Jump to content

robwas12

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

robwas12 last won the day on March 21

robwas12 had the most liked content!

About robwas12

 • Rank
  Niejedno już umie
 • Birthday June 12

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje dodatkowe

 • From
  Śląsk
 • Android
  Q (10.x)
 • Rom
  Xiaomi Redmi Note 9 Pro
 • Kernel
  stock
 1. Wielu. Dawno temu Firefoksa, potem na Windows 8.1 Internet Explorera (w wersji od 9 do 11 to była świetna przeglądarka i mega lekka, serio!), na Windows 10 Edge'a (tego pierwszego, również z uwagi na lekkość dla mojego ówczesnego, niezbyt mocnego laptopa), potem przez jakiś czas Chrome. Aktualnie od blisko roku Safari. Nie ma bardziej łaskawej dla baterii przeglądarki na MacBooka, niż Safari :).
 2. Jedyne, co przychodzi mi do głowy to nieświadome, przypadkowe dodanie nadawcy od którego te SMS-y przychodzą do czarnej listy blokowanych numerów. Jakiej aplikacji do SMS-ów używasz?
 3. Literka "X" w okręgu kojarzy mi się z Xboksem, ale nowe logotypy mają to do siebie, że muszą się zwyczajnie opatrzeć. Zaproponowanemu nic nie brakuje :).
 4. No ładnie, ładnie. Czekam jeszcze na wspomniane odświeżenie portalu :).
 5. Mało tego - jeśli wyciągniesz zdjęcia z telefonu, numeracja wystartuje od nowa i gdy później będziesz chciał umieścić starsze i nowsze zdjęcia w jednym folderze np. na dysku zewnętrznym, to wystąpią konflikty z powtarzającymi się nazwami. Tak jest w Xperiach od zawsze. U wszystkich innych znanych mi producentów nazwa zdjęcia zawiera datę, godzinę, minutę, sekundę i setne wykonania, co powoduje, że jest unikatowa i nigdy drugi raz się nie powtórzy.
 6. @@Myopic Problem na 99% sprzętowy, reset nic tu raczej nie zmieni. Zacznij od sprawdzenia na innej ładowarce i/lub innym kablu. Dodatkowo uszkodzone może być też samo gniazdo w telefonie, więc poruszaj wtyczką po podłączeniu i zobacz, czy coś się dzieje.
 7. Miałem ładowarkę UCH12 w pudełku z XZ1, która ma taką samą baterie 2700 mAh, ale trudno mi powiedzieć, ile ładowała się od 0 do 100%, bo nigdy tak nie ładowałem. Zwykle podłączałem jak było ok. 20% i uzupełniałem do ok. 95%, nigdy specjalnie nie czekałem aż będzie 100%. Od 20 do 95% trwało ok. 1,5h.
 8. Bateria piszesz standardowa, a jaka ładowarka? Wszystko od niej zależy. Wiedz też, że w Xperiach ostatnie 10% ładuje się już bardzo powoli, bardzo małym prądem, więc "dobicie" do setki może trochę potrwać.
 9. Wyciągnąłem z szuflady moją XZ1 (co prawda nie Compact, ale tak czy tak model najbardziej zbliżony z możliwych) i po włączeniu Ultra Staminy rzeczywiście nie ma aplikacji Wiadomości jako takiej, aczkolwiek da się napisać SMS-a wchodząc w kontakty i wybierając ikonkę wiadomości przy danym kontakcie. Swoją drogą - u mnie w tym trybie są jeszcze dostępne Muzyka i Kalkulator.
 10. Aha, to o to chodzi, nie załapałem od razu, co chcesz uzyskać. A skopiowanie i przeniesienie na nowy komputer folderu Chrome'a z katalogu ustawień danego użytkownika? Wszystkie pliki zapamiętane przez przeglądarkę właśnie tam siedzą. Próbowałeś tak?
 11. Nie możesz po prostu użyć opcji synchronizacji wbudowanej w Chrome? Po zalogowaniu przeglądarki na to samo konto Google w kilka chwil po instalacji na nowym/innym komputerze w zasadzie od strzału masz wszystkie zakładki, hasła, historię, dodatki itd.
 12. Z produkcją w Japanii byłby na pewno jeszcze droższy. Tajlandia/Malezja to standard dla Xperii z tego, co pamiętam.
 13. Naprawdę jest made in Japan? Niebywałe. Chyba jedyny taki smartfon.
 14. 2 grudnia udało mi się kupić nówkę Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB za 799 PLN w oficjalnym sklepie Allegro z okazji Cyber Monday. Normalna cena to 1100. Zeszło 500 szt. w 2 minuty .
 15. Trzeba będzie przetestować. Swoją drogą ciekawe, dlaczego wraz z Androidem Pie Sony oficjalnie nie wprowadziło gestów na starsze modele flagowców jak XZ1, XZP i inne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .