Jump to content

Groygle

VIP
 • Content Count

  1,248
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Groygle last won the day on June 6

Groygle had the most liked content!

About Groygle

 • Rank
  The Angel

Informacje dodatkowe

 • Android
  R (11.x)
 • Rom
  Stock
 • Kernel
  Stock

Recent Profile Visitors

7,761 profile views
 1. Jeśli wykluczamy operatora to być może coś przestawiło się w ustawieniach samych Apek? Próbowałeś odinstalować apki i zainstalować ponownie na próbę?
 2. Zerknę na tą firmę ? Zawsze to jakiś punkt zaczepienia ? Szczerze mówiąc coś w granicach kilkuset(max 500) zł. Patrząc po cenach na allegro to widzę, że za niektóre liczą sobie 2000zł+ ? Nie znam się na tym totalnie, więc rozumiem, że to takie standardowe ceny?
 3. Rozumiem. Router TP-Link powinien dać radę chyba? Masz może na oku jakiś w miarę tani(budżetowy) NAS?
 4. Dzięki za rozwiniętą odpowiedź! Obawiałem się serwerów NAS właśnie przez to, że w recenzjach itp. jest mowa o połączeniu z Internetem. W skrócie chodzi o zamiennik przenośnego dysku czyli storage danych. Po prostu chcę w dowolnej chwili mieć dostęp do plików, ale nie trzymać ich bezpośrednio na moim SSD-ku w lapku.
 5. Jak mi się nie chce pracować ☹️

 6. Cześć ? Tak sobie myślę od jakiegoś czasu by kupić do domu serwer plików. Z tym, że nie chcę by to była klasyczna chmurka, z której zasysam dane przez internet, a coś bardziej po kablu. Ewentualnie routerze, który nie ma dostępu do neta. Nie wszystkie sprzęty mają podłączenie do neta. Chciałbym, aby taki sprzęt stał sobie gdzieś w koncie i w razie potrzeby czegoś skopiowania np. łączę się z nim przez wi-fi(ale bez neta) po kabelku. Jesteście w stanie coś polecić, aby działało na takiej zasadzie i nie było przesadnie drogie? A może da się zrobić coś takiego niedrogim kosztem? Mam
 7. Cześć! ? Po zaktualizowaniu fona do Andro 11 pojawił się problem. Mianowicie Andro zabrania dostępu do folderów Data/Obb. Korzystając z poradników w sieci ogarnąłem File Manager'a pozwalającego na przenoszenie do tych folderów plików. Problem polega jednak na tym, że Apki same w sobie nie mają do niego dostępu(tak mi się zdaje) i "nie widzą" plików, które się tam znajdują. W zasadzie chodzi mi na ten moment tylko o jedną aplikację/grę. Jest to Heroes of Might and Magic III HD. Gra wyleciała ze Sklepu Play i nie da się jej pobrać normalnie. Korzystam z kopii zapasowej APK +
 8. Telefon ma być używany jako dodatkowy. Na ten moment mam G8 Power i w zasadzie dla mojego użytkowania nic jej nie brakuje, ale po prostu chciałem pobawić się z Amoledem by sprawdzić czy jest znacząca różnica(chodzi o użytkowania telefonu w nocy, always on itp). Na celowniku mam docelowo Motorolę Edge, ale na razie kupiłem PS4, więc nie mogę tak siastać kasą. Chciałem po prostu zweryfikować czy w ogóle potrzebna mi przesiadka na Amoleda czy może zostać przy klasycznym LCD.
 9. Zaraz go oblukam ? W zasadzie to ma być jako zastępczy, więc szczerze mówiąc myślałem coś do 300zł góra ?
 10. Cześć ? Poszukuję jak najtańszego a w miarę używalnego(tak 3/4GB RAM) smartfona. Na 100% używany. Całe życie spędzam zmieniam smartfony i w sumie jeszcze nigdy nie używałem amoleda/leda/oleda czy jakiegokolwiek innego. Możecie podrzucić jakieś tanie modele, które da się jakoś w miarę użytkować i nie mulą? Marka bez znaczenia choć preferowałbym coś nie china, a jak już to tych bardziej znanych.
 11. Jak nie będzie się "obierać" brudkami to w sumie fajna sprawa ?
 12. Reorganizacja działów na nowo myślę, że na plus. Będzie łatwiej odszukać informacje, po które się przybyło na forum. Rozmowy ogólne na pewno się przydadzą. Często bywało tak, że z jednego wątku przechodziło się w inny w tym samym temacie. Teraz będzie można toczyć debatę w stylu ogólnym bez robienia offtopu. Ogólnie wrzuciłbym Newsy i Zapowiedzi trochę wyżej bo w końcu to "coś nowego" co powinno fanów Xperii zaciekawić głównie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .