Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

[V] Telefon traci zasięg

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE m4rti89

m4rti89

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 4 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 16:44

Witam, jestem tu nowa. Mam problem z moja Xperia V. Od około 2 tygodni podczas rozmów telefon sam się rozliczać, jest przekreslona karta SIM, a przy zasięgu pokazuje się czerwony krzyżyk. Wczoraj telefon był w serwisie. Mieli wymienić.gniazdo ładowania bo zaczyna się ruszać, oraz zrobić coś z tym zasięgiem. Po zostawieniu telefonu Pan zadzwonił po godzinie i powiedział ze padła końcówka mocy, kosztuje 50 zł ale po jej wymienieniu zasięg będzie działał. Powiedziałam żeby tak zrobili, i miałam odebrać go dzisiaj. Poszłam i dowiedziałam się że tego się nie da zrobić bo końcówka mocy jest dobra i tam wszystko jest ok. Polecili mi abym wyłączyła internet w telefonie, żeby włączyć "Tylko GSM" tak zrobiłam i telefon nadal roztacza rozmowy
Czasem po 10 minutach, czasem po 5 a nie raz to są sekundy. Proszę doradźcie mi co to może być :( niewiele czy inny serwis pomoże czy nie pozostało mi nic innego jak rzucić nim o ścianę i kupić nokie 3310

Dodano: 21 listopad 2014 - 23:44

Dodam jeszcze ze podczas ładowania strasznie się grzeje u góry, w okolicy aparatu
Renyu (21 listopad 2014 - 18:31):
Zakładaj tematy w dobrych działach. Wprawdzie nie mamy działu dla Xperi V, jest mało popularnym telefonem, ale Xperia M2 to nie jest. Przeniosłem.

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2103
  • 21161 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Kernel:stock
  • Operator:Orange

Napisano 21 listopad 2014 - 16:53

A oddac do serwisu na gwarancje nie mogłaś? Teraz po ingerencji innego serwisu gwarancji najpewniej już nie ma (najpewniej, bo moze sie nie kapna)

Jak zawsze polece wgranie softa na czysto. Ale wg mnie to tez uszkodzenie hardware, a nie softa

• 0

#3 OFFLINE m4rti89

m4rti89

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 4 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 18:13

Zapomniałam dodać najważniejszego - gwarancji nie ma...
  • 0

#4 OFFLINE Renyu

Renyu

Lubię robić ludziom dobrze

• Reputacja: 105
  • 819 postów
  • Telefon:Xperia M
  • Android:Lollipop (5.0.2)
  • Rom:Resurrection Remix 5.3.3
  • Operator:Orange

Napisano 21 listopad 2014 - 18:41

Najpierw facet mewi co si zepsuło ,a potem stwierdza, e wszystko działa? Może spróbuj innego serwisu?

Tak jak kolego pisał, możesz spróbować wgrać system na nowo, zawsze jakaś szansa jest, że to jego wina.

Co do przegrzewania to póki jajecznicy na telefonie nie usmażysz to wszystko jest raczej dobrze :)

• 0

#5 OFFLINE m4rti89

m4rti89

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 4 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 18:44

W poniedziałek pójdę do innego serwisu, mam nadzieję że tam to naprawia bo to juz jest męczące :/ dam znać co się dowiedziałam :) dzięki za radę :))
  • 0

#6 OFFLINE Xperiagosc

Xperiagosc

Przyjaciel Forum

• Reputacja: 187
  • 4732 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Lollipop (5.1)
  • Rom:Stock
  • Kernel:stock
  • Operator:Plus

Napisano 21 listopad 2014 - 20:37

Jak telefon przy ładowaniu się grzeje, to to raczej normalne. No chyba, że tak jak @Renyu posał, jajecznicę można smażyć, wtedy to już byłby problem. No chyba, że jeszcze może coś z tym wejściem usb ma to wspólnego.
A telefon ci nie upadł? Ja bym antenę obstawiał, może coś noe łączy.

Wysłano przy użyciu LG L7 II (P710) Tapatalkiem 4
  • 0

#7 OFFLINE m4rti89

m4rti89

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 4 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 20:49

Mi nie upadł, ale nie wiem jak byli u poprzedniego właściciela
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.