Jump to content

robwas12

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

robwas12 last won the day on July 31

robwas12 had the most liked content!

About robwas12

 • Rank
  Niejedno już umie
 • Birthday June 12

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje dodatkowe

 • From
  Śląsk

Recent Profile Visitors

1,351 profile views
 1. Dlatego też nie napisałem, że to test. Coś tam można się o telefonie mimo wszystko dowiedzieć. Niestety Pisarski ostatnimi czasy nieco obniża loty.
 2. Niestety Samsung to mainstream, Xperia - nisza, a jak wiemy historię piszą zwycięzcy. [Hidden Content] Na AW pojawił się sponsorowany przez Sony artykuł o wizycie w salonie Sony Centre. Coś niebywałego, w sensie fakt zaistnienia tego typu tekstu, a nie sam salon 🙂
 3. Aż muszę obejrzeć, co tam mój imiennik nagrał. Kiedyś Robert zawsze na Sony nieco marudził.
 4. Miał być wczoraj, ale będzie dzisiaj. Wieczorem coś napiszę. @adamX @piotrzet Czas na pierwsze wrażenia po 1,5h konfigurowania/użytkowania Xperii 10 III. 🙂 Gabaryty istne mistrzostwo świata. Tak poręcznego smartfona w życiu nie miałem! Wiedzcie, że to mój piętnasty smartfon i dwudziesty telefon ogólnie, a wiele innych od znajomych miałem w ręku okazjonalnie. Obudowa węższa raptem 8mm od patelni innych producentów robi ogromną różnicę. Spasowanie elementów na wysokim poziomie. Telefon tani nie jest, ale sprawia wrażenie jeszcze droższego. Głośnik (je
 5. Oby był, lubię wracać do Soniacza, nie pierwszy to mój powrót 🙂. Poprzednio miałem XZ1 (piąty przedstawiciel marki w mojej karierze), mam ją zresztą ją do dziś, niestrudzenie robi za zapas, aktualnie do jutra też jest w użytku. Po XZ1 miałem jeszcze po kilka miesięcy średniopółkowce Motoroli, Realme i kolejnego Xiaomi, ale jednak Sony to podejrzewam będzie Sony, w każdym razie mam nadzieję 🙂. Teraz jestem w domu, odpowiem szerzej. Ogólnie nie celuję już we flagowce, bo takiego sprzętu nie wykorzystam. Myślałem nad Samsungiem A52, ale nigdy nie miałem prywatnie Samsunga (zda
 6. Chciałem nie chińczyka, coś względnie małego, no i jestem fanem Sony od lat.
 7. Chciałem tylko poinformować, że niniejszym po ok. 2-letniej przerwie powracam do rodziny Xperia, gdyż zamówiłem dziś Xperię 10 III na stronie Sony Centre :). Ciekawe czy jest tutaj ktoś, kto też ma. Moja powinna być w czwartek 8 lipca :).
 8. Wielu. Dawno temu Firefoksa, potem na Windows 8.1 Internet Explorera (w wersji od 9 do 11 to była świetna przeglądarka i mega lekka, serio!), na Windows 10 Edge'a (tego pierwszego, również z uwagi na lekkość dla mojego ówczesnego, niezbyt mocnego laptopa), potem przez jakiś czas Chrome. Aktualnie od blisko roku Safari. Nie ma bardziej łaskawej dla baterii przeglądarki na MacBooka, niż Safari :).
 9. Jedyne, co przychodzi mi do głowy to nieświadome, przypadkowe dodanie nadawcy od którego te SMS-y przychodzą do czarnej listy blokowanych numerów. Jakiej aplikacji do SMS-ów używasz?
 10. Literka "X" w okręgu kojarzy mi się z Xboksem, ale nowe logotypy mają to do siebie, że muszą się zwyczajnie opatrzeć. Zaproponowanemu nic nie brakuje :).
 11. No ładnie, ładnie. Czekam jeszcze na wspomniane odświeżenie portalu :).
 12. Mało tego - jeśli wyciągniesz zdjęcia z telefonu, numeracja wystartuje od nowa i gdy później będziesz chciał umieścić starsze i nowsze zdjęcia w jednym folderze np. na dysku zewnętrznym, to wystąpią konflikty z powtarzającymi się nazwami. Tak jest w Xperiach od zawsze. U wszystkich innych znanych mi producentów nazwa zdjęcia zawiera datę, godzinę, minutę, sekundę i setne wykonania, co powoduje, że jest unikatowa i nigdy drugi raz się nie powtórzy.
 13. @@Myopic Problem na 99% sprzętowy, reset nic tu raczej nie zmieni. Zacznij od sprawdzenia na innej ładowarce i/lub innym kablu. Dodatkowo uszkodzone może być też samo gniazdo w telefonie, więc poruszaj wtyczką po podłączeniu i zobacz, czy coś się dzieje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .