Jump to content

sprite80

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 1. W najbliższym czasie wymienię płytę główną, mam dawcę w którym jest problem z odtwarzaniem dźwięku, mam nadzieję że to tylko głośniki uszkodzone a nie płyta. Dam znać co i jak, może ktoś kiedyś wykorzysta tą wiedzę.
 2. Logera już wrzucałem ale nie wiele mogę z niego wyczytać, nie mam takiej wiedzy. Zauważyłem natomiast, że czasem telefon się laguje po czym wyskakuje info że "Interfejs" nie odpowiada zakończyć czy coś tam. Wymiana baterii nie pomogła. Rozglądam się za nową płytą, ale boję się że trafię z deszczu pod rynnę. Dziękuję Ci bardzo serdecznie że zareagowałeś na moje wołanie o pomoc.
 3. Witam. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, a mianowicie niedawno kupiłem odnowioną XZP która cierpi na częste restarty występujące TYLKO gdy telefon jest nie używany, leży sobie na półeczce albo w kieszonce i nagle potrafi zawibrować i się zresetować, czasem się wyłącza i żeby go uruchomić trzeba zrobić restart maginczą kombinacją klawiszy. Gdy korzystam z telefonu nic się z nim nie dzieje, funkcjonuje prawidłowo. Nie ma znaczenia poziom naładowania baterii oraz wgrana wersja firmware, próbowałem na wielu wersjach oficjalnych. Muszę jeszcze sprawdzić nie oficjalne. Czy macie jakieś
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .