Jump to content

wacekma

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wacekma

 1. Hej, szkoda, że prawdopodobnie strona zniknie ? Fajnie, że jeszcze można zakładać nowe tematy ? Możecie podpowiedzieć jak przywrócić do życia urządzenie ? Fajnym programem ADBAppControl w XA2 z LoS 17.1 powyłączałem chyba zbyt dużo: i system nie wstaje. Udało mi się ze stokckowego recovery LoS włączyć ADB, ale telefon widoczny jest w terminalu z nr seryjnym jedynie jako recovery. Co prawda zrobiłem backup i mogę spróbować przywrócić urządzenie do stanu fabrycznego, ale chciałbym jeszcze na chwilę wrócić do ostatniej konfiguracji.
 2. dzięki ! 2 wersja 50.2.A.3.77 dotyczy zdaje się XA2 ultra ? 3 oczywiście 4 nie istotna technologia aby działały, nie muszą też działać równocześnie 5 zgoda na "Wysyłaj i odbieraj MMS-y gdy mobiln transm danych jest wyłączona" jest zaptaszkowana i pokazuje się tylko przy karcie, która nie jest domyślna dla pobierania danych. Opcja ma sens , jednak w rzeczywistości nie działa. Build oczywiście jest ze statusem nightly, ale to podstawowa funkcjonalność i dziwne, że tego ktoś nie wyłapał jeszcze.
 3. Gość_Przemek Na obu slotach kart nie działają dane ? U mnie podobny problem: [Hidden Content]
 4. Nadal brak poprawek, do tego dodam brak możliwości odbioru MMS-ów.
 5. Hejka czy ktoś z Was posiada XA2 na stock-owym sofcie ? Jeśli tak proszę o podanie: 1 dokładnej wersji android ? 2 kiedy była wykonywana ostatnia aktualizacja ? 3 czy można wyłączyć suwakiem jedną z kart sim ? 4 czy dane mobilne działają na obu slotach / kartach sim ? 5 czy mms-y można odbierać na obu slotach / kartach sim ? Niestety nie mam 100 % pewności i pamięć zawodzi jak było w oryginale. Dość szybko przeszedłem na LineageOS 17.1, ale niestety na nim powyższe 4 funkcje od wielu miesięcy nie działają. Deweloperzy oczywiście standardowo milczą. Pisałem już o tym: e04f4bce7ff0
 6. Ok faktycznie są apk-i... tylko w kilku miejscach i o różnych nazwach. W jakiej kolejności dogrywać *.apk w Android 9 i 10 ? Co do paczki i TWRP to rozumiem, że po restarcie aplikacja będzie dostępna w szufladzie aplikacji, czy trzeba jeszcze jakiś krok wykonać ? Jakie różnica, jeśli zrobię to w stocku, rom-ie alternatywnym, android 9 i 10 ?
 7. No ale żeby aż 1,1 GB różnicy... Na XDA nima, wogóle ta witryny jest dośc uboga pod wzgl tego modelu. Da radę wgrać najnowszy przez oficialny sony companion jeśli mam zainstalowany LoS ? [Hidden Content] Co z alertem antywirusowym i brakiem opcji po uruchomieniu flashtool ?
 8. To jedna z wersji aparatu foto: [Hidden Content] po rozpakowaniu pjawiają sie dziwne pliki... nigdzie nie widać apk. Przez TWRP też nie poszło.
 9. Aha dzięki spoko. Sprawdziłem i znalazłem, ale pliki są w różnych folderach. Masakra. Pozostaje ino pobierać, za każdym razem Tak czy siak co jakiś czas są aktualizacje, zatem i tak trzeba je pobierać w całości.
 10. Jako, że nie mogę znaleźć systemu spełniającego zwykłe powyższe kryteria, zastanawiam się nad powrotem do stockowego Android 10, który miał suwaki do kart sim i w pełni sprawną kamerę. Przeglądając dział software [Hidden Content] mnie wielkość ORGYINAŁU.. to ok 1,8 GB ! LoS to jedynie 0,7 GB ! 1 Co zajmuje tak wiele pamięci - skąd różnica ??? 2 Jak myślicie czy po zrootowaniu i usunięciu śmieci np przy użyciu Titanium Backup system zbliży się wydajnością do LoS ? 3 Skąd pobrać najnowszy oryginalny ROM do XA2 dual sim ? To jest model 4113. Podobno ostatnie wersje Flashtoo
 11. Co do Mokee... podobnie jak inne systemy modyfikowane. Wgrywałem twrp-3.4.0-0-pioneer wg instrukcji: [Hidden Content] później opcją sideload pchałem rom. Zraziłem się do tego systemu i usunąłem z urządzeń, ponieważ w pewnym momencie jak przeglądałem manu pojawiły się jakieś SMOKI ! oraz zajawka gry. Nie wyglądało to dobrze i mocno zachwiało odczucia co do prywatności. Duży PLUS i nadzieja, że ten system z czasem uzyska możliwość wyłączenia jednej z kart bo suwaki są dostępne ! Podobnie jest w Resurrectionremix [Hidden Content] który pojawił się ponownie dla Re
 12. Temat do zamknięcia. Potwierdzam, że na LoS i innych rom-ach jest ok.
 13. Temat do zamknięcia jeśli jest taka opcja. Android 10 wbudowanymi gestami świetnie radzi sobie zamiast dolnej belki. Do tego stopnia, że w każdym smartfonie będę już uruchamiał te gesty ! Polecam !
 14. pobrałem takowe narzędzie, ale coś słabo sobie radzi z wyszukiwaniem.. mieli mieli i mieli. Nie zwraca folderów, które istnieją i są natychmiast wyszukiwane poza gałęzią root w wewnętrznej pamięci współdzielonej oraz, które można odszukać ręcznie w gałęzi root.
 15. Zainstalowałem magiska na redmi... root checker potwierdza status superuser. Niestety zawartość folderu nadal się nie wyświetla
 16. jakas sprawdzona instrukcja i zasób?
 17. niestety LoS odchodzi od tego.. dla mnie bezsens!
 18. dzięki. Jak zrootowac xa2 na los 17.1 ewent w przyszłości z Mokee 100?
 19. Zainstalowałem aplikację mapy.cz i pobrałem mapki offline. W folderze aplikacji nie widać żadnych plików... Czy root ewentualnie wyświetli zawartość folderu ? Próbowałem na innym telefonie Redmi 4x z Mokee Rom, ale to samo. Root-a wolałbym nie robić. Zpoziomu TWRP Recovery też nie widać zawartości. W windows jest jeden przycisk pokaż ukryte pliki
 20. Opis: Alternatywa dla LoS Screeny: wkrótce, jak zainstaluje na XA2 Cechy tego romu: szybki, dość lekki, sporo ustawień Instrukcja instalacji: prosto DOWNLOAD: [Hidden Content] Ktoś z Was używa ? Czy posiada opcję wyłączenia jednej z kart sim ? Zainstalowałem próbnie na Redmi 4x wersję MK 90 opartą na Android 9 i jestem pozytywnie zaskoczony płynnością oraz ilością ustawień.
 21. Raczej tak. Jakiś czas temu taka funkcję podobno pomagała ogarnąć apka, ale już to nie działa.
 22. w zeszły czwartek nie pokazało się kolejne wydanie LoS 17.1 [Hidden Content] to może naprawia. Nie zgłaszam bug-ów bo nie dotarłem do przejrzystej i dobrej instrukcji, która tłumaczy jak załączyć plik *.txt do zgłoszenia. Chodzi o tzw logcat. Piszę od razu w dedykowanym wątku: [Hidden Content] Deweloper nie odzywa się, ale część poprawek już wprowadził. Dziwne, że aż tyle czasu trzeba było, żeby zaobserować podstawowe błędy. Tak jakby nikt wcześniej niczego nie zgłaszał.
 23. Bida LineageOS zdecydowało się na wycięcie opcji pozwalającej wyłączyć jedną z kart sim w LoS 17.1 Jako, że jest mi ta funkcja potrzebna (ograniczenie zużycia baterii), a w tej chwili nie ma dedykowanej aplikacji chyba wrócę do LoS 16. Tym bardziej, że wtedy była jeszcze dostępna siatka o gęstości większej niż emeryckie 6x6 Tym samym nie trzeba by było doinstalowywać kolejnej apki Lawnchair 2. Czy możecie polecić prostą lekką aplikację, która oferuje w android 9 gesty tak jak te wbudowane w android 10 łącznie z chowaniem paska z przyciskami ?
 24. Pisałem na XDA oraz Reddit... reinstalowalem system do wersji z czwartku 23 lipca. Niestety nadal internet nie działa. Nie mam już sił szukać co może być powodem. Karta sim po przełożęniu do innego urządzenia z LineageOS 16 działa bez problemu i od razu, na domyślnych ustawieniach. Może coś głębiej w telefonie jest wyłączone ? Ustawienia serwisowe ? Zauważyłem, że we wcześniejszych wersjach LineageOS można było dowolnie wybierać rodzaj połączenia. Aktualnie w LineagoeOS jest tylko: 2G, 3G lub LTE. Punkty APN ustawione prawidłowo, identycznie zresztą jak w urządzeniu, które działa bez prob
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .