Jump to content

timothydalton

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

timothydalton last won the day on April 11 2018

timothydalton had the most liked content!

About timothydalton

 • Rank
  Stały Bywalec
 • Birthday August 29

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Device
  Xperia M2

Informacje dodatkowe

 • From
  PL
 • Android
  Oreo (8.1)
 • Rom
  LineageOS
 1. Doprecyzuj proszę. Ok, rozumiem fakt że są klucze DRM ale pytanie czy da się wyciąć je z backupu aby inna M4 mogła go używać czy to raczej jest nieosiągalne? Lub inaczej. Wywalić DRM z systemu aby kopia nie zawierała ich.
 2. Cześć. Ja z takim zapytaniem do Was. Z racji zmiany telefonu mam M4 do zabawy. Sporo ją modyfikuję ale wróciłem na stocka z tym, że jest parę zmian. Postanowiłem więc wylogować się z konta i wyczyścić wszelkie dane z urządzenia i zrobiłem pełen backup. Pytanie jest teraz takie - czy takową kpię mogę przenieść na inną M4? Chodzi o to aby na drugim modelu nie było możliwości dojścia logowania z poprzedniego modelu. Chodzi o to, żeby dane z mojej M4 nie poszły na inny model.
 3. Ok, wracam za poradą. Chcę wgrać ponownie TWRP. Mam paczkę, mam pliki, am kabel. A więc: Volume+ i kabel w port, odpalam PowerShell, komenda poszła, telefon wyłącza się z trybu fastboot. Nie pomaga zmiana portów USB, kabli, nic. Sterowniki wgrane. Ktoś ma jakiś pomysł?
 4. Wracam po czasie aby przedstawić działanie mojej metody. Póki co wszystko ładnie działa, aplikacje przenoszę sobie na dodatkową pamięć i jest ok. Błędów nie widzę.
 5. Metoda pamięci łączonej to porażka. Macie metodę jaką ja stosuję, można z tego zrobić nawet tutorial (jednak proszę zaznaczyć autora metody) Powodzenia.
 6. Nie mówię o samej aplikacji link2sd czy apps2sd [emoji57] nie będę pisał co I jak aby nie robić offtopa, ale dodam, że są filmy na YT. W każdym razie su jest wg mnie niewygodne i potrafi sypać aktualizacjami mimo że aplikacja jest aktualna. Wysłane z mojego Xperia M2 przy użyciu Tapatalka
 7. Zostaw xinternalsd - ta metoda jest słaba i przynajmniej u mnie nie działa. jak dobrze poszukasz to znajdziesz ciekawszą metodę na przenoszenie aplikacji na kartę A co do roota... SuperSU na M4 ma jakieś problemy. U mnie ciągle chce się aktualizować. Użyłem Magisk v16.3 i wszystko ładnie zadziałało.
 8. Używałem wieku antywirusów. Był Avast który był dziadem I puszczał syf. Comodo miałem bardzo długo ale coś mi zaczęło się dziać na 2 komputerach, wywaliłem. Testowałem przez miesiąc Nortona i Bitdefendera. Oba dość wyraźnie cięższe niż konkurencja ale dość skuteczne i sporo też blokowały stron. Był Eset ale wracałem zawsze do z Comodo, niemniej spróbowałem Eseta ponownie i tak już mam z 3 lata z przerwami na testy innych. Nie narzekam, działa poprawnie, blokuje co trzeba, na stronę banku loguje się przez przeglądarkę z piaskownicy. Nie jest źle, lekki soft, szczególnie że u mnie rewelacji nie
 9. Ok, jestem po testach kilku metod, żadna z nich u mnie nie działa. Po restarcie część aplikacji znika, jest niby w systemie ale nie ma ich w menu. Metoda pamięci łączonej u mnie przynajmniej nie działa i szczerze nie polecam. Sprawdzone na stocku Play i CE1.
 10. Od dawna mam Eset Smart Security, obecnie Eset Internet Security. Całkiem dobrze sobie radzi, czasem coś pokaże co nie ma sensu, jest może trochę nadgorliwy ale po dobrej konfiguracji spełnia IA zwoje zadanie. Wysłane z mojego Xperia M2 przy użyciu Tapatalka
 11. Ok, to jak przenosić te dane? ręcznie, automatycznie co jakiś czas? Da się to jakoś sumiennie ustawić? Zaznaczyłem "enable for all apps" i pytanie czy z automatu będzie to realizowane czy z listy o tej samej nazwie muszę zaptaszać aplikacje? Internal Storage trzeba podać ręcznie, wpisać ścieżkę karty - trochę staroświecki sposób no ale ważne, że działa. Nie wiedziałbym jak nazywa sie mój "internal SD card" gdyby nie użycie SD Maid. Z innej beczki... da się wyeliminować "krzaki" w podglądaniu pojemności owego internala? O i screena nie da się zapisać... ciekawe...
 12. Cały zabieg przenoszenia wykonuje się XInternal SD? W XInternalSD ścieżka jest już podana, mam przyjąć że to jest ścieżka dla miejsca tego jako pamięć "adoptowana"? Czy w tym module muszę zaznaczać jakie chcę aplikacje, ich dane, przenieść? Czy wystarczy zaptaszona opcja dla wszystkich?
 13. Ok, na szybko. 1. zrobic ponownie wszystko wg 1 postu 2. zapodać Xposed+XInternalSD - xposed czyli apk i odpowiedni zip dla MM 3. instalować aplikacje i dane od razu przenosić do pamięci "wewnętrznej" Dobrze zrozumiałem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .