Jump to content

Pavel74

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Pavel74 last won the day on March 3

Pavel74 had the most liked content!

About Pavel74

 • Rank
  Coś tam skrobnął
 • Birthday January 2

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Device
  Xperia 1 II

Informacje dodatkowe

 • Android
  R (11.x)
 1. Przez jakiś czas stosowałem tryb superżywych kolorów w użytkowaniu XZ Premium. W zasadzie tylko w trakcie poznawania gry FIFA Mobile 21, a więc zupełnie niedawno. Zaś w Xperii 1 II nie wychodzę poza tryb standardowy, może pokombinuję w trybie twórcy kiedy zajmę się choć raz poważniejszą próbą filmowania tym urządzeniem. Inna sprawa, że "jedendwójka" ma zaskakująco ubogi zakres rozjaśnienia ekranu. Szczególnie objawia się to na zewnątrz, przy świetle dziennym, w silniejszym nasłonecznieniu.
 2. A ja trafiłem tutaj znajdując jakiś link czy inny odnośnik, na stronie FB grupy Sony Xperia FanClub Polska.
 3. U mnie jeszcze nie ma pokrycia, a kiedy wyjeżdżam i znajduję się w strefach zasięgu to zapominam sprawdzić 🙂
 4. Raczej starałem się wykonać fotografie "z ręki", co okazało się trudniejsze niż z wcześniej użytkowaną XZ Premium. Zaś wszelakie zabawy z parametryzowaniem zdjęć to nadal tylko zabawy. Ostatnio nie miałem więcej czasu na próby z nocnym niebem. Inna sprawa, że moim zamiłowaniem jest astronomia, więc sięgając po smartfon, będę łączył urządzenie z teleskopem w projekcji okularowej (ale nie tylko). Co prawda, astrofotografia smartfonem to obrzeża pełnoprawnego obrazowania nieba, ale warto próbować. Efekty są bardzo zachęcające, a niekiedy wręcz zaskakujące.
 5. Dziękuję. Mam nadzieję, że przycisk pozostanie. Po prostu, to wygodne.
 6. Rzeczony przycisk uważam za przydatny. Zaś strona mobilna to trochę inna sprawa.
 7. Ulepszenie pracy aparatu w trybie nocnym. Przede wszystkim tego oczekiwałbym od 1 III. Obecnie wykonanie zdjęcia Księżyca w koniunkcji z jakąkolwiek planetą, czy próby zobrazowania któregoś z gwiazdozbiorów (byle kilka najjaśniejszych gwiazd danej konstelacji) to naprawdę trudna sztuka.
 8. Nova Launcher daje sporo możliwości i nie upośledza pracy urządzenia, a przynajmniej tak jest u mnie.
 9. Przeglądałem jeden z tematów korzystając z laptopa. Stwierdziłem, że brakuje tutaj buttona odsyłającego do góry/do początku strony. Ot, bardzo praktyczne udogodnienie przy lekturze tasiemców.
 10. Całość jeszcze pozostaje w fazie zmian, wyborów i konceptualizacji. Wypróbowałem launcher Nova z ikonami Glass Pack (Nate Wren Design), plus eksperymenty z KWGT Kustom Widget Maker. Screenshot nie oddaje głębi lśniącej czerni, którą Sony tworzy jak nikt inny.
 11. Trochę zapomniany temat, może warto wskrzesić.
 12. W sklepie Amazon można znaleźć bardzo atrakcyjne okazje i ogólnie jest dość duży wybór. Niestety, koszty wysyłki i pakowania mogą zniechęcić polskiego klienta.
 13. Też jestem zainteresowany rzetelną opinią w danym temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .