Jump to content

juggler

Administrator
 • Content Count

  5,897
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  137

Everything posted by juggler

 1. Hej, Jakiej nawigacji używacie? Albo jaka skradła Wasze serca? [emoji41] Ja testuje kilka i oczywiście idealnej nie znalazłem. Wiem, że jedną z popularniejszych są Mapy Google, wiele osób też korzysta z Yanosika, który jest królem jeśli chodzi o informacje o radarach, patrolach. Niestety ten drugi nie grzeszy grafiką 🙂 Ciekaw jestem jak u Was. Osobiscie wizualnie podoba mi się najbardziej Sygic, lecz tu z kolei odnotowalem już kilka wpadek (prowadzi czasem okrężną drogą, nie zawsze ma aktualne dane).
 2. Piotr - taka prośba. Zobacz ile maksymalnie czasu telefon jest w stanie rejestrować w 4K. Moje testy np. pokazały że Xperia 1 Mark 2 nie daje rady z temperaturą więcej n15-40 minut (zależy od temp. zewnętrzej). Za to Xperia 5 Mark 2 jest duuuużo chłodniejsza i lepiej sobie radzi z odprowadzaniem ciepła. Jestem ciekaw jak tutaj jest.
 3. Oprogramowanie? Tak było od zawsze czy kiedyś funkcja działała poprawnie?
 4. Hi and welcome @Xavinaz! Availability of band is related with model of device. Xperia XZ1 Compact is available in two variants: G8441, SO-02K. If you have SO-02K I don't have good news for you 😞 You can try to flash European firmware because modem should be the same but is a bit risky. It could unlock 4G LTE band 20 but we know cases when the mobile was bricked after this operation. I suppose that more firmware modification is needed - swap of modem file, maybe some other file's edition. What is more you can meet problem during flashing - probably only NewFlasher could help.
 5. Wiele zależy o tego ile kapitału się posiada. Może w nieruchomości? :)
 6. Czy znana jest historia telefonu? Padł nagle czy nie był używany długo? Żadnych oznak życia?
 7. juggler

  FIFA 14

  Hej. Gra cały czas jest dostępna za darmo w sklepie Google Play. Niestety u nas link popsuł się - wstawiłem w pierwszym poście poprawny i już działa🙂
 8. Nie wiem czy już nie było tego tutaj, ale widzę po recenzjach, że Xperie w końcu zaczynają się podobać. Dalej uzasadnione pretensje co do ceny, ale może przynajmniej nie będzie takiego hejtu w ich kierunku :) [Hidden Content]
 9. Ja kupowałem kilka razy tutaj. Było Ok. [Hidden Content] nie znam właścicieli i to nie jest moja reklama 😉
 10. Papciusio, No niestety jest jak jest. Zmieniają się ludzie, zmieniają zachowania. Fora to była kopalnia wiedzy dla osób urodzonych przez 2000. Miejsce spotkań, gdzie można było dowiedzieć się czegoś za darmo, być zainspirowanym czyjąś pracą. Do dziś szukam czasem pomocy na nich z różnych dziedzin, z tym ze nowych treści na nich niewiele. Ci, którzy coś wiedzą, nie dzielą się już - nic w zamian nie otrzymują, a obecnie większość osób nastawionych jest na konsumpcjonizm. Żyjemy szybko, jeżeli nas stać, to wolimy zapłacić i mieć wszystko na gotowe niż włożyć w to trud zainteresowania „jak to się
 11. No to coś z oprogramowaniem. Ja bym zrobił tak - rozładował, naładował (ale nie uruchamiał), potem długo trzymał przycisk uruchamiania, aby uaktywnił się tryb serwisowy. I tam jest opcja do resetu zegarka.
 12. Nic mi o tym nie wiadomo. Jest jakiś komunikat?
 13. Zrzut ekranu z command line'a po próbie odblokowania poprosimy,
 14. Radek, dzięki serdeczne za podzielenie się tymi informacjami!
 15. Hej. Logo operatora może występować w oprogramowaniu - nie powinno mieć to znaczenia. Jeżeli możesz korzystać z usług telefonicznych, to nie powinno być żadnej blokady. Bardziej podejrzewam problem z dostępem do Internetu w tej sieci WiFi do której się podłączyłaś. Może to był problem chwilowy? Dalej występuje? Inni korzystający z tej sieci mają dostęp do Internetu w tej sieci?
 16. Wpisz: * # * # 7378423 # * # * Potem Service info> Configuration i sprawdź linijkę "Bootloader unlock allowed". Powinieneś mieć jedną z dwóch opcji: Bootloader unlock allowed: YES Bootloader unlock allowed: NO Którą?
 17. Hej, Czy instalowałeś przed wgraniem tego romu CM12.1 nightly?
 18. W takim przypadku niestety będzie trzeba grzebać w hardware. Może być problem z którymś z układów - może się przegrzewa, może nie podtrzymuje napięcia, trudno wyrokować bez zbadania płyty głównej.
 19. Prawda jest taka, że telefon sprzedaje się dobrze tam, gdzie ma szansę. U nas w Polsce sama marka Xperia jest skreślona przez wiele osób - ludzie odgrzebują sytuacje sprzed kilku lat - a to się grzało, a to jakość modeli typu XA słaba, tu zalany, a teraz to już w ogóle cena kosmos i na to się powołują - od kilku lat, choć już nie mieli styczności potem z tą marką. Fani kupią. Z drugiej strony tych mniejszych firm oferujących "lepiej" za mniej jest coraz więcej i wydaje mi się, że ludzie też mają powoli dosyć urządzeń za kilka tysięcy. Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
 20. System się wgrał przez PC Companion? Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
 21. Cena uzależniona jest od możliwości :) generalnie w Synology nie musisz iść - podałem Ci sprawdzoną firmę, chyba najpopularniejszą, ale tez droższą. Możesz poszukać używki lub spróbować coś tańszego u konkurencji. Jeśli to 500 zł masz na sam serwer bez dysków to powinieneś cos wyrwać - nawet taki budżetowy model ds120j by się znalazł. No ale coś za coś - najtańsze jednostki mają jeden slot na dysk (nie masz backupu), mają wolniejsze transfery. Ty jednak nie masz jakichś wymagań jak czytam, więc i taki mógłby się sprawdzić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .