Jump to content

piotrzet

Użytkownik
 • Content Count

  320
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

piotrzet last won the day on July 14

piotrzet had the most liked content!

About piotrzet

 • Rank
  Lojalny użytkownik

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Device
  Xperia 1 II

Informacje dodatkowe

 • Android
  R (11.x)

Recent Profile Visitors

2,458 profile views
 1. Kolejny test i oczywiście wprowadzanie w błąd, że H.S Power Control w trybie gracza obniża wydajność. Co prawdą oczywiście nie jest. Zupełnie to inna funcja. Ale co będę tłumaczył jak na forum wszyscy o tym wiedzą 😉
 2. @gilbert3 Streaming ok to co z tego jak nie wszędzie działa? Poza tym jak u nas wprowadzą ten dodatkowy podatek to ja z płacenia za Tidala zrezygnuję. Nie będę płacić 2x za to samo i zacznę pobierać utwory na telefon. Każde zabezpieczenie da się złamać jednak to w androidzie nie jest tak bezpieczne jak w Apple. Tak jak pisałem telefony te są wycenione zbyt wysoko, bo 6000 zl za to coś nie jest warte ale od tych za 3000 różnią się i to znacznie.
 3. @gilbert3 Fakty są takie, że to, że ty nie używasz nie znaczy, że inni tego nie robią. Dla mnie jest to nie do pomyślenia, że jeszcze jakiś czas temu Samsung oferował telefon z 1TB pamięci, a dzisiaj to maksymalnie 512GB bez możliwości rozbudowy. To jest po prostu śmieszne. Nie wiem jak ty ale ja nie lubię tracić czasu na przenoszenie zdjęć/filmów/muzyki. Mając kartę pamięci wystarczy przełożyć i w chwilę mamy wszystko na nowym telefonie. Co do słuchawek to samo lepiej mieć wybór niż go nie mieć tak samo jak wyżej. Samsung też jakoś szybkiego ładowania nie ma, a jakoś nie widzę
 4. @juggler Cena jest wysoka tutaj nie ma o czym mówić. Konkurentom też było to wypominane. Jednak fakt jest taki, że patrząc np na S21 Ultra to jest taniej. Po pierwsze wersja 12/256 kosztowała 5999 zł, po drugie nie miała ładowarki, po trzecie nie można rozszerzyć pamięci. A co do baterii to czas pracy na ładowaniu jest krótszy, bo jest 120 Hz. Jednak w porównaniu do MI 11 Ultra i tak jest lepiej, a przecież on ma większą baterię. Przy 60 Hz jest lepiej niż w poprzedniku i to znacznie. Więc myślę, że dramatu nie będzie. Ja raczej ze 120 Hz nie będę korzystał, bo po prostu nie w
 5. A w zeszłym roku było 8, więc również nie mało jak na zeszły rok. Co do slotu w tej cenie lepiej, ze jest niż ma go nie być. Już Samsung pokazał telefon z nagrywaniem 8K i śmieszną pamięcią 128GB. Poza tym do przechowywania zdjęć, muzyki, filmów wielka szybkość potrzebna nie jest. Później przekładasz kartę SD i masz wszystko w kilka sekund na nowym telefonie bez zabawy i starconego czasu na przenoszenie tych wszystkich danych.
 6. @juggler Ja jeśli się zdecyduję na 1 III to na pewno jak zawsze podzielę się wrażeniami i coś tam powrzucam 😉
 7. A 12 GB ramu to mało? 256 GB na dane z kartą pamięci to mało? Kowalskiego to od tego zacznijmy, że nie stać na taki telefon, więc nie wiem o czym w ogóle piszesz.
 8. Czyżby Sony opłaciło recenzję? Pierwsze wrażenia bardzo pozywne. Co ważne telefon się podobno nie grzeje.
 9. Co jak co ale właśnie Sony oferuje dużo na papierku. Jeśli chodzi o specyfikację papierkową to jest ona bardzo dobra. Problem to brak marketingu tego w reklamach jak i szeptanego co widać po recenzjach, forach itd.
 10. Ja nie mówię, ze fejsbuk nie przejał części ruchu. Ale widzę po forach, że niektóre straciły użytkowników na własne życzenie.
 11. Fora bez powodu nie upadają. Tutaj akurat winne jest Sony, które sprzedaje zbyt mało telefonów, więc nie ma się co dziwić, że liczba postów jest tak ograniczona i nikogo nie przybywa. Natomiast są fora np jak android.com.pl które upadają z powodu zmian wprowadzonych, a są fora, które mają się dobrze np bez kabli. Także moim zdaniem tutaj akurat winy użytkowników nie ma. To tak jakby w obecnych czasach powiedzieć, że przez nich upada forum telefonów od Simensa a no upada bo nie produkują telefonów i nie sprzedają ich.
 12. Telefon pojawił się w mediaexpert. Jeszcze niedostępny ale w telefonach jest. Cena prawdopodobnie 5799zł/
 13. Kolejny test. Co uważacie? Szczególnie S21 Ultra? Moim zdaniem różnice znikome.
 14. @robwas12 Tak od Xperii 5 II soft na EU to EEA
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .