Jump to content

AngryGhoost

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Reputation Activity

 1. Like
  AngryGhoost got a reaction from Xperiagosc in Siema wszystkim ! ;)   
  Siema 😃
 2. Like
  AngryGhoost reacted to juggler in Pomoc w wgrywaniu Softu przez program flashtool ( sony xperia 1) zablokowany/odblokowany BL   
  Niebieska dioda? Zwykle niebieska dioda oznacza połączenie w trybie fastmode. A ty masz podłaczyć się w trybie flashmode. Może jednak przeczytaj ten mój poradnik dla pewności raz jeszcze 😉 
   
 3. Upvote
  AngryGhoost reacted to Xperiagosc in Siema wszystkim ! ;)   
  Siemka, fajnie, że Sony ma takiego wiernego fana, witaj na forum.

  Huawei P30 | Tapatalk


 4. Upvote
  AngryGhoost got a reaction from Pavel74 in Siema wszystkim ! ;)   
  Siemano, kiedyś byłem użytkownikiem tego forum, tylko pod innym nickiem, no i wracam, jako że xperie to najlepsze smartfony według mnie, mimo swoich wad, miałem ich już bardzo dużo, około 15,20 sam nie pamiętam, począwszy od SE, bawiąc się w modyfikacje ich, usuwaniu sim locka, wgrywaniu Romów i odblokowywaniem BL, Sony jedyny smartfon, który daje mi frajdę z użytkowania i przyjemność, ma to coś, z biegiem lat sony robi je według mnie coraz lepsze, względem jakości, parametrów, powoli do przodu, pozdro dla wszystkich.    
 5. Like
  AngryGhoost reacted to juggler in Pomoc w wgrywaniu Softu przez program flashtool ( sony xperia 1) zablokowany/odblokowany BL   
  No takie, że jeden do Android 10, a drugi 11 🙂 
  Do tej pory serwis autoryzowany nie robił problemów. Ale dla pewności, jeżeli będzie możliwość, w przyszłości zawsze możesz wrócić do wersji dostępnej w PL.
  To jest informacja o tym, że program znalazł skrypt fsc dla tego modelu. FSC to taki szablon flashowania, który pojawił się mniej więcej od Xperii Z3+. Określono w nim, co program ma wgrywać po kolei. Sony wprowadziło swego czasu kilka zmian w protokole i stąd konieczność posiadania tego szablonu dla niektórych modeli. Wiele z nich powinno być dostępnych po zainstalowaniu najnowszej wersji Flashtoola i tak w zasadzie jest (czasem są wyjątki, że skrypt trzeba samemu stworzyć, szukać).
   
  Dobra, bo się mądrze - co to dla Ciebie oznacza? Jeżeli odpowiesz na to pytanie "no" - Flashtool spróbuje wgrać oprogramowanie według starszej metody. Niewykluczone, że mu się to nawet uda. Mimo wszystko Twoim przypadku należy wybrać YES. Akurat wsparcie dla tego modelu jest już w najnowszej wersji Flashtoola, a skrypt 55.fsc jest domyślnym dla Jedynki. Ktoś kiedyś go opracował, a twórca Flashtoola po prostu dodał do swojego oprogramowania. Jakby Cię interesowało, to ten Twój skrypt w środku wygląda tak:
  Hidden Content
   
  Wiele osób boi się tych skryptów 🙂  
 6. Upvote
  AngryGhoost reacted to juggler in Siema wszystkim ! ;)   
  Hej. Jeśli byłeś pod innym nickiem, to jak go pamiętasz, to mogę spróbować sprawdzić czy nie da się połączyć kont. Chyba, że poprosiłeś o usunięcie lub po prostu narozrabiałeś i Ci konto wyłączyliśmy 😄 
 7. Upvote
  AngryGhoost got a reaction from juggler in Menedżer odcisków palcow   
  Puść nowy SOFT przez program https://www.sony.pl/electronics/support/mobile-phones-tablets-mobile-phones/xperia-1-ii/articles/00236877 od sony, zakładka (naprawa urządzenia), po tym zrób aktualizacje do androida 11, chyba że od razu wgra ci 11, powinno pomóc, sprawdź też, czy po wgraniu androida 10 o ile wrzuci ci takiego ten program, jest ten menadżer odcisków w ustawieniach, jeżeli będzie, zrób aktualizacje do 11 i sprawdź, czy będzie dalej, jeśli nie to wina lub błąd Softu, ewentualnie coś się pozmieniało i jest w innej zakładce.  
 8. Like
  AngryGhoost reacted to juggler in Czy Xperia 1 III pojawi się jeszcze w tym miesiącu?   
  Jak myślicie? Wiadomo, że w sklepach zanim się pojawi, to minie i tak sporo, ale w lutym już coś zazwyczaj było wiadomo. Teraz o nowej Jedynce też już były przecieki. Jeśli znaleźliście jakieś informacje, dawajcie znać!

  Xperia 1 Mark 2 - Model flagowy z 2020 roku
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .