Jump to content

piotrzet

Użytkownik
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Posts posted by piotrzet

 1. Wydaje mi się, że niektórzy mają dość też kupowania okrojonych flagowców. Sam znam takie osoby, które kupują tańsze telefony nie dlatego, że ich nie stać tylko nie będą płacić za telefon kilka tysięcy, a on w pudełku nie ma ładowarki, nie ma slotu na karty pamięci itd. To też moim zdaniem może być dla niektórych krok żeby kupić Xperię czy inny telefon, który to ma. Nie znam sytuacji w Chinach ale czytając różne komentarze to podobno Xperie nigdy nie sprzedawały się tam tam dobrze. Fakty są również, że 1 II czyli poprzednik to również bardzo udany model i stąd może ta dobra sprzedaż następcy. 

  Ja czekam, czekam i nie mogę się doczekać na rozpoczęcie przedsprzedaży tego urządzenia u nas. Jutro kolejny poniedziałek i mam nadzieję, że w końcu będę mógł ją zamówić i dadzą jakiś fajny gratis 😉 

 2. @adamX

  Widzę na pewno, że poprawili ekran, większa jasność i stabilizację filmów w 4K, w końcu wygląda jak powinna w tej cenie. Oprócz tego widzę, że po 20 min aparatu niektóre funkcje zostały ograniczone z powodu większej temperatury. Natomiast problemów z przegrzewaniem podobno nie ma. Ale to trzeba czekać na więcej recenzji. 

  @juggler

  Może i prawda ale nie ma się co dziwić. Inflacja itd Cena jest moim zdaniem adekwatna do możliwości patrząc na konkurencję. 

 3. Dość ciekawe informacje o sprzedaży w Chinach 1 III od Zackbuks. Tłumaczone tłumaczem na nasz "Obecny wolumen przedsprzedażowych Xperii 1 III na rynku krajowym przekracza pierwszą partię .
  Druga partia
  pojawi się na początku czerwca, ale tylko wersja 256 GB o pojemności 512 GB pojawi się pod koniec lipca, po wyprzedaniu pierwszej partii."

  Ciekawe czy większa sprzedaż czy obniżenie ilości sztuk?

 4. Będzie 10 III w Polsce ale na ten moment nie wiadomo kiedy niestety. Jeśli w innych krajach UE są te słuchawki u nas też raczej będą. Co do zapowiedzi specyfikacja wygląda fajnie ale wszystko zależy od ceny i testów jakie będą. Moim zdaniem trzeba zaczekać z opinią czy to opłacalny model czy nie. 

   

  Jeśli będzie start przedsprzedaży w PL na pewno odpowiednią informację umieszczę na forum. 

 5. Ceny zostały również podane w innych krajach UE: 

   

  UK: £399
  Gratis: Sony WH-CH710N 
  Kolory: Czarny/biały/niebieski
  Start wysyłki: 12 Czerwca 2021

   

  Włochy: €429
  Gratis: Sony WH-CH710N 
  Kolory: Czarny/biały/niebieski/różowy
  Start wysyłki: 11 Czerwca 2021

   

  Hiszpania: €429
  Gratis: Sony WH-CH710N 
  Kolory: Czarny/biały/niebieski/różowy
  Start wysyłki: 14 Czerwca 2021

 6. Kurde. Myślę nad zakupem tego fioletowego, bo już same czarne, czarne i czarne. I zastanawiam się według was nie jest on babski? Bo mnie trochę się taki wydaje 😄

   

  A i z ciekawostek w Niemczech, Finlandii, Francji (zamiast fioletowej),  na stronie pojawiła się wersja również szara. U nas tylko fiolet i czerń. Czy to oznacza, że te kraje dostaną również szarą? Gdyby u nas była to nawet bym się nie zastanawiał. 

×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .