Jump to content

Xperia SP za 500zł. Warto?

Recommended Posts

Witam.

Znalazłem w okolicy (10-12km) Xperie SP za 500zł. Mozliwa wymiana ale jeszcze nie wiem na co dokładnie. Mam chrapkę wymienić Xperie L (mam swoją w bardzo dobrym stanie) na tamtą. Oczywiście pudełko z papierami itd ode mnie jak i od tamtej kobiety. Dopłacić bym mógł jej ale nie wiem ile (żeby się w konia nie zrobić). Telefon oczywiście w stanie "idealnym" no ok. Mój też jest w "idealnym" :D. Do swojej wlepiam etui, dodatkową baterię, dwie folie +ta na ekranie. U niej telefon nie jest z Orange (a nawet jeśli byłby, to mi nie przeszkadza, bo raczej nie będę odblokowywać bl). Moja eLkę wyceniam na 350zł (chyba norma). Teoretycznie musiałbym dopłacić 150zł do tej ceny. Warto? Dodam, że mi to obojętne, bo mam dwie eLki. Jedna taka "idealna" a druga już prawie nie żyje, do tego z1 w stanie dobrym. Nie uśmiecha mi się zbytnio doplacać, bo po co? Ile mogłbym dopłacić, targować się? Istnieje inny sposób (jeśli by się udało dogadac na zamianę za kilka wartościowych rzeczy) ale interesuje mnie ta dopłata "w razie czego". Jakbym miał dopłacać stówkę, to warto? 150 też? Za ile mógłbym go potem sprzedać? W sumie gdybym miał go sprzedać potem za 500zł (bez zysku? Kasa sie przyda), to czy warto dlatego brać? Trochę chaotycznie opisałem ale przyda sie coś, na co ludzie zwrócą uwagę i kaski wpłynie troszke :P.

Hidden Content

Edited by Mojzesz

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

To jest na olx? Dodaje coś (folie,etui itp)? Jak nie, to się targuj. Najlepiej było by jak byś dal linka do tej aukcji. Ja swoją SP kupiłem za 490 z nillkinkiem i folia w stanie bdb/ideał jakiś miesiąc temu.

5ebcbfd06d7ed.jpg

Nokia 6510 -> SE K770i -> Alcatel OT-908 -> SE Xperia Neo V -> Samsung Galaxy Grand Neo -> Sony Xperia SP ->

Samsung Galaxy S3 LTE -> Xiaomi Redmi 3 -> Samsung Galaxy A5 2016 + Xperia M -> iPhone 5s 32GB -> Samsung Galaxy S7 Edge

temat edytowany. Daje wszystko. Folia na ekranie i dwie folie. Może dam jeszcze linka do swojej dla porównania.

Hidden Content

Dobrze byłoby zamienic bez dopłaty. Mogę jej zaoferować dobre słuchawki i dorzucić kilka pierdółek na tę wartośc 500zł gdyby była taka potrzeba.

Dodano: 15 luty 2015 - 14:53

Aha. W mojej ofercie podałem miasto to samo, bo codziennie dojeżdzam tam :D. Jakby ktos był zdziwiony :D. Z resztą w mieście łatwiej cos znaleźć.

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

Wg mnie lepiej sprzedać i kupić niż wymieniać. Twoja Lka ma trochę "starty" napis XPERIA :P . Za 480 tą SP bym kupił.

5ebcbfd06d7ed.jpg

Nokia 6510 -> SE K770i -> Alcatel OT-908 -> SE Xperia Neo V -> Samsung Galaxy Grand Neo -> Sony Xperia SP ->

Samsung Galaxy S3 LTE -> Xiaomi Redmi 3 -> Samsung Galaxy A5 2016 + Xperia M -> iPhone 5s 32GB -> Samsung Galaxy S7 Edge

Tak zapytam z ciekawości, po co Ci drugi/trzeci telefon jak masz jeden (Z1)?

5ebcbfd06d7ed.jpg