Jump to content

MAREK10747

Użytkownik
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MAREK10747 last won the day on April 12 2019

MAREK10747 had the most liked content!

About MAREK10747

 • Rank
  Zapalony Xperianin

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Device
  Xperia XA1

Informacje dodatkowe

 • Android
  Pie (9.0)
 • Rom
  HALF GSI
 • Kernel
  CROSS V6
 1. No to spoko , czekam na wiadomość i działania .
 2. Jak dasz mi linka i zaczniemy promocje nawzajem no to zyskasz sporo na tym bo ja mam chętnych na to , jak i pisarzy u mnie co pomagają i dają instrukcje co i jak się robi więc przemyśl to co napisałem i daj mi znać .
 3. Jak pisałem . Naprawy , pomoc od razu bez zwłoki z np. flashowaniem , odceglaniem itd. gdzie ktoś da link TUTAJ i każdy aspekt techniczny jak modyfikacje hardware i pomoc w naprawach itd. Grupę tamtą opuściłem , więc jak ogarniesz temat i wejdziesz w nią jako admin i coś zrobisz to twoja sprawa . Ja straciłem do niej link i nią nie zarządzam już i stoi pusta . Możesz ją przemianować lub usunąć jak chcesz.
 4. Kto mówi o nielegalnym wykorzystaniu loga . Ja u was to co ma wasze logo rozpropagowałem. Ta grupa miała by być jako techniczna z pomocą z softami itd. co do niej dołącz do niej i napisz mi tutaj wiadomość to sam prowadzić ją będziesz bo mi jakoś nie potrzebna bo mam swoje tematyczne Zrób coś stricte technicznego dla ludzi , bo widze że od razu ogień na mnie że śmiałem się odezwać tutaj . Jest wasza grupa ale nie jest techniczna , bo jest tam wszystko ale nie technika napraw czegoś . Poza tym , jak za moment klikam wyjście z grupy tamtej i tyle . Kto ją znajdzie i weźmie z was to nie moja spr
 5. Cześć wszystkim , jak i Adminom i Modom tego forum . Jako że fajnie było by nadać nieco życia stronie utworzyłem dla was małą grupę na facebooku acz chwilowo bez waszego zainteresowania i zgody na przejście na oficjalną wersję grupy nie zrobię jej oficjalną . Tego kogo znam stąd i mam na fejsie dodałem od razu do grupy więc w razie coś może pomoże . Wiem że Admin i wy Modzi tego forum mnie ,,zabijecie,, za to co zrobiłem ale stwierdziłem że nada to nieco życia temu TUTAJ forum i zachęci ludzi do wszelakiej maści pisania wątków TU oraz tworzenia wielu nowych ciekawych wynalazków (jak softy)
 6. Nie poszło mi , testowałem moc apek . Ponoć trzeba downgrade zrobić na sofcie , ale telefon ma schiz z cidem ...
 7. Witam . A8181 htc brawo root + bootloader jak odblokować i zrobić roota bo przez fastboota się nie da bo problem z komendami . Jakim programem to zrobić bo chce na to dać CM a nie andka 2.3 ... ????
 8. Z przyjemnością muszę poinformować userów Xperii 5 , o otrzymaniu na to piękne urządzenie roota !! Jestem autorem tych kerneli i jako pierwszy opublikowałem na XDA dziś w/w kernel. Aby pobrać kernel należy wejść na XDA i pobrać plik jaki chcemy np. Stock lub Stock+magisk /public/style_extra/xda.png [Hidden Content] Potem należy się zaopatrzyć w adb i fastboot oraz wgrać sterowniki . Po wgraniu w/w możemy sflashować wybrany .img . Instrukcję jak to się robi z komendami można znaleźć w w google i dlatego jej tutaj nie pisze . Pozdrawiam.
 9. Kolejna wersja TWRP dla XA1. Tym razem ze wsparciem dla Pie oraz Q. Wymagania: Xperia XA1, odblokowany bootloader, Fastboot i sterowniki Zmiany: bazuje na źródłach 3.3.0.0 TWRP 3.3.0.0 Instalacja: Pobierz plik .img z TWRP Skopiuj go do folderu z Fastbootem. Podłącz telefon w trybie Fastboot (Vol+). Wgraj TWRP komendą: fastboot flash recovery XXX.img Zrestartuj urządzenie: fastboot reboot Uruchom telefon i z wciśniętym vol- Teraz jesteś już w recovery . Więcej o TWRP jak i custom rom dla xa1 na xda . Download TWRP również na XDA : [Hidden Content]
 10. Z przyjemnością muszę poinformować userów Xperii 10 , o otrzymaniu na to piękne urządzenie roota !! Jestem autorem tych kerneli i jako pierwszy opublikowałem na XDA dziś w/w kernele . Aby pobrać kernel należy wejść na XDA i pobrać plik jaki chcemy np. Stock lub Stock+magisk /public/style_extra/xda.png [Hidden Content] Potem należy się zaopatrzyć w adb i fastboot oraz wgrać sterowniki . Po wgraniu w/w możemy sflashować wybrany .img . Instrukcję jak to się robi z komendami można znaleźć w w google i dlatego jej tutaj nie pisze . Pozdrawiam.
 11. Model: XA1 - WSZYSTKIE WARIANTY OPRÓCZ ULTRA I PLUS Wersja Androida: 8.1 Kompilacja: R4 Region: EU,US Rodzaj : Custom ROM Wymagania : Odblokowany bootloader Poprawki: GENERALNE , OPIS POPRAWEK NA XDA DOWNLOAD: XDA: /public/style_extra/xda.png [Hidden Content]
 12. Ostatnia stabilna wersja 8.1 jest tutaj : /public/style_extra/xda.png [Hidden Content]
 13. Nie to żeby coś , ale ja lubię modyfikować oprogramowanie bo daje to duże możliwości Przykład na XDA : /public/style_extra/xda.png [Hidden Content] Zrzuty poniżej , ok 7 dni góra 8 życia Edit: Zrzuty nie dzisiejsze , zrzuty robione wcześniej aby pokazać jak działa nowa opcja w kernelu którą dodałem Kernel i system mają dodaną tą opcję co widać
 14. Jak wymienisz baterie i USB , to możemy się dogadać a ja wezme u mnie na sprawdzenie tą xperie . A jak masz życzenie custom romu , to pomogę od razu .
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .