Jump to content

Groygle

VIP
 • Content Count

  1,247
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Groygle last won the day on January 20 2020

Groygle had the most liked content!

About Groygle

 • Rank
  The Angel

Informacje dodatkowe

 • Android
  R (11.x)
 • Rom
  Stock
 • Kernel
  Stock

Recent Profile Visitors

7,059 profile views
 1. Cześć! 🙂 Po zaktualizowaniu fona do Andro 11 pojawił się problem. Mianowicie Andro zabrania dostępu do folderów Data/Obb. Korzystając z poradników w sieci ogarnąłem File Manager'a pozwalającego na przenoszenie do tych folderów plików. Problem polega jednak na tym, że Apki same w sobie nie mają do niego dostępu(tak mi się zdaje) i "nie widzą" plików, które się tam znajdują. W zasadzie chodzi mi na ten moment tylko o jedną aplikację/grę. Jest to Heroes of Might and Magic III HD. Gra wyleciała ze Sklepu Play i nie da się jej pobrać normalnie. Korzystam z kopii zapasowej APK +
 2. Telefon ma być używany jako dodatkowy. Na ten moment mam G8 Power i w zasadzie dla mojego użytkowania nic jej nie brakuje, ale po prostu chciałem pobawić się z Amoledem by sprawdzić czy jest znacząca różnica(chodzi o użytkowania telefonu w nocy, always on itp). Na celowniku mam docelowo Motorolę Edge, ale na razie kupiłem PS4, więc nie mogę tak siastać kasą. Chciałem po prostu zweryfikować czy w ogóle potrzebna mi przesiadka na Amoleda czy może zostać przy klasycznym LCD.
 3. Zaraz go oblukam 🙂 W zasadzie to ma być jako zastępczy, więc szczerze mówiąc myślałem coś do 300zł góra 😄
 4. Cześć 🙂 Poszukuję jak najtańszego a w miarę używalnego(tak 3/4GB RAM) smartfona. Na 100% używany. Całe życie spędzam zmieniam smartfony i w sumie jeszcze nigdy nie używałem amoleda/leda/oleda czy jakiegokolwiek innego. Możecie podrzucić jakieś tanie modele, które da się jakoś w miarę użytkować i nie mulą? Marka bez znaczenia choć preferowałbym coś nie china, a jak już to tych bardziej znanych.
 5. Jak nie będzie się "obierać" brudkami to w sumie fajna sprawa 😀
 6. Reorganizacja działów na nowo myślę, że na plus. Będzie łatwiej odszukać informacje, po które się przybyło na forum. Rozmowy ogólne na pewno się przydadzą. Często bywało tak, że z jednego wątku przechodziło się w inny w tym samym temacie. Teraz będzie można toczyć debatę w stylu ogólnym bez robienia offtopu. Ogólnie wrzuciłbym Newsy i Zapowiedzi trochę wyżej bo w końcu to "coś nowego" co powinno fanów Xperii zaciekawić głównie.
 7. Night mode jest świetny Fajnie, że można wybierać dodatkowo motywy w nim
 8. Tryb nocny mi się bardzo podoba Ogólnie motyw gór jakoś przyjaźnie wygląda mimo, że nie kojarzy się z telefonami.
 9. Cześć Nie wiem kto tu przesiaduje na obecną chwilę, ale może akurat ktoś będzie miał wiedzę na ten temat. Zastanawiam się nad kupnem "nowych" gier na PC. Pomyślałem o Metro Exodus, które ukończyłem na PS4. Jednak po dotarciu do pewnych informacji okazało się, że na płycie znajduje się tylko instalator sklepu i całą grę trzeba pobrać z internetu. Korzystam wyłącznie z internetu mobilnego i pobranie czegokolwiek powyżej kilku GB jest katorgą a czasem wręcz czymś w ogóle nie wykonalnym. I tu moje pytanie. Czy są jakieś strony, które informują czy wydanie pudełkowe realnie zawiera płyty z plika
 10. Lenovo Y50-70 wohooo

×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .