Jump to content

juggler

Administrator
 • Content Count

  5,855
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  135

juggler last won the day on April 9

juggler had the most liked content!

About juggler

 • Rank
  Administrator
 • Birthday 03/26/1991

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Device
  Xperia XZ Premium Dual

Informacje dodatkowe

 • From
  Warszawa
 • Android
  Pie (9.x)
 • Kernel
  stock

Recent Profile Visitors

18,423 profile views
 1. Witamy :) Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
 2. Ja w sumie też używałem jakiś czas BlackBerry i uważałem je za solidne smartfony :) A oni nie odpuscili jeszcze? Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
 3. Na razie forum stoi. Zawiesiłem portal. Miałem takie poczucie, że jeśli to jest portal, to muszę na bieżąco na nim tworzyć. Samemu mając inne obowiązki nie byłem w stanie. Gdybym jeszcze czuł, że moją radosną twórczość czyta więcej osób, zastanowiłbym się nad blogiem. Forum dziala, może coś się zmieni po prezentacji tegorocznych smartfonów, czego Sony życzę :) Ja tu jeszcze zaglądam, jak widzieliście włożyłem dużo pracy w nową wersję. Brakuje jednak popularności Xperii i forum staje się za dużym tworem jak na naszą społeczność. Nie ma za bardzo o czym pisać :) Wysłane z mojego G8142 przy uży
 4. Hej. Jeżeli się grzeje, to jest dużo prawdopodobieństwo, że telefon niestety ma uszkodzenie na płycie. Takie objawy są np. charakterystyczne po zalaniach.
 5. Damian52, w jaki sposób chcesz uzyskać potwierdzenie że faktycznie jest tam 60 FPS? Trzeba by jakąś nakładkę zliczającą klatki robić, co Ci da screen? Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądaja gry to masz tutaj ode mnie: Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
 6. Wgrywanie Androida tu raczej nic nie da, bo blokada zostaje i tak. To takie „mądre” zabezpieczenie Google. Jedyne rozwiązanie to szukać hasła lub metody wykorzystującej dziurę w systemie. Wszystko zależy jaka wersja Androida tam siedzi.
 7. Hej. Mimo wszystko witam :) a jaki był poprzedni login?
 8. To jest jakiś konkretny bank czy testowano na co najmniej 2?
 9. Tam w Xperia Companion jest taka opcja "Naprawa oprogramowania", możesz spróbować tej opcji. W tym trybie możesz podłaczyć wyłączony telefon (przytrzymuje się klawisz VOL-, ale to Ci pewnie program powie). Jaki błąd konkretnie?
 10. Hej. Zrzut ekranu z tym błędem poproszę 🙂
 11. Możesz spróbować zgłosić ten przycisk do serwisu i trzymam kciuki, abyś wrócił tu z nowiną, że zostal wymieniony. Obawiam się jedynie, że może on zostać potraktowany jako materiał eksploatacyjny i w odpowiedzi dostaniesz zwrotkę, że to normalne... 😐 Ale może jestem pesymistą.
 12. @ch3mn3y da się coś z tym zrobić?
 13. Po to są 3 linki, aby w sytuacji gdy jeden przestanie działać, to działał inny. Niestety nie mamy wpływu na to jak długo serwis hostujący przetrzymuje pliki, ani na utrzymywanie ich przez użytkownika forum. A przetrzymywać ich na serwerze forum nie możemy - aktywność na forum nie jest tak duża, by mógłbym to utrzymywać (koszty).
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .