Jump to content

LowcaCiemnosci

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, posiadam owy model. Od jakiegoś czasu telefon sam mi się wyłączał w kieszeni i nie wiem dokładnie w którym momencie. Interesujące jest to, że telefon nie chciał się włączyć. Dopiero dał się włączyć pod ładowarką.... Problem występował nadal nawet po wgraniu nowego oprogramowania. Teraz telefon zaczął świrować jeszcze bardziej... Przy włączeniu mruga ekran na jakoś biało-czerwono,czasem nie działa dotyk, czasem podświetla się na czarno i słychać dźwięk wciskania klawiatury. Wgrałem ponownie oprogramowanie lecz to nie pomogło. Telefon nie upadł nie był narażony na wstrząsy czy wilgoć.
 2. Byłbym Ci bardzo wdzięczny gdybyś przygotował mi taki soft.
 3. Próbowałem wgrać oprogramowanie, ale wyskakuje mi błąd "loader.sin". Próbowałem również użyć poradnika widniejącego tutaj: [Hidden Content] aczkolwiek program flashtool przy kliknięciu "create" się wiesza i nie odpowiada. Czy ktoś jest mi wstanie pomóc?
 4. Te telefony różnią się zakresami sieci. Nie będzie to miało wpływu na telefon?
 5. Z góry przepraszam jeśli temat istnieje chodź sam nie mogłem się doszukać. Jestem posiadaczem Xperii Z5 Compact (SO-02H) czyli wydawany w Japonii. Chciałbym zapytać czy istnieje czysty soft do niego, bo ten co mam ma strasznie dużo Japońskich śmieci? Strasznie mnie to irytuje.... Co prawda dużo z nich wyłączyłem, ale są takie, których się nie da wyłączyć. Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedzi...
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .