Jump to content

wacekma

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

About wacekma

 • Rank
  Niejedno już umie

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Device
  Xperia XA2 Dual

Informacje dodatkowe

 • Android
  Jelly Bean (4.x)
 • Rom
  LineageOS 17.1
 • Kernel
  nie wiem gdzie sprawdzić
 1. Hej, szkoda, że prawdopodobnie strona zniknie ? Fajnie, że jeszcze można zakładać nowe tematy ? Możecie podpowiedzieć jak przywrócić do życia urządzenie ? Fajnym programem ADBAppControl w XA2 z LoS 17.1 powyłączałem chyba zbyt dużo: i system nie wstaje. Udało mi się ze stokckowego recovery LoS włączyć ADB, ale telefon widoczny jest w terminalu z nr seryjnym jedynie jako recovery. Co prawda zrobiłem backup i mogę spróbować przywrócić urządzenie do stanu fabrycznego, ale chciałbym jeszcze na chwilę wrócić do ostatniej konfiguracji.
 2. dzięki ! 2 wersja 50.2.A.3.77 dotyczy zdaje się XA2 ultra ? 3 oczywiście 4 nie istotna technologia aby działały, nie muszą też działać równocześnie 5 zgoda na "Wysyłaj i odbieraj MMS-y gdy mobiln transm danych jest wyłączona" jest zaptaszkowana i pokazuje się tylko przy karcie, która nie jest domyślna dla pobierania danych. Opcja ma sens , jednak w rzeczywistości nie działa. Build oczywiście jest ze statusem nightly, ale to podstawowa funkcjonalność i dziwne, że tego ktoś nie wyłapał jeszcze.
 3. Gość_Przemek Na obu slotach kart nie działają dane ? U mnie podobny problem: [Hidden Content]
 4. Nadal brak poprawek, do tego dodam brak możliwości odbioru MMS-ów.
 5. Hejka czy ktoś z Was posiada XA2 na stock-owym sofcie ? Jeśli tak proszę o podanie: 1 dokładnej wersji android ? 2 kiedy była wykonywana ostatnia aktualizacja ? 3 czy można wyłączyć suwakiem jedną z kart sim ? 4 czy dane mobilne działają na obu slotach / kartach sim ? 5 czy mms-y można odbierać na obu slotach / kartach sim ? Niestety nie mam 100 % pewności i pamięć zawodzi jak było w oryginale. Dość szybko przeszedłem na LineageOS 17.1, ale niestety na nim powyższe 4 funkcje od wielu miesięcy nie działają. Deweloperzy oczywiście standardowo milczą. Pisałem już o tym: be83f37ea3d3
 6. Ok faktycznie są apk-i... tylko w kilku miejscach i o różnych nazwach. W jakiej kolejności dogrywać *.apk w Android 9 i 10 ? Co do paczki i TWRP to rozumiem, że po restarcie aplikacja będzie dostępna w szufladzie aplikacji, czy trzeba jeszcze jakiś krok wykonać ? Jakie różnica, jeśli zrobię to w stocku, rom-ie alternatywnym, android 9 i 10 ?
 7. No ale żeby aż 1,1 GB różnicy... Na XDA nima, wogóle ta witryny jest dośc uboga pod wzgl tego modelu. Da radę wgrać najnowszy przez oficialny sony companion jeśli mam zainstalowany LoS ? [Hidden Content] Co z alertem antywirusowym i brakiem opcji po uruchomieniu flashtool ?
 8. To jedna z wersji aparatu foto: [Hidden Content] po rozpakowaniu pjawiają sie dziwne pliki... nigdzie nie widać apk. Przez TWRP też nie poszło.
 9. Aha dzięki spoko. Sprawdziłem i znalazłem, ale pliki są w różnych folderach. Masakra. Pozostaje ino pobierać, za każdym razem Tak czy siak co jakiś czas są aktualizacje, zatem i tak trzeba je pobierać w całości.
 10. Jako, że nie mogę znaleźć systemu spełniającego zwykłe powyższe kryteria, zastanawiam się nad powrotem do stockowego Android 10, który miał suwaki do kart sim i w pełni sprawną kamerę. Przeglądając dział software [Hidden Content] mnie wielkość ORGYINAŁU.. to ok 1,8 GB ! LoS to jedynie 0,7 GB ! 1 Co zajmuje tak wiele pamięci - skąd różnica ??? 2 Jak myślicie czy po zrootowaniu i usunięciu śmieci np przy użyciu Titanium Backup system zbliży się wydajnością do LoS ? 3 Skąd pobrać najnowszy oryginalny ROM do XA2 dual sim ? To jest model 4113. Podobno ostatnie wersje Flashtoo
 11. Co do Mokee... podobnie jak inne systemy modyfikowane. Wgrywałem twrp-3.4.0-0-pioneer wg instrukcji: [Hidden Content] później opcją sideload pchałem rom. Zraziłem się do tego systemu i usunąłem z urządzeń, ponieważ w pewnym momencie jak przeglądałem manu pojawiły się jakieś SMOKI ! oraz zajawka gry. Nie wyglądało to dobrze i mocno zachwiało odczucia co do prywatności. Duży PLUS i nadzieja, że ten system z czasem uzyska możliwość wyłączenia jednej z kart bo suwaki są dostępne ! Podobnie jest w Resurrectionremix [Hidden Content] który pojawił się ponownie dla Re
 12. Temat do zamknięcia. Potwierdzam, że na LoS i innych rom-ach jest ok.
 13. Temat do zamknięcia jeśli jest taka opcja. Android 10 wbudowanymi gestami świetnie radzi sobie zamiast dolnej belki. Do tego stopnia, że w każdym smartfonie będę już uruchamiał te gesty ! Polecam !
 14. pobrałem takowe narzędzie, ale coś słabo sobie radzi z wyszukiwaniem.. mieli mieli i mieli. Nie zwraca folderów, które istnieją i są natychmiast wyszukiwane poza gałęzią root w wewnętrznej pamięci współdzielonej oraz, które można odszukać ręcznie w gałęzi root.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .