Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Problem z brakiem numerów w rejestrze połączeń 4.4.4 KitKat

problem brakiem numerów rejestrze połączeń kitkat

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE michalm7378

michalm7378

Coś tam skrobnął

• Reputacja: 0
  • 10 postów

Napisano 04 styczeń 2015 - 16:07

Witajcie, przeszukuję całe google odnośnie tego problemu i nic nie mogę znaleźć! A jeśli coś znajdę to problem i tak nadal pozostaje! Sytuacja wygląda tak, że pewnego dnia, bez jakiejkolwiek ingerencji w system, instalowaniu dziwnych apek czy grzebaniu w czymkolwiek, zniknęły mi numery z rejestru połączeń. Kiedy wpisuję początek numeru to wyświetlają mi się podpowiedzi do kontaktów, ale jeśli chodzi o całą listę połączeń to jest pusta! Jednym z rozwiązań jakie wyczytałem na którymś forum to instalacja apki Call Log Monitor i usunięcie wszystkich numerów z rejestru (w razie gdyby jakiś powodował błąd). Tak też zrobiłem, ale nic się nie zmieniło. Nie wiem o co może tutaj chodzić. Cała reszta systemu działa bez problemu, zarówno smsy, jak i samo wybieranie numerów. Co to może być? Ktoś ma jakiś pomysł? Dodam tylko, że miałem do niedawna ESET NOD32 mobilny i Malwarebytes Antimalware, odinstalowałem oby dwa programy, ale nadal bez zmian. 

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2101
  • 21160 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Kernel:stock
  • Operator:Orange

Napisano 04 styczeń 2015 - 16:22

Sprawdz w ustawieniach apki dialera/kontaktow, czy nie masz ukrytych kontaktow z telefonu/karty sim. Jesli miejsce w ktorym sa kontakty bedzie ukryte, podczas wpisywania numerow, beda sie one pojawiac jako dostepne, klawiatura bedzie wykorzystywac nazwiska jako podpowiedzi, ale ty nie bedziesz ich widziec

• 0

#3 OFFLINE michalm7378

michalm7378

Coś tam skrobnął

• Autor tematu
  • 10 postów

Napisano 06 styczeń 2015 - 19:57

Niesamowita sprawa, naprawdę... Okazało się, że w samym rejestrze połączeń, w prawym dolnym rogu jest małe rozwijane menu, w którym jest opcja "pokaż/ukryj rejestr połączeń". Nie mam słów. A ja cały czas domyślam się o co chodzi z tą sytuacją. Widać, najprostsze rozwiązania są najlepsze. 

• 0

#4 OFFLINE Gość_Iwi13_*

Gość_Iwi13_*

Napisano 24 kwiecień 2020 - 07:33

A możesz napisać jaka ikonę miało to menu? Moja mama ma ten tel i ostatnio zrobiło jej się tak samo jak opisałes. A żeby to napra2ic na odległość muszę jej to wytłumaczyć przez tel.
Ma jeszcze problem w tym tel z Internetem właśnie. Tylko nie z wifi A transferem bo na do gi aplikacje jej działają A na trasnferze( jak wyjdzie z domu i nie ma wifi) już nie. Może ktoś wie jak to łatwo naprawić, bo specem od tel niestety nie jestm;/
  • 0

#5 ONLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 685
  • 5572 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 25 kwiecień 2020 - 09:23

Hej. Proponuję założyć konto na forum, będzie łatwiej śledzić swoje tematy :) 

Co do pytań - ikona zazwyczaj wygląda jak 3 kropki. O tutaj masz: 

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

Co do transferu, to pewnie jest problem z ustawieniami internetu (apn) i trzeba by to zweryfikować. Najlepiej jakbyś stworzył sobie temat swój w tym dziale: https://www.xperiasi...moc-techniczna/i tam prowadził dyskusję z nami w tej sprawie. 

• 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, brakiem, numerów, rejestrze, połączeń, kitkat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.