Jump to content

nicek8

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About nicek8

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje dodatkowe

 • Rom
  GX v.022
 1. Potestuję rom na oblokowanym bootloaderze, a jak nie podpasuje to już wiem jak wrócić do stocka. Sony trochę zagmatwało sprawę, ale ważne, że jakoś da się to obejść. Dzięki za pomoc, plus poleciał.
 2. Potestuję jeszcze customa - może wyjdzie jakaś nowsza wersja, która poprawi działanie, bo póki co nie jest źle, ale mogło być lepiej. Jeśli by mi się znudził custom, to masz jakiś sposób na zablokowanie? Podeślesz jakieś linki, albo wypiszesz mi krok po kroku jak to ogarnąć - tak żebym sobie mógł kiedyś wrócić do tego posta, jak będę chciał wrócić do stocka.
 3. Dobrze, a jak wygląda sprawa z bootloaderem? Jak wgram stock'a przez emmę to zablokuje bootloader, czy już nie da rady powrócić do zablokowanego bootloadera? Jeśli tak, to opłaca się blokować? Sony nadal kara tych, którzy chcą odblokować urządzenia, czy to już dawne dzieje? Zauważyłem również, że 4k na yt nie działa. W każdym telefonie miałem zawsze odblokowanego bootloadera + zainstalowany jakiś custom rom (xperie x8/x10/z/z1; potem przygoda z xiaomi rn4, mi note2) i takie rzeczy się nie działy.
 4. Cześć! Mam problem z telefonem. Moja konfiguracja: Odblokowany bootloaderAndroid10/Existenz Quindim. Wszystko śmiga, ale zauważyłem, że ten nowy existenz jest mocno niedopracowany, oraz nie wiem czy po odblokowaniu bootloadera nadal dzieją się dziwne rzeczy z aparatem. Druga rzecz to czy jak mam już odblokowany bootloader to czy gdy użyję sony companion do "naprawy" telefonu to zablokuje mi bootloader i wróci do stanu jak wyciągnięty z pudełka?
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .