Jump to content

1kjan

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

About 1kjan

 • Rank
  Bywalec

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Device
  Xperia Z5 Compact

Informacje dodatkowe

 • Android
  Nie podano
 1. Jeszcze znalazłem wersje 1.15, która u mnie tez nie działa ale może komus sie przyda. [Hidden Content]
 2. Dzis spróbowałem Xposed od PurifyOs i tu AppSettings tez nie działa. Nie wiem co jest.
 3. Sprawdzałem AppSetting i to nawet najnowsza wersję 1.13,, której nie ma na liście modułów Xposed tylko na XDA.. Ta tez nie działa. Dodano: 01 listopad 2017 - 14:15 Ale chwileczkę!!! Co to za wersja dla MM?
 4. Czy ktoś zna moduł, który potrafi zastąpić AppSetting działający na Nougacie? Chodzi mi o powiększenie czcionki w Kontaktach i Wiadomościach.
 5. Wgrałem ale to nic nie zmienia. Właśnie przed chwila usuwając masowo przez TB niepotrzebne aplikacje usunąłem cos za dużo i bootlop. Więc zrobiłem wipe data, cache i dalvik po czy przywróciłem system, data i cache. I...kicha...Bootlop Przeciez powinienien sie przywrócic stan z backupu. Dlaczego nie moge przywrócić?
 6. TWRP jest sprawny. Myśłę, że problem jest w mojej niewiedzy. Mysle.żę cos sie zmieniło w zasadach a ja cos przeoczyłem albo nie wiem czego ważnego.
 7. Może mi ktos cos wyjasni w związku z TWRP Bawię sie z Androidem jeszcze od czasów GB. Zawsze uzywałem TWRP. Robiac cos ryzykownego ale i tez na wszelki wypadek robiłem kopie oprogramowania w TWRP. W razie jakiejkolwiek awarii wchodziłem do TWRP, czysciłem Cache, data, system i przywracałem backup.I gotowe. Mogłem kontynuowac eksperymenty. Od pewnego czasu jednak, chyba od MM to juz nie jest takie proste. Jakakollwiek awaria i ja juz mam stracha bo wiem co bedzie. W razie awarii wchodze do TWRP, robie czyszcsenie i przywracanie ale...to juz sie nie udaje. Robiłem czyszceenie systemu, data. da
 8. Zainstalowałem sobie firmware wersja ostatnia .160 i mimo próbowania z kilkoma kernelami, które maja podobno DRM-fix zdjecia w telefonie są bez kontrastu. Nie wiem co robić. Sfaszowałem też DRMrestore ale też nic.
 9. Widzę, że chyba Rovo niczego nie wyda jednak. Natomiast najwyraźniej rozwija się ten temat [Hidden Content] Może to ktoś skomentować? Czy warto? Czy rzeczywiście powoduje bootloopy tak jak ostrzegano? Może te nowe wersje już nie są takie ryzykowne? Czy dużo modułów działa? Czy może być na stocku? Czy działa na ostatnim firmware z końcówką 160? Może trzeba przestać czekać i zabrać się za Magiska? Może ktoś mam polski tutorial? Albo może ktoś napisze?
 10. Rovo wczoraj powiedział: So Android O seems to be coming on Monday. I would have really liked to release official Xposed for Nougat a long time ago, but unfortunately I'm not done yet. The good news is that I'm really getting closer now, having finally flashed it to my Pixel phone. I'm still convinced that the way I implemented it will offer full stability without neglecting performance. I'll be AFK for the next two weeks, but will continue my tests and fixes afterwards. Again, I think it's totally worth the wait. Thanks for your patience! [Hidden Content] Uf. Nareszcie.
 11. Ja tez w najbliższym czasie się postaram sprawdzić. Nawet widziałem już GravityBox dla Nougata. Jest co prawda słabo zaawansowany w funkcjach ale jest. [Hidden Content]
 12. A to ktoś sprawdzał? [Hidden Content]
 13. Właśnie.Mój najważniejszy, "strategiczny" moduł to Gravity, którego nie ma w wersji dla Nougata. Czyli czekam dalej...
 14. Czyżby się coś ruszyło? [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .