Jump to content

piotrzet

Użytkownik
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Everything posted by piotrzet

 1. Wydaje mi się, że niektórzy mają dość też kupowania okrojonych flagowców. Sam znam takie osoby, które kupują tańsze telefony nie dlatego, że ich nie stać tylko nie będą płacić za telefon kilka tysięcy, a on w pudełku nie ma ładowarki, nie ma slotu na karty pamięci itd. To też moim zdaniem może być dla niektórych krok żeby kupić Xperię czy inny telefon, który to ma. Nie znam sytuacji w Chinach ale czytając różne komentarze to podobno Xperie nigdy nie sprzedawały się tam tam dobrze. Fakty są również, że 1 II czyli poprzednik to również bardzo udany model i stąd może ta dobra sprzedaż następcy.
 2. @DominQ Szczerze to nie pamiętam kiedy ostatnio używałem tej kamery ale fakt dla osób, które korzystają z niej dużo na pewno będzie to wada. Swoją drogą kolejny sklep w Chinach podał informację, że 1 III sprzedaje się bardzo dobrze. Ciekawe jakie to będzie miało przełożenie na wyniki za ten kwartał.
 3. @adamX Widzę na pewno, że poprawili ekran, większa jasność i stabilizację filmów w 4K, w końcu wygląda jak powinna w tej cenie. Oprócz tego widzę, że po 20 min aparatu niektóre funkcje zostały ograniczone z powodu większej temperatury. Natomiast problemów z przegrzewaniem podobno nie ma. Ale to trzeba czekać na więcej recenzji. @juggler Może i prawda ale nie ma się co dziwić. Inflacja itd Cena jest moim zdaniem adekwatna do możliwości patrząc na konkurencję.
 4. Pojawiły się pierwsze testy 1 III w wersji Chińskiej po angielsku. I 10 III
 5. Pojawił się test na gsmarena Xperia 10 III. Wynik bardzo dobry czas pracy na baterii. Najlepszy w Xperiach do tej pory.
 6. Dość ciekawe informacje o sprzedaży w Chinach 1 III od Zackbuks. Tłumaczone tłumaczem na nasz "Obecny wolumen przedsprzedażowych Xperii 1 III na rynku krajowym przekracza pierwszą partię . Druga partia pojawi się na początku czerwca, ale tylko wersja 256 GB o pojemności 512 GB pojawi się pod koniec lipca, po wyprzedaniu pierwszej partii." Ciekawe czy większa sprzedaż czy obniżenie ilości sztuk?
 7. Jest faktycznie tak zrobią to chapeau bas dla serwisu. Przykładowo Samsung olewa klientów twierdząc, że z telefonem jest wszystko ok chociaż tak nie jest.
 8. @adamX S20 to nie konkurencja dla 1 III jest nią S21. A tam wiadaomo jakie badziewie. Zresztą wystarczy poczytać fora i zobaczyć jak to się przegrzewa i ile ludzie mają problemów.
 9. @adamX Jeśli będzie mało reklamowany to wątpię. Jestem ciekaw jakie będą ceny 1 III 😉 Bo już ostrzę sobie pazurki na niego 😄
 10. @adamX Dokładnie. Ja tak patrzyłem co ma Samsung w tej cenie i bardzo pozytywne zaskoczenie. Szczególnie jeśli chodzi o ekran. W tej cenie żaden chyba telefon nie ma ekranu ze wsparciem HDR w Neflixie.
 11. W dniu dzisiejszym startuje przedsprzedaż wyżej wymienionego modelu. Cena na start 1899 zł w przedsprzedaży słuchawki ANC. [Hidden Content] Tak patrzyłem na porównania cen z Samsungiem i nic podobnego w tej cenie nie ma. Także Sony dobrze moim zdaniem wyceniło swój smartfon, a wasze zdanie?
 12. Tzn wiadomo, że to konkurencja dla Xiaomi i innych to nie jest. Bardziej chodzi o Samsunga. Tutaj wszystko zależy od ceny i czy Sony czegoś nie zepsuło.
 13. Będzie 10 III w Polsce ale na ten moment nie wiadomo kiedy niestety. Jeśli w innych krajach UE są te słuchawki u nas też raczej będą. Co do zapowiedzi specyfikacja wygląda fajnie ale wszystko zależy od ceny i testów jakie będą. Moim zdaniem trzeba zaczekać z opinią czy to opłacalny model czy nie. Jeśli będzie start przedsprzedaży w PL na pewno odpowiednią informację umieszczę na forum.
 14. Ceny zostały również podane w innych krajach UE: UK: £399 Gratis: Sony WH-CH710N Kolory: Czarny/biały/niebieski Start wysyłki: 12 Czerwca 2021 Włochy: €429 Gratis: Sony WH-CH710N Kolory: Czarny/biały/niebieski/różowy Start wysyłki: 11 Czerwca 2021 Hiszpania: €429 Gratis: Sony WH-CH710N Kolory: Czarny/biały/niebieski/różowy Start wysyłki: 14 Czerwca 2021
 15. W Niemczech startuje właśnie preorder 10 III. Cena 429 euro do tego słuchawki Sony WH-CH710N, wysyłka od 11 czerwca.
 16. [Hidden Content] Zdjęcia można pobrać. W informacjach jest, że Sony Xperia 1 III. Jeśli tak to wygląda faktycznie to zdjęcia nocne wychodzą bardzi ładnie.
 17. [Hidden Content] Jeśli to prawda to już widzę skowyt Samsungowców 😄
 18. Zamień karty SIM i zobacz czy będzie to samo.
 19. Xperia 10 III pojawiła się na liście wsparcia HDR w Netflixie. Co ciekawe Samsung nie ma żadnych innych telefonów oprócz flagowców. Jak ktoś "govorit' po-russki' to coś wiecej 1 III
 20. Zrób przywracanie systemu. Widać po aktualizacji coś się zepsuło.
 21. Informacja o dostępności lub startu preorderu. Chiny 20 maja, Rosja 20 czerwca USA prawdopodobnie sierpień. O nas nic nie wiem.
 22. Jest i pierwszy film z 1 III po rosyjsku. Kolejny filmik z bliska.
 23. Kurde. Myślę nad zakupem tego fioletowego, bo już same czarne, czarne i czarne. I zastanawiam się według was nie jest on babski? Bo mnie trochę się taki wydaje 😄 A i z ciekawostek w Niemczech, Finlandii, Francji (zamiast fioletowej), na stronie pojawiła się wersja również szara. U nas tylko fiolet i czerń. Czy to oznacza, że te kraje dostaną również szarą? Gdyby u nas była to nawet bym się nie zastanawiał.
 24. To spróbuj. Później jak to nic nie da będziemy zastanawiać się co dalej. A i do wody nie wpadł ci dzisiaj albo wczoraj?
 25. Ale mi chodziło o wgranie androida na czysto najlepiej bądź wymazywanie danych w ustawieniach i wgrywanie wszystkiego od nowa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .