcast Rozsz
 8. Są trzy opcje, traktuj jako priorytetowe, zezwalaj na szybki podgląd powiadomień, ukryj poufną wiadomość. Żadna z nich nie wyłącza powiadomienia . Dziękuję bardzo za pomoc. Za jakiś czas postaram się wgrać androida 5 i zrobić roota. Jak będę miał jakieś problemy, będę prosić o pomoc na forum.
 9. Chyba masz rację, przeniosłem aplikacje na pamięć telefonu i jestem mocno zaskoczony bo jest teraz zapełniona tylko o 100mb więcej. Także czuję się lekko oszukany przez system który pisał żeby je przenosić. Wiesz może jak sprawić by powiadomienie "prześlij dane na kartę sd" wyłączyć? Jak jest ponad 85% zapełniona to ten komunikat jest cały czas. Więc teraz przez parę dni protestuje czy coś zmieniło się w działaniu aplikacji. Ale nie jestem optymistycznie nastawiony bo gboard i opera cały czas były w pamięci telefonu.
 10. Tak.System nie raz krzyczał za mało pamięci więc przenosiłem na kartę sd. Bardzo dużo ich nie mam. Textra, mixplorer, opera, musicolet, iPKO, readera, easysubtitle, Duolingo (jeden kurs offline 220mb), flashscore, wordament, Spotify, Twilight, gboard i Lidl plus. To wszystkie aplikacje jakie używam. Przeniosę co się da na pamięć telefonu i zobaczę jak programy będą działać.
 11. Czyli problemem może być to, że aplikacje znajdują się częściowo na karcie sd? W takim razie zainstaluję androida 5.
 12. Cześć, dwa miesiące temu zainstalowałem na czysto androida 6.0.1 dokładnie Xperia M4 Aqua_E2303_26.1.A.3.111_Central Europe 5_Generic. Wszystko było ok tak przez pierwszy miesiąc. Jako podstawową przeglądarkę używałem Brave, po miesiącu zaczął się problem z blokowaniem reklam. Przeglądarka co jakiś czas przestawała je blokować. Przeinstalowałem ją, niestety nie naprawiło to problemu. Więc zmieniłem na Operę. Ładnie działała aż do czasu gdzie też zaczął się problem taki jak na Brave. Po jakimś czasie zauważyłem problemy z aparatem. Zwieszał się na robieniu zdjęć. Następnie zaczął się psuć mixp
 13. Dzięki, tak myślałem. Niestety nightmode przyciemnia tylko część ekranu. Przyciski na dole pozostają jasne i biją po oczach. Muszę poszukać jakiegoś innego programu. Znalazłem, Twilight działa na cały ekran. Przyciski też są przyciemniane. Jedynie ma problem z ekranem w pozycji poziomej. Wtedy przyciski są jasne domyślna jasnością a reszta ekranu jest przyciemniona. Dzięki za pomoc.
 14. Witam, od jakiegoś czasu mam m4. Wszystko nawet ładnie chodzi, ale ekran a mianowicie jego wbudowana minimalna jasność nie daje mi spokoju. Czy gdzieś w ustawieniach jakichś specjalistycznych mogę zmienić minimalną jasność na tak z dwa razy mniejszą? Czy niestety nie da się tego osiągnąć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .