Jump to content

bartasek123

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

About bartasek123

 • Rank
  Coś tam skrobnął

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Device
  Xperia XZ Premium

Informacje dodatkowe

 • From
  Piła
 • Android
  Pie (9.0)
 1. Próbowałem. Flashtool zawsze wywala błąd. Nawet po dodaniu pliku w mydevice i ulcode.txt program wywala błąd. W XDA piszą, że nie ma takiej możliwości. Dodano: 11 marzec 2019 - 20:10 Kopie TA dobrze wrzucilem. Bo w androidzie 8 zdjęcia są normalne i sam android 8 widzial po wgraniu TA, że telefon jest zablokowany. Ale na starcie jest informacja, że jest odblokowany.
 2. W tym pliku mbm są te ustawienia? Jakbym ten plik wydobył z androida 8 i wkleić do 9 przez twrp? Jest szansa, że zadziala?
 3. Po wielu próbach i śledzenia tematów na XDA stwierdzam, że nie istnieje póki co sposób na zablokowanie bootloadera.
 4. Taryfa Jump ProFirma L. Konfiguracja amss_fsg_maple_telekom_poland_volte_vowifi_tar.mbm Jak miałem soft z androidem 8 i aktualizowalem przez fota do 9 to działało. Jak wgrałem newflashem najnowszą od Tmobile to już przestało działać. Jak zrobię downgrade do androida 8 to dziala. Ale mam unlocka i nie wgram przez fota nowej wersji. Customization 1309-2156_R2C
 5. Pierwszy sposób nie działa. Ale ogolnie wszystko działa. Tylko widnieje napis urządzenie nie jest certyfikowane. Drugiego sposobu nie testowałem bo jadę na stocku.
 6. Jak po unlocku bootloadera sprawić żeby urządzenie było certyfikowane. Kto pomoże?
 7. Taki soft wgrałem XPERIASITE.PL_XZ_Premium_G8141_9.0_47.2.A.8.24_T-MobilePL.ftf. Jak sprawdzić jakie ustawienia operatorskie są ładowane?
 8. Obsługuje, bo przed wgraniem softu newflashem działało volte i działało vowifi. Po wgraniu najnowszej akutalizacji po kablu opcja przestała działać. Soft wrzuciłem na pewno dobry.
 9. Witam. Po aktualizacji newflashem przestało działać volte i vowifi. Dodam, że wgrywalem najnowszy soft od T-mobile bo taki posiadam telefon. Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?
 10. Witam. Czy jesli mam kopie TA przed odblokowaniem bootloadera w Xperi XZ Premium to moge flashtoolem zablokowac bootloader z przywroconym ta? I czy jeśli jest taka możliwość to gwarancja wroci?
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .