Jump to content

piotrzet

Użytkownik
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

piotrzet last won the day on March 5

piotrzet had the most liked content!

About piotrzet

 • Rank
  Mózg

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Device
  Xperia 1 II

Informacje dodatkowe

 • Android
  R (11.x)

Recent Profile Visitors

1,705 profile views
 1. Widzę, że mała aktywność to wstawię coś z wczoraj 😉 Stacja się ewidentnie nudzi takie prędkości i to w dzień? W nocy podejrzewam spokojnie 50 Mb/s o ile nie więcej. Oczywiście to LTE, nie wiem czemu speedtest rozpoznał jako 3G 😄
 2. Chyba ten piątek i data, którą podałem z fb to coś innego niż prezentacja. Żaden portal nie pisze o tym, brak informacji o linku do transmisji. Więc chyba na Xperię 1 III jeszcze poczekamy.
 3. Żadna nowość, że konsultanci pracujący na słuchawce nie mają pojęcia o czym mówią. To taki standard, a trafienie na osobę kompetentną równa się trafieniem 6 w lotto/
 4. Jeśli chodzi o obecne modele Xperii czyli 1 II i 5 II to wspierają one 5G w Play, Orange i T-Mobile. Brakuje tylko Plusa. Podejrzewam, że nowy model da wsparcie dla 5G w Plusie. Chociaż oczywiście mogę się mylić. Ale zobaczymy.
 5. Być może. Dlatego trzeba zaczekać tydzień. Ale sądzę, że będą chcieli pokazać teraz. Chociaż oczywiście mogę się mylić.
 6. Myślę, że lepiej będzie jak ktoś opisze niż tylko kliknie. Ale zobaczymy ile osób będzie dodawać posty. o 5G zrobił się "gorący temat" 🙂
 7. Jak w temacie. Ja mam pakiet 70 GB i nielimitowany transfer video na różne aplikacje. W miesiącu teraz przez to, że większość siedzę w domu nawet do 10 GB nie dochodzę. Wszystko leci przez WiFi, a u was jak to wygląda? Brakuje wam GB czy macie za dużo, a może w sam raz? 😉
 8. Chyba pojawiła się data prezentacji nowego modelu. 12.03/ Informacja z Sony mobile z fb. "Dreaming of faraway lands? Take a journey with Xperia, coming 12/03." Więc za tydzień się okaże co i jak.
 9. 1 II nie ma obsługi częstotliwości 5G, które są w Plusie, więc nie skorzystasz. Chyba, że Plus uruchomi 5G w innym paśmie.
 10. Nie wystarczy mieć telefonu 5G trzeba mieć odpowiednią taryfę.
 11. Plotki mówią o 5400 zł. Ale szczerze nie ma się co dziwić. Nic nie słychać żeby Sony miało pozbyć się z pudełka słuchawek i ładowarki. Czego u konkurencji już się nie uświadczy.
 12. Znów? A jaka to Xperia była już w tym roku pokazana?
 13. Data wiarygodna. Zawsze Xperie do sprzedaży wchodzą w czerwcu. Pytanie kiedy prezentacja, bo to w tym momencie najważniejsze.
 14. Sony się po prostu nie reklamuje i stąd mało sprzedaje. Ja żadnym zwolennikiem Sony nie jestem po prostu na androidzie to ostatni producent, który nie wciska chłamu jak np Samsung. Jeśli Sony coś sknoci to też przejdę na Apple, bo w androidzie praktycznie nie ma co wybierać.
 15. Kod otrzymałem już. Wykorzystany 😉 Dziękuję bardzo za docenienie. Jeśli ktoś ma jakieś problemy z sieciami komórkowymi lub problem z wyborem oferty. Również zapraszam na pw lub do odpowiedniego wątku. W końcu nie tylko przy Xperiach mogę pomóc 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .