Jump to content

yurec1st

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

yurec1st last won the day on May 24 2020

yurec1st had the most liked content!

About yurec1st

 • Rank
  Niejedno już umie

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Device
  Xperia Z5 Compact

Informacje dodatkowe

 • From
  Podbeskidzie
 • Android
  Nougat (7.1.1)
 • Rom
  32.4.A.1.54
 • Kernel
  3.10.84-perf-g99119bc
 1. Flashtool wgrywa bez odblokowanego bootloadera. Jak Ci szczególnie zależy na unlocku to zaryzykowałbym Xperia Z5.
 2. U mnie chodzi na win 10 64bit, można nim też odblokować bootloader. [Hidden Content],flashtool.html
 3. Nie no to jest na pożyczonej ładowarce. Widać ta moja jakaś felerna
 4. Ładowarka moja wygląda na oryginalną SONY, opisy, metka. Dokładnie taka sama pożyczona, na moim kablu: UCH 12 od 20% po 30 min.- 45% po 60 min.- 81% po 90 min.- 97% 100% -po 100 min
 5. Czasem 3godz sprawdzałem kilkakrotnie, WIFI wyłączone, może jakieś formatowanie jak kiedyś ? Pojemność baterii wyczytałem w instrukcji, może jest inna ?
 6. Fajne opracowanie Też tak kiedyś pomyślałem, że mogą się różnić bo używam stacji chociaż nie wiem czym ale próba nie potwierdziła różnic. Pisałeś tam, że największy przyrost pojemności uzyskamy tylko w początkowej fazie ładowania i to może być prawda chociaż potencjalnym kupującym się tego tak nie precyzuje. U mnie do ~50% ładuje się 30-40 minut ale od włączenia się trybu stamina do 100% ładuje się 2.5-3 godzin. Bateria oryginalna Li-Ion 2700 mAh 4-letnia.
 7. Robię dokładnie tak samo to też nie wiem czy to długo czy krótko i czy zawsze tak było. ok. 1,5h hmm?
 8. Ładowarka z pudełka. Kupiłem kiedyś SZYBKA ŁADOWARKA SONY UCH12 USB 2.7A Quick ale wydaje mi sie, że co do czasu ładowania nie ma szczególnych różnic a chyba powinne być. Przy czym tel obsługuje system Quick przyspieszajacy ładowanie chyba, że trzeba go jeszcze aktywować, włączyć ?
 9. Temat kalendarza, który powraca do mnie jak bumerang co jakiś czas. Chodzi o ten systemowy xperia. Ustawiam przypomnienie zdarzenie cykliczne powtórzenie codziennie co 1 dzień bez daty zakończenia ale powiadomienie dostaję tylko 5 kolejnych dni chociaż w kalendarzu widnieją zapisane kolejne. Inne opcje powiadomień poprawne.
 10. Telefon od zera do 100% ładuje się 2.5-3 godzin. Nie wiem czy zawsze tak było bo tylko doładowywałem ale teraz nie wiem czy to długo? Standardowa bateria Li-Ion 2700 mAh
 11. Apka ma niestety na jednym suwaku ring&notification. Znalazłem Volume Control.apk ma 6 suwaków ale nieszczęsna nie zapamiętuje ustawień
 12. W starym telefonie miałem osobno regulację dla dzwonka i osobno dla smsa np. Chyba kiedyś dawno wpadła mi w rękę taka apka ale wymagała roota, którego nie miałem.
 13. Ponieważ tel ma nie wygodne połączone regulacje głośności to może jest apka z dostępem do wszystkich ustawień głośności osobno? (może być dla roota) Ja znalazłem tylko wzmacniacze i eqalizery.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .